Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

jest tud fock :D radar pa pri bar Nad velbi siu pegeot.

Tud jz fočk,sam radar pr gostilni Nad velbi :blush: ob kateri uri si ga videl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 15.30 je slikal iz planine proti grcerevcu. Na sovoznikovem sedezu je sedeu model in slikal od uzadi.

Popravljeno . Popravil perzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 15.30 je slikal iz planine proti grcerevcu. Na sovoznikovem sedezu je sedeu model in slikal od uzadi.

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in seveda dekleta, čez Planino je omejitev 50, nažge se ga šele pred prvim ovinkom, a ni škoda filat budžet.

Jz sm šu pa 52kmh :blush:  :P ...ja no ene 60 pa res,sam nisem bil jaz :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK... al POČK.... pa sej ni važn... važn da sem bil gor....   :P

 

Pa en z enim GS (en velik čwowk na malem GS) mi je smrdu skoz pred mano pa en z XJ6

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli makaronarčki so hudi in jim je zgleda ušeč planina samo do unega dvojnega ovinka. Zato obračajo na sredi ceste in se vračajo nazaj na parking. Seveda prav počasi, čez oba pasova, saj teren vendar visi. Pa sem si zaslužla eno Aprilijico čez zelo cesto na pospeševanju pri izhodu iz ovinka.

Me je ujezilo k svina, sem mu sklela use po vrsti, ampak, ker sem bla zmenjena v Postojni, nisem obrnila.

 

Sem pa pokovce dobila na parkingu na Planini nazaj grede in sem jim jih lepo napovedala, kr u njihovem dialektu. Hvala nona. 

Upam, da ni blo zaman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil super hitro dostavo nalepk!!!!  :OK:

Hayper jack . . . . .hvala za nalepke!  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..in cel kup zoprnih makaronarjev..mularija tut parkirat ne zna..

 

Ti sam si se pa zlil z njimi  :grim , mi smo raj na drugem koncu parkirali, da se Japončki ne bi kakšnih Italjanskih hib navadli (brez zamere, si lastim Alfo! :OK: ) Italjani so zakon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli makaronarčki so hudi in jim je zgleda ušeč planina samo do unega dvojnega ovinka. Zato obračajo na sredi ceste in se vračajo nazaj na parking. Seveda prav počasi, čez oba pasova, saj teren vendar visi. Pa sem si zaslužla eno Aprilijico čez zelo cesto na pospeševanju pri izhodu iz ovinka.

Me je ujezilo k svina, sem mu sklela use po vrsti, ampak, ker sem bla zmenjena v Postojni, nisem obrnila.

 

Sem pa pokovce dobila na parkingu na Planini nazaj grede in sem jim jih lepo napovedala, kr u njihovem dialektu. Hvala nona. 

Upam, da ni blo zaman.

No evo sm reku lani k sm se razlepu na ridah da je en makaronar obračou sred ceste. Direkt v njega sm piču. Res pa je da č bi pelou počas bi normalnu ustavu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :)

180km.. mi je celo ratalo prit do tačke v skoraj vsakem ovinku, ter guma nima več tistega roba ob strani :)

bo treba počas drsnike ubavit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :)

180km.. mi je celo ratalo prit do tačke v skoraj vsakem ovinku, ter guma nima več tistega roba ob strani :)

bo treba počas drsnike ubavit :P

 

180km po ridah? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!