Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

zanima me ali kdo ve kje so objavljene slike od nedelje k neki gospod slika?

dobiš po pošti pa še nekaj evrčkov boš dal za avtorske pravice in zraven gratis dobiš še pike za v Merkator :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš po pošti pa še nekaj evrčkov boš dal za avtorske pravice in zraven gratis dobiš še pike za v Merkator :P

kmet  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet  :kva2:

sedaj boš zraven dobil priloženo še mlado čebulo  :kva1:

:) ,tako za s kruhom  :grim

Popravljeno . Popravil girox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako nisem še uspel prebrati vseh 1656 strani :blush:, pa me tako na hitro zanima, če tale "FOČK" veljaven tudi, če se samo pelješ čez Ride (kar naredim kar pogosto - tako malo za trening), ali se moraš kje ustaviti, oz. "štemplati" (ja vem, da ono štemplanje, ki ga prejmeš čez nekaj tednov domov po pošti, ne šteje)... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako nisem še uspel prebrati vseh 1656 strani :blush:, pa me tako na hitro zanima, če tale "FOČK" veljaven tudi, če se samo pelješ čez Ride (kar naredim kar pogosto - tako malo za trening), ali se moraš kje ustaviti, oz. "štemplati" (ja vem, da ono štemplanje, ki ga prejmeš čez nekaj tednov domov po pošti, ne šteje)... :kva2:

leteči fočk  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok - potem se bom pa leteče fočkal...! :OK:

 

... sam res -  če grem gor, sem tako čudno zlomljen v tistem ovinku in je potem tako luštno dodajat gas, da sploh ne pomislim, da bi se ustavil.. :ninja:. Navzdol pa... kaj pa vem... v mislih imam po navadi ovinek, ne pa počivališče... :grim

Popravljeno . Popravil MA-PE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha - tako je to...

 

Sem enkrat bil malce "neumoren", pa se peljal trikrat gor pa dol :ninja:, pa so me "parkirani" že malce čudno gledali :fight2:, pa se potem nisem upal niti ustavit, da me ne bi vprašali "po zdravju"... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 x je kr u redu ... 20 x pa je že mal pretiravanje :P

 

kr ustau se... bolj čudn kt js itak ne morš bit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha - tako je to...

 

Sem enkrat bil malce "neumoren", pa se peljal trikrat gor pa dol :ninja:, pa so me "parkirani" že malce čudno gledali :fight2:, pa se potem nisem upal niti ustavit, da me ne bi vprašali "po zdravju"... :smoke:

 

Ne verjamem, da te je kdo čudno gledal.. 20 minutni trening pred postankom je precej običajen tam gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

 

...se bom zgovarjal na vaju, če me bo kdo... :fight2:

 

...no jasno, da se pa čez naselje Planina peljem v šesti pa po omejitvi... :sleep2:

 

Grem pa danes po šihtu na "en ...." :ninja: tja gor (ker sem lih z motorjem na šihtu)....

Popravljeno . Popravil MA-PE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fooooooočk, pa sam 1x gori doli :P

 

10423714_677657932303762_133888001111855

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LF (leteči fočk po novem)....

Sem šel samo gor, pa ni bilo tam nobenega...

Gume sem pa ogreval celo pot iz Lj - pa še zanalašč sem šel domov po stari cesti. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK

...šel ulaufat novo ketno pa zobnik....  :P

 

Gandi... hvala za družbo  :D

Jure... ti me pa nis vidu...   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAŠ SLABE GUME :ninja:

Jp - rabi mal več časa (tako kot jaz)....

Ma res no - spredaj sem dal kvalifajerco2, zadaj pa še nisem zamenjal in je gor še tista, ki je bila ob nakupu (pilotka)... Ta pa zahteva malo več pozornosti...!?

Sem jo že mislil zamenjat, samo se ne morem odločiti, katero dat gor, ker kakšno tretjino poti naredim po AC, pa da je ne naredim prehitro po sredini "v vinkel"...!?

Saj vem - ne vozit več po AC... Pa kaj morem, če sem pa že kupil vinjeto...!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater - a veš, da imaš prav - na to pa sploh nisem pomislil...!

Sem kot on Hrvat, ko se je peljal z avtobusom skozi SLO v Nemčijo, pa za vsak slučaj kupi še našo vinjeto, ker Slovencem se pa že ne bo pustu "hebat"....!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!