Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Evo tud jst mam par posnetkov od včeraj: 

 

Če se kdo najde prov, če pa ne pa tud prov :)

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, v Planini je bil spet radar, siv Peugeot nekaj, ne vem modela točno... Bil je tam po 17:30 uri pa do 19:00 nekje...

 

Tud jest sm ga že vidu ene parkrat sam tud jest nism zasledu modela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... da še jest malo popametujem tule.... Motorist na enduri naj si zamisli, kaj je naredil sredi ovinka....

... da olajšam zadevo... kako je zavil na stransko pot... in kako se je nato priključil na cesto.....ej.. to ni hosta!

Zaradi take zadeve sem se razbil jaz in še marsikdo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da se popravim:  .... moj prejšnji post se nanaša na videoposnetek pripet na prejšnji strani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... da še jest malo popametujem tule.... Motorist na enduri naj si zamisli, kaj je naredil sredi ovinka....

... da olajšam zadevo... kako je zavil na stransko pot... in kako se je nato priključil na cesto.....ej.. to ni hosta!

Zaradi take zadeve sem se razbil jaz in še marsikdo !

Softić na kvadrat :P .

___________________________________________________________________________________________________

Drugač pa je čist prav, če katerga tud radar fočkne, ne pa da sam sebe fočkate. Ker glih ta radarska slika, bi pokazala tvojo pristnost, da si bil res na Ridah pa da si jo res pokolenčkal :ninja: . Marsikateremu ne verjamem, kje vse je bil če to ne ponazori z vsaj enim fočkom, ker glih ti so pol najbolj pametni tle gor-al nima mopija al si pa hoče sam "lajke" nabijat. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softić na kvadrat :P .

___________________________________________________________________________________________________

Drugač pa je čist prav, če katerga tud radar fočkne, ne pa da sam sebe fočkate. Ker glih ta radarska slika, bi pokazala tvojo pristnost, da si bil res na Ridah pa da si jo res pokolenčkal :ninja: . Marsikateremu ne verjamem, kje vse je bil če to ne ponazori z vsaj enim fočkom, ker glih ti so pol najbolj pametni tle gor-al nima mopija al si pa hoče sam "lajke" nabijat. :BUA:

Sporoči mi ko boš kaj na ridah, pridem tja da boš lahko v živo vidu da sem kolenčkal, da mi ne bo treba plačevat kazni da boš verjel :slap:

 

Ne vem kako si lahko tak da drugim privoščiš da priletijo na radar in plačajo kazen...česar si sam ne želiš tudi drugim ni treba privoščit :nono:

 

Radarji so ponavadi v Planini in Postojni, torej naseljih, ride pa so izven naselja, tako da če nekdo v Planini ali Postojni prileti na radar še ne pomeni da se je pokolenčkal...sam vozim skozi Planino, Postojno in ostala naselja po omejitvi, ko pa je konc naselja pa kolenčkam in če ne verjameš mi javi na PM kdaj boš tam in se pridem pokolenčkat samo zate  ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporoči mi ko boš kaj na ridah, pridem tja da boš lahko v živo vidu da sem kolenčkal, da mi ne bo treba plačevat kazni da boš verjel :slap:

 

Ne vem kako si lahko tak da drugim privoščiš da priletijo na radar in plačajo kazen...česar si sam ne želiš tudi drugim ni treba privoščit :nono:

 

Radarji so ponavadi v Planini in Postojni, torej naseljih, ride pa so izven naselja, tako da če nekdo v Planini ali Postojni prileti na radar še ne pomeni da se je pokolenčkal...sam vozim skozi Planino, Postojno in ostala naselja po omejitvi, ko pa je konc naselja pa kolenčkam in če ne verjameš mi javi na PM kdaj boš tam in se pridem pokolenčkat samo zate  ;)

 

a zame bi tut? :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim, da se kolenčka lahko tudi od 90km/h navzdol, da navš glih kej plačeval. Zato pa sem si nabavu Darčka, ker mi ni več glih neki prijeten se kolenčkat pri 200 na uro. Namest da bi še za radar plačeval, pa raj dam komu za pivo pa kufe.

 

Za fočkanje sem pa mislu sam določen segment "motoristov/motoristk" tu gor, ki že sami vedo resnico.

Popravljeno . Popravil gregorjanc
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim, da se kolenčka lahko tudi od 90km/h navzdol, da navš glih kej plačeval. Zato pa sem si nabavu Darčka, ker mi ni več glih neki prijeten se kolenčkat pri 200 na uro. Namest da bi še za radar plačeval, pa raj dam komu za pivo pa kufe.

 

Za fočkanje sem pa mislu sam določen segment "motoristov/motoristk" tu gor, ki že sami vedo resnico.

 

Saj ravno to sem imel v mislih, da se da na ridah kolenčkat tudi po omejitvah, brez da bi priletel na radar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

 

Kdaj boš pršu kej gor? Ta vikend te ni blo nč videt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes sem dobil domov položnico in sicer pozdrave od medobčinskega redarstva

 

in glede na to da je bilo dosti članov prav brihtnih kje je radar itd. vendar ni nihče mogel povedati kje je sem se pač odločil da bom jaz razkril to skrivnost

 

radar-planina.png

 

stal je pri bifeju saj tako sem razbral iz slike ki sem jo dobil domov

 

spet se bo našel kdo ki bo solil pamet pa nebi gonil čez naselje saj si vedel da je radar itd......da ne bo preveč govorjenja: sem prehiteval avto ki je vozil manj kot 50 in če bi vedel kje je radar ga nebi šel na tem mestu prehitevati. Ali je res tako težko povedat lokacijo radarja? ali vsi drugi čez naselje vozitee točno 50??

Popravljeno . Popravil Pupi13
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

radar-planina.png

 

 

Točno iz te lokacije sem tudi sam dobil pošto od prijateljev z Medobčinskega inšpektorata za redarstvo. Ravno del vasi kjer se cesta rahlo zravna in je hitro preveč. Bo več za politike jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!