Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Hotel sem mal zadremat, pa se tm nimam miru :(

 

Ne joki, spal boš doma zvečer takrat ko je čas za spanje, pa počival boš takrat ko boš mrtev. Dokler smo pa živi, pa treba kar nam je dano izkoristit do konca, se pravi, če so ride tople je treba obvezno gume na pravo obliko znucat :P, ne pa dremat! hehe, hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja šrauf na tački mi drgne po tleh. pa tačka za bremzo na desni nogi tut, kar je zlo nevarn in bom mogu mau dvignit to tačko da mi gume ne blokira, upam da se jo da.

 

drgač je metalo kaj iskric al ne? :D

V prvi vrsti, pojačaj vsaj zadaj prednapetost vzmeti, zihr maš na amortizerju možnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :P

 

Ajga tebi, da prepovejo obisk rid in Črnega kala, grem stavit, da izgubiš volo do življenja :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajga tebi, da prepovejo obisk rid in Črnega kala, grem stavit, da izgubiš volo do življenja :P

 

k bo sneg, me nau ... zihr ne :P

 

z motorjem :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bo sneg, me nau ... zihr ne :P

 

Sej ni treba da si z motorjem, se rdeča strela gre tudi prav lepo čez tiste ovinke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni treba da si z motorjem, se rdeča strela gre tudi prav lepo čez tiste ovinke ;)

 

pa sm te zmagu ... popravu objavo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm te zmagu ... popravu objavo :lol1:

 

Ja ja, še dobr da ostali ne vejo, da voziš Alfo, kaj bi te šele potem zafrkavali...

 

 

...aja ups, zdej vejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, še dobr da ostali ne vejo, da voziš Alfo, kaj bi te šele potem zafrkavali...

 

 

...aja ups, zdej vejo :P

to je sam okvri od alfe ... notr je pa niđa :P

 

a je blo kj hudga učeri s padcem na D ovinku, kdo kj ve :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist je zadobil posebno hude poškodbe, saj mu je odtrgalo del prsta med drsenjem po varnostni ograji. Auč.

 

eh, nč tazga; en prst gor al dol ... kaj pa je botrovalo nesreči pravzaprav? neznani vzrok morda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, nč tazga; en prst gor al dol ... kaj pa je botrovalo nesreči pravzaprav? neznani vzrok morda :?

Ko ne najdejo drugega majo že mušter z poročilom..............neprilagojena hitrost,sam podpišeš pa je rešeno :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!