Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

očitno ne...

in tudi 12 znakov ne bi bilo dovolj. sej na avtocesti tut v kontra vozjo..to morš bit šele model da ti to rata.

žal takle mamo..

ma kdo kak predlog kaj narest? nekaj kar ne vključuje strelnega ali hladnega orožja? ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovila, da poznam tipa. Nasprot mu je prpelu domačin s Planine (?!?!?!), poseku ovink in voila! A ne bi mogl Planinci najbl vedt, da se tam ne seka ovinkov?

 

Z njim je vse ok, motor je pa bl švoh ja. Upam, da se mu dobro izide vse... 

 

No ta "domačin" je men, ko je hodu očitno dol proti vasi v ovinku, ko je bil motor nagnjen, stopil na cestišče proti meni, stegnil desno roko, da je šlo še malo bolj čez in delal neke frise. Sklopka in ABS sta potem naredila svoje. Nekako pa dvomim, da je bil njegov namen opozarjanje na nesrečo.

Popravljeno . Popravil rkasteli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tudi 12 znakov ne bi bilo dovolj. sej na avtocesti tut v kontra vozjo..to morš bit šele model da ti to rata.

žal takle mamo..

ma kdo kak predlog kaj narest? nekaj kar ne vključuje strelnega ali hladnega orožja? ;)

jp, sami mormo vedet, da se to zgodi. Vsi avtobusi in šleparji sekajo ovinke, ker drugač čez ne morejo...žal pa še kak butel z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a polna črta ni dovolj? ;)

 

Naj bi bila, samo potem ima ponavadi kak motorist glavo še vedno na drugem pasu ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tudi 12 znakov ne bi bilo dovolj. sej na avtocesti tut v kontra vozjo..to morš bit šele model da ti to rata.

žal takle mamo..

ma kdo kak predlog kaj narest? nekaj kar ne vključuje strelnega ali hladnega orožja? ;)

 

 

 

..... moj predlog bi bil, spodi pa na vrh dat en znak "prepovedano za vsa vozila, razen enoslednih"    :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, maus osamljen na klopcah, pa sem ga povabil da mi plača kavo. Hvala kolega ...

 

Za nazaj pa še mal v blato in je večer.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk! En neotesanec na kawasakiju me je prehitel tja grede!

tis pa čisto mirno to požrl? :D

fočk :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo,da se na ridah noben motorist ne skanta, ki se pelje normalno svojo pot proti morju ali ljubljani?čudno,da nimajo tujci nikol nobenih težav na ridah,..ampak vedno,samo tisti,ki jim že sama asociacia na besedo RIDE pove, tuki ga pa morem stisnt...

 

folk RIDE niso dirkališče,..tud cesta ni več kot je bila 10 let in več nazaj,..

in RIDE so kotiček kjer se zbiramo motristi,motoristke zato, da se družimo,debatiramo,smejimo,malcamo,...skratka DRUŽIMO,nismo pa zato tam,da bi ocenjevali kako se gdo pelje skoz ovink,zato vozte po svojih zmožnostih,ker se ne rabite nobenemu dokazovat...

želim si,da ne razbijate več pločevine in kosti,...in upam da sem bila samo enkrat priča smrtni žrtvi,..katere spominska plošča stoji na spodnjih ovinki na skalni steni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se s teboj v tem, da ride niso drkališče, ne pa tudi v tem, da so ride namenjene druzenju...(kaka druga lokacija kot cesta/ob cesti), bi bila bolj primerna, saj nekatere motijo reklamne table, druge skupina ljudi, posledicno upad koncentracije) za druzenje pridi na motozbor/zegenj ali pa v postojni na bencinsko in na kofi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš prav teh kotičkov druženja je ratalo veliko, skoraj vsaka regija ima svojega mi domačini pač hodimo na ride, sama sem ride spoznala s 14 leti ko sem se namensko hodila z apn6 vozit gore dole,..tam se je tudi začelo spoznavanje motoristov in počasi preraslo v druženje, tega je 20 let nazaj in takrat še ni bilo mobitelov ,interneta pač pa je bil četrtek popoldne rezerviran za moto navdušence oziroma smo se dobivali skoraj vsak dan,..četrtki pa so bili TOP....Ko smo malo odrastli smo odhajali na 3M,tam so bile rezervirane srede,in vsul se je narod motoristićnih fanov iz vse slovenije pa so žal tako naredili, da so nam ukinili še to veselje,..in ja moto zbori so lokacija določenih vrst ljudi,..omw postojna se je razvil ravno iz ridaške bande,ki se je na ridah zbrala in odpeljala na omw u postojno pa se je zadeva prijela,..

