Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

@pikolo dvomom da si sam triumphiral. Mislim da si mal pred Planino mene dohitel pol pa obrnil še enkrat na ride.

Res je. Sem imel kukr en mal treninga :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer okol 14:30 ni blo nobenga. Lažem, bil je en s skuterćkom :)

 

Ne ti meni skuterček  :glare: , je nabildana Gilera  :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un ta drug odsek ki si ga objavu ma mislm da hitrost zmanšano na 70 ampak tega skoraj da noben ne upošteva. Sam zmanšam na okol 60 ker pač zlo radi skačejo vn.(razumem da je nepregledno, zato pa bodmo pazljivi še mi ane) Še huj je pa z nasprotne strani ki je velik bolj nepregledno.

 

Za prvo sliko bi dal pa tud pozornost na levo stran (tam kjer je puščica na sliki). Sem mel že skoraj da bližnje srečanje ko je avtomobilist z nasprotnega pasa kar brez zaviranja odvil preko mojega pasu v to stransko pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega krizisca za na kalič jst tko ne maram, ker je ful smotano za zavit (ce si neroden pa se mas obracalni krog od šleperja :P ) poleg tega pa ko se iz te stranske ceste vkljucujes na glavno je edino s cimer si pomagas ogledalo, tam pa se kak hud izstrelek bolj slabo vidi. sicer pa takih krizisc, se po nasi dezelico res ne manjka. po drugi strani je pa velika tabla, tako da ce mal gledas se da pravocasno gas spustit, ker res nikol ne ves kdaj se bo kdo zmislu na lepem, zavijat, al pa ce je kak taljan ustavt sred krizisca pa gledat kam zdej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega krizisca za na kalič jst tko ne maram, ker je ful smotano za zavit (ce si neroden pa se mas obracalni krog od šleperja :P ) poleg tega pa ko se iz te stranske ceste vkljucujes na glavno je edino s cimer si pomagas ogledalo, tam pa se kak hud izstrelek bolj slabo vidi. sicer pa takih krizisc, se po nasi dezelico res ne manjka. po drugi strani je pa velika tabla, tako da ce mal gledas se da pravocasno gas spustit, ker res nikol ne ves kdaj se bo kdo zmislu na lepem, zavijat, al pa ce je kak taljan ustavt sred krizisca pa gledat kam zdej.

 

Tam je res treba iti počasi in konec! (po omejitvi ali raje še malo počasneje).. Na tak način se da rešit 95% "izsiljevanj". Je pa res, da se vsake toliko časa zgodi tudi to, da se pelješ proti križišču, avtomobilist stoji in te gleda (oz v tvojo smer), misliš, da te je videl in počasi nadaljuješ pot po glavni cesti, potem pa avto nenadoma spelje ker te enostavno ni videl oz je gledal "skozi" tebe..

 

Če imaš srečo, da je to vsaj nekaj 10m prej se še da kej rešit, če pa zapelje pred tebe, ko si že v križišču, lahko pa samo upaš, da šus ne bo prehud..

 

Se mi je zgodilo ravno par dni nazaj na tem istem križišču eno takšno izsiljevanje. Na srečo sem se peljal 60 in posledično imel čas in možnost kontrolirano zmanjšati hitrost oz se skoraj ustaviti predno sem prišel do avta, ki je zapeljal pred mene.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miny, sej mas se ogledalo na levi v ovinku  :lol:

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne priznam  :jezik: .

Pa ni treba, vse kar rečeš lahko uporabim proti tebi.... al kak že gre una ameriška aratecijska pripovedka :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk učrej :D Borutt je bil priden :D

kaj to pomeni? A je talal odpustke? :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!