Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

hehehe xD

ko maš sveta zadosti al pa drugod po svetu ščije- greš na ride :P

dej kšn cahn drugič d vs mal spoznam motosvetouce.. Pa še z pjačo boste dobl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustav se kej drugič. Sem mislil da boš po štirideseti furi gor pa dol kej popustil, pa nisi. Še celo pol si nazaj prišel, ko smo se mi odpravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u kermu savju si se pa skrivu to? pa kdaj?? :O 

 

dans 2x fock na ridah, pa sm sam nazaj grede vidla, kot ze napisano, z glavo med nogami, vesga nesrecnega, KM, za katerga niti nism vedla, da je on, dokler nism sms-a prebrala.. citiram: "Obrni!!" ;) :lol1: 

 

 

hehehe xD
ko maš sveta zadosti al pa drugod po svetu ščije- greš na ride :P
dej kšn cahn drugič d vs mal spoznam motosvetouce.. Pa še z pjačo boste dobl :)

 

ja kako ne poznas nobenga motosvetovca?  :ninja:  sej nas je povsod polhno.. ;) he he he ne boj se, ne grizemo (razen ce si to zelis :P:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cudn si ;) he he (ne sej ne.. poznam kr neki folka k ne pozna nobenga motosvetovca.. no ja, ce boljs pomislim, poznajo mene :P :lol1:  )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u kermu savju si se pa skrivu to? pa kdaj?? :O

 

dans 2x fock na ridah, pa sm sam nazaj grede vidla, kot ze napisano, z glavo med nogami, vesga nesrecnega, KM, za katerga niti nism vedla, da je on, dokler nism sms-a prebrala.. citiram: "Obrni!!" ;)  :lol1:

 

 

 

ja kako ne poznas nobenga motosvetovca?  :ninja:  sej nas je povsod polhno.. ;) he he he ne boj se, ne grizemo (razen ce si to zelis :P:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

hahahah ja sm mogu mal cvetlic za svoj herbarij  nabrat :P...blo je pa okoli 6ih popoldne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa zgleda da sm te lih sfalila, ker nism nobenga vidla po savju rovart, pa sm sla prou pocas, pa tolk corava pa slepa tut nism :P;) ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa zgleda da sm te lih sfalila, ker nism nobenga vidla po savju rovart, pa sm sla prou pocas, pa tolk corava pa slepa tut nism :P;) ha ha ha

Ga ni blo še takrat tam ko si sla ti mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej verjetno bo še kaj lepega vremena letos tako da se bomo meli priliko še kdaj srečat pa kakšno fotko narest  :D

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej verjetno bo še kaj lepega vremena letos tako da se bomo meli priliko še kdaj srečat pa kakšno fotko narest  :D

Hihihihihi . . . .  :kva1:

Lepe fotke se dajo naret tut v dežju  :P

Naprimer  . . . tale stričko se učeri ni dal dežju in vetru . . . . . en mal rosija se špilu in mislim da je bil en mal nadelan!

post-15855-0-00693100-1372181865_thumb.jpg

 

pa še ta fotka  . . . . zelo redko se vidi dve mavrici 

ena ob drugi . . . . 

post-15855-0-21688700-1372182057_thumb.jpg

 

post-15855-0-72772000-1372182075_thumb.jpg

 

fotke so bol slabe . . . pač slikano z fonom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk u soboto in u pondelk...ampak ugotavlam, da ful prezgodi hodm tm čez,ker ni nobene žive duše :( u pondelk pa tut ni blo neki velik junakov na cest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk u soboto in u pondelk...ampak ugotavlam, da ful prezgodi hodm tm čez,ker ni nobene žive duše :( u pondelk pa tut ni blo neki velik junakov na cest :)

 

lohk pa da sam ti ne veš kje so ride, pa se na napačnem kraju pofočkaš? :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no mz...da nebi  :nono:  pomoje tkrt še vsi spite, al kaj :P pol tut OMV v Postojni ne vem kje je :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk pa da sam ti ne veš kje so ride, pa se na napačnem kraju pofočkaš? :kva1:

Piran ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no mz...da nebi  :nono:  pomoje tkrt še vsi spite, al kaj :P pol tut OMV v Postojni ne vem kje je :?

 

zgleda že tko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fock ucer 2x, pa dons 2x.... Za 1x vam povem da z gsom, za 3x mi bi pa zamerili ce povem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!