Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Danes pa čisto tapravi fočk... Sicer bilo kar nekaj motoristov gor, vendar nisem spraševal po vzdevkih... :blush:

 

Heh - pa takšna sreča se me drži zadnje tedne... Ni bilo dost, da me je pred dvema tednoma zbil kiper - na srečo ni bilo neke sile za popravljat, pa sem bil čez par dni zopet mobilen...

 

Pridem danes po cca desetih deževnih dneh v garažo, se oblečem za en krog, pa se mi je zdela zadnja guma nekaj preveč "na tleh"... Brcnem v njo... prazna... Hm... čudno tole... Nič - grem napumpat, pa kuj v Cerknico do Šega... Snameva kolo dol in razmontirava... Hudiča - v gumi nek kos kovine (špičast in oster, vendar nepravih oblik)... Ker sem konec meseca itak mislil gumo menjat, sem to pač storil sedaj - vrževa pač Dunlopko gor... Evo, pa tak lep namen sem imel se peljati čez Lož proti Prezidu, pol pa za Medvedje ride do Kočevske reke, Gotenice, Ribnice, Hotedršce, Blok,... nazaj domov...  Eto - nič - sem samo utekaval gumo do Loža in nazaj, pa še en - no dva - kroga čez Kačje ride gor&dol in sem spucal glazuro po celi gumi... :grim :OK:

 

Bom moral medvedje ride prestavit na kak drugi dan... :ninja:

 

Samo sem mislil, da se jaz nekako povprečno peljem tam - ampak kako eni letijo čez tiste ovinke - verjetno kar z polnim gasom... Jaz sem še daleč do te stopnje znanja... :blush:

Popravljeno . Popravil MA-PE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK!

...včeraj proti večeru  .... po doooolgem cajtu  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fock ... parkrat gor pa dol, po tem, ko sem z modrim tigrom preganjal rdeco fazerco :-)

Drugac pa ride prazne ... sem spet sam triumphiral na parkingu :-)

Popravljeno . Popravil pikolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fock ... parkrat gor pa dol, po tem, ko sem z modrim tigrom preganjal rdeco fazerco :-)

Drugac pa ride prazne ... sem spet sam triumphiral na parkingu :-)

Kdaj si jo pa preganjal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fooooooočk!

 

ŽivNorc nima zastojn takšnega nick nejma :D, ma je šu ko črni grom, ga ni blo mogoče ujet v objektiv :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :D, