Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

hm.. zgleda d še sam ne vem gdu je moj kolega in gdu ne.. da bi se tut kolegice tkole nabirale bi blo super hehe :P

drgač pa tut js an fočk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krucy prletu si pa tko mimo mene da tud časa nisem mel na počivališče zavit :D  pol sm šel pa kr na omv :)

Nisem vedu kan bos. Al po zadnji se pelal al potegnu al ne vem kaj. Pol sem su pa mimo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedu kan bos. Al po zadnji se pelal al potegnu al ne vem kaj. Pol sem su pa mimo.

 hotu sm žmigavc vklopit pol sm pa slišal da si čist za mano pa nism da ne bi bla kakšna pizdarija  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel ovinek sem gledal ce bos vklopil smernik. :)

Gremo na kavo naslednjic. ;)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW. Spet sem kardan zgubil. Si ga kje videl?

 

spet? a se to pogosto dogaja ???:) :) nisem ga videl nikjer ker so ble sam še iskre za tabo :D

 

velja, naslednjič kava ;)

Popravljeno . Popravil MINY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 6x fočk :)

 

Ravno sem naredu eno fotko za dokaz...

post-26407-0-04739800-1375000556_thumb.jpg

 

...in potem čez 5 min je pršu še Krucymucy, tako da je blo treba nardit novo fotko :D

post-26407-0-10941900-1375000582_thumb.jpg

 

Sem pa v ovinku pri klopcah najdu en Spidi ledvični pas, tako da če je lastnik kdo od tukaj naj se javi na PM ali pa me pokliče na 051 388 349 ;)

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ouje, ker so življenske dogodivščine take in drugačne, sem danes, ob cca 19h imel otvoritev letošnjih Kačjih Rid (LJ Grobnik). Sem spoznal čist(povsem) rumen par iz Kranja na FZ1, virtualno maham v pozdrav, me uni še ni odblokiru k sm mu stopu na "coda", pa ne morem žmajlow flikat, parim sem pomahal in reku živjo, ena pupa GO Ninja 250?, v belem kombinezonu mi je pa padla v oko, je pa na goriškem še nisem videl. Lohk da je zVipave. Ta teden bom po šihtu gor še ene parX, pa kej počikulamo. Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!