Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Radar v ridah ...

 

radarride.jpg

... pa kak problem je tuki??

... sej so že sami dračje pa suhe veje okol dal.... sam še iskrco je treba....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa kak problem je tuki??

... sej so že sami dračje pa suhe veje okol dal.... sam še iskrco je treba....  :P

sej ste zadnjič neki iskril tm okrog....ampak radarja pa niste zakurl :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ste zadnjič neki iskril tm okrog....ampak radarja pa niste zakurl :(

 

 

.... ja, pa ni dost mankal ...   :D  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm šel mimo so ble ride prazne ;)

So se vsi poskril ko si pa z lučkami šibal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ste zadnjič neki iskril tm okrog....ampak radarja pa niste zakurl :(

 

Hehehe .... bi se mogli več štajerci tam vozit, bi zadeva že zdavnaj bla v plamenih!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se še javu tist majstr,ki bi lahko razložu kje na RIDAH je ta plac,kjer je tale radar!!!  Bil stokrat gor, pa tega placa še nisem vidu,tako, da zdej ne vem,al sm že mal čorov ratu,al ste se pa začel zdej že med sabo drkat s temi radarji pa je... drug druzga!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zajebaval sem se. Fotko sem nasel na netu, cisto slucajno ze pred casom, pa sem cakal da malo ozeleni tudi v ridah preden jo objavim tule. :P

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zajebaval sem se. Fotko sem nasel na netu, cisto slucajno ze pred casom, pa sem cakal da malo ozeleni tudi v ridah preden jo objavim tule. :P

 

 

 

.... no, ampak enih par ti jih je pa vseen ratal ujet na prazen trnk .....  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zajebaval sem se. Fotko sem nasel na netu, cisto slucajno ze pred casom, pa sem cakal da malo ozeleni tudi v ridah preden jo objavim tule. :P

Skregan :glare:  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zajebaval sem se. Fotko sem nasel na netu, cisto slucajno ze pred casom, pa sem cakal da malo ozeleni tudi v ridah preden jo objavim tule. :P

Ti si se zajebaval, jaz sm bil smrtno resen.  (zihr dobiš procente od kazni, ki ti jih nakaže mestna občina postojna :P)

Radar je v kanti za smeti. Takoj ko vidite kanto za smeti počasi 40km/h naprej. In bog ne daj, da bi potem pospešili. O ne, ne.....vsi odbojniki (količki) ob cesti oddajajo povezano lasersko svetlobo in je nadzor mogoč preko celih rid (podobno kot TUTOR sistem v Italiji)

 

Zakaj to vem: Kruci je nameščal radar, Kmet2 je pripravljal količke in odbojne ograje, jaz sm pa neki imel z jarki ob ridah :D

 

p.s. Baje bodo začeli nameščati radarje počasi v vse kante za smeti v RS. Zato je pa komunala zmanjšala sam odvoz smeti, ker vsakokrat, ko odpeljejo smeti gre en radar u qurz !!!!

 

p.s.s. dns grem pogledat na ride, če je kje kaka kanta za smeti (al pa kako mono dobit, k bo kafe plačala)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ti bo,če sem se parkrat mal bolj počas pelov čez ride me tud nav pobral!  :glare:

Mislm,da si jih kar nekaj upočasnil zadnje cajte tam čez!  Uglavnem ratal ti je. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ti bo,če sem se parkrat mal bolj počas pelov čez ride me tud nav pobral!  :glare:

Mislm,da si jih kar nekaj upočasnil zadnje cajte tam čez!  Uglavnem ratal ti je. :OK:

Tokle bom povedu: Kanta za smeti je ko kinder jajčk, nkol ne veš kaj je not :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minđica je vedrila na ridah. Fočk

 

post-18923-0-59476200-1368636007_thumb.jpg

 

post-18923-0-66799300-1368636042_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to si jo že drugič umazu :P

nism, sm meu čelado na glavi in čaku da neha dž :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

True story. Ko sem se pripeljal tja, je dami sedel na klopci s čelado na glavi in čakal da neha dež :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Maus! A te je napral? Si umazu moped? Si ga potem tudi opral? Kdaj bos dal za kofe? Kdaj gremo do vikija da bom dal jaz?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni me napral .. sm pa po mokrem vozu preko planinskega polja do konc Vrhnike ... umazu sm ga :glare: ... ampak če spucu :D

 

a kdaj spet ... pojma nimam .. u soboto bo "kao" vreme ... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk...ni blo radarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fouš,banda :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!