Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Testiranje Save na ridah :)

 

fant, sam še čelado daš takšno kot jo imam jaz, pa sva identična.... pol se bom lahk hvalil da sem na ridah kolenčku... motor in kombinezon sta taprava :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajk, kako se obnese Sava? Kot nove, seveda

Za moj stil vožnje...fenomenalno. Ogrejejo se praktično takoj, gripa noče in noče zmanjkat, feedback je odličen...skratka mojo vožnjo so popeljale na čisto nov level. Sava je naredila gumo kakor je bog ukazal da mora bit. Po mojem mnenju je to trenutno najboljša guma na tržišču (za cesto seveda) in najboljši slovenski proizvod do zdaj :). Mal me je strah, da ne bo imela neke hude kilometrine, ampak definitivno ostajam na Savi. Ne vem sicer kako se obnese po mokrem in kako se obnaša ko je proti koncu. To bo čas pokazal. Skratka guma TOP!!!

Popravljeno . Popravil Pajk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa da dodam še, da sva s kolegom zamenjala motorje v nedeljo. Ima isto fazerco, isto trše olje v vilicah (15), zadnja fedra na štirici, ista kilaža kot jaz in on ima nove Conti sport. Niti približno se nisem mogel z njegovo peljati tako kot z mojo. Pri njegovi nisem dobival tistih povratnih informacij o dogajanju sprednje gume na cesti. Nekako na "blef" sem vozil ovinke. Guma je držala, limala...samo ni bilo to tisto. Istega mnenja je bil tudi on, ko je sprobal Savo. Definitivno bo tudi on pristal in ostal na Savi. Pa je motorist že skoraj dvajset let, tako da mi tudi njegovo mnenje šteje.

Popravljeno . Popravil Pajk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecne so tote vaše ride :grim

jp........prid pa boš hecn še ti :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecne so tote vaše ride :grim

 

moje še niso... mam pa jih v namenu kupit...enkrat, nekoč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj hočeš s tem povedati?

 

Da je fajn mogoče, da pridejo kdaj na takšne lokacije še s kakšnimi instrumenti, bo velik izplen, cesta pa z manj kamikazami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je fajn mogoče, da pridejo kdaj na takšne lokacije še s kakšnimi instrumenti, bo velik izplen, cesta pa z manj kamikazami :)

Mas novo aplikacijo pa jo uporabljaj

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal gori link, si spregledal.

 

Čutim pa, da nekateri tega ne odobravajo.

 

Saj Jodlarji imajo enake akcije Soboth-Golica, Jezersko, da se malo "očistijo" ceste, pa se tam nihče ne bo bunil.

 

Je pa res, da bi pri nas policija morala prvo ukrepati zoper upravljalce in vzdrževalce cest, da bi ceste ustrezale temu pojmu, šele potem pa se bi spuščali v uporabnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je fajn mogoče, da pridejo kdaj na takšne lokacije še s kakšnimi instrumenti, bo velik izplen, cesta pa z manj kamikazami :)

Se pucajo stalno. V vasi so kar pridni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :)

 

Srečal še nekaj fajn motosvetovcev: Kmet2, Zivnorc, Krucymucy, Dami34 in Motozajebant :) Upam da nisem še katerega spustu :blush:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ... po dooooolgem cajtu....   in to solo... brez moje ciklistike....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!