 

se pa strinjam,da koncentracija oziroma EGO pred publiko marsi komu naraste ali pade in potem vemo kaj sledi:)

skratka hotela sem samo napisat PREVIDNO,..ker v parih dneh sta se dva poškodovala kar je veliko oziroma preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Ride že nekaj let ne vozim več na polno. Ko pridem iz naselja malo pospešim vendar daleč od tega, da bi kolenčkal. Pridem zaradi družbe gor, oziroma se ustavim za nazaj. Strica Oso pač moram pozdravt :) Vsakih par let se mi zdi da se v tistih ovinkih nardi neka pizdarija in se zadeve potem za nekaj časa umirijo. Preden se to nardi pa je gor, ko v peskovniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se s teboj v tem, da ride niso drkališče, ne pa tudi v tem, da so ride namenjene druzenju...(kaka druga lokacija kot cesta/ob cesti), bi bila bolj primerna, saj nekatere motijo reklamne table, druge skupina ljudi, posledicno upad koncentracije) za druzenje pridi na motozbor/zegenj ali pa v postojni na bencinsko in na kofi...

 

Odstrani se pošast :D (in pojdi na motozbor)

 

Ride so čist super kraj za druženje, nobenega drugega placa v okolici ni kjer se lahko med sezono kadarkoli ustaviš (bodisi za vikend, med tednom, dopoldne, popoldne, opoldne... ) in boš načeloma vedno koga naletel za kakšno rečt, oziroma za zapeljat se na kofe do OMVja v Po..

 

Motozbori so namenjeni čisto drugačnemu druženju, predvsem pa čisto drugačni sorti motoristov med katerimi se jaz načeloma ne počutim prijetno (pa nimam proti nikomur nič, ampak meni in ko smo že pri tem, tudi veliko mojim kolegom, to ni to... )

 

Na ridah žal eni res čisto preveč pretiravajo in res škoda, da taki osebki potem mečejo slabo luč tudi na vse ostale, ki se zbirajo tam.

 

Se pa ne bi strinjal, da so problematični samo tisti, ki hodijo gor tiščat. Sam sem pobiral gor že kar ene par tujcev in tudi motoristov, ki so šli samo mimo.. Če je človek pač nagnjen k temu, da se ne more obrzdat kadar vidi nekoga ob cesti, po mojem mnenju pač ni za na motor. Prav gotovo se mu pa ne bom umikal in nehal hodit nekam kjer mi je ok in kjer je nenazadnje namenjen prostor za to (beri: narejeno in urejeno počivališče s klopcami) samo zato ker je on tepec in ga je treba zaščitit pred lastno neumnostjo.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Druženje je pa ja ena lepa stvar, še posebej enako mislečih. Sem se nekajkrat ustavil na parkingu v času njegove največje zasedenosti in malo debatiral. Ni kaj, sproščujoče druženje in lahkoten klepet o motorizmu in ostalih zadevah. Pa tudi ni nič narobe, če se kdo ustavi z namenom pokazati svoj motor ali opremo. Še domače pecivo na mize, pa bo piknik :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... moj predlog bi bil, spodi pa na vrh dat en znak "prepovedano za vsa vozila, razen enoslednih"    :OK:

Sm zaprosu sam zate, pa niso ugodil---- :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Že zelo dolgo nazaj je en kolega (ne-motorist) to na FB napisal nekomu :)  Al je kdo tut tle že uporabu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zelo dolgo nazaj je en kolega (ne-motorist) to na FB napisal nekomu :)  Al je kdo tut tle že uporabu? :)

Ufffffff tastar mal na youT. poglej...drugač pa fajn stavek ja :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se s teboj v tem, da ride niso drkališče, ne pa tudi v tem, da so ride namenjene druzenju...(kaka druga lokacija kot cesta/ob cesti), bi bila bolj primerna, saj nekatere motijo reklamne table, druge skupina ljudi, posledicno upad koncentracije) za druzenje pridi na motozbor/zegenj ali pa v postojni na bencinsko in na kofi...

Če komu upade koncentracija ker se družimo na Ridah naj si kupi bicikl,ker motor ni za njega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se s teboj v tem, da ride niso drkališče, ne pa tudi v tem, da so ride namenjene druzenju...(kaka druga lokacija kot cesta/ob cesti), bi bila bolj primerna, saj nekatere motijo reklamne table, druge skupina ljudi, posledicno upad koncentracije) za druzenje pridi na motozbor/zegenj ali pa v postojni na bencinsko in na kofi...

 

 

 

..... tud jest se strinjam, da niso ....   :eek: 

 

:lol1:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tudi 12 znakov ne bi bilo dovolj. sej na avtocesti tut v kontra vozjo..to morš bit šele model da ti to rata.

žal takle mamo..

ma kdo kak predlog kaj narest? nekaj kar ne vključuje strelnega ali hladnega orožja? ;)

 

najlažje je pa človeku vse argumente in rešitve zablokirat ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!