Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Sem se že ustrašil, da samo jaz vidim modela na levi strani ceste pred nepreglednim desnim ovinkom. Mogoče so nas pa res angleži okupirali.

tlele s fotke res zgleda (samo)morilsko, in bog ne dej da se bere kot da to podpiram/prakticiram, ampak od tam se dobro vidi globoko v ovinek. Ni tako nepregledno kot se zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk danes mal ... ob ene šestih.

 

spoznu binobano ^_^

zalublen?

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlele s fotke res zgleda (samo)morilsko, in bog ne dej da se bere kot da to podpiram/prakticiram, ampak od tam se dobro vidi globoko v ovinek. Ni tako nepregledno kot se zdi.

Lej, ma svojo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK!

Prvič letos na ridah :P

 

ja kjes pa do zdej biu??  :ninja:

 

 

KM- c'moooon!! :P  :bum:  :bum:

BinaBana je bla kasnej tam.

 

KM- c'moooon!!  :P   :bum:   :bum:

 

sicer pa- kako pa veS?? sej te ni blo takrt tm k sm bla jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da drsi tisti "the ovink"...

... ker ko sem zadnjič sameval na klopci (mislim da v četrtek) je nekdo z Z-jem z odprtim izpuhom nažigal gor in dol...ene 15x... drlo se je ko na MGP.

... starejši možakar, ki stanuje v hiši nad "D ovinkom" ga je snemal z mobitelom... kasneje (verjetno) klical policijo... in po njegovi makadamski cesti pobral nekaj kamnov.... verjetno, da bi jih vrgel ali na cesto... ali pa motoristu v glavo.... potem pa je opazil mene, ko sem vstal (sem prej ležal na klopci), je vrgel kamne v gmajno... in jih potem pobiral po dovozni poti in jih metal v stran, kao da čisti!? makadamsko pot kamnov še ene 10 minut....

Čisto verjamem, da imajo ljudje v tisti hiši (in še kje drugje) poln k...c vsakodnevnega nažiganja v iberture z odprtimi izpuhi... zaradi tega kličejo policijo.. in ker policija ne more "krotiti" , se domačini lotijo problema na svoj način. Malo peska... kak kamen... ali pa s čim polije cesto (ni treba da je olje), da drsi.

Fantje... dejte not dušilce, ker v nasprotnem primeru ne bomo več dolgo vozili po Ridah... niti kje druje...

Ejga starina, si ti mal zamešu ovinke!??

D ovink je ta k je "tribuna" ta k je GregaSLO snemal!

Un ovink pod klopcami pa še nima imena . . . . . . lahko pa ga nekako poimenujemo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga starina, si ti mal zamešu ovinke!??

D ovink je ta k je "tribuna" ta k je GregaSLO snemal!

Un ovink pod klopcami pa še nima imena . . . . . . lahko pa ga nekako poimenujemo  :grim

...ajde, pa dejmo...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ajde, pa dejmo...   :D

A to je un ko zajčki čez hodijo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un ovink pod klopcami pa še nima imena . . . . . . lahko pa ga nekako poimenujemo  :grim

 

lahko se mu reče ... "ta drseč" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk jučeri :D

Spoznal Bino Bano (in njenga osebnega frizerja), šele k je pršla bližje od 10 metrov...sm vidu sam še mglo...al pa sm meu tok mušic na vizirju  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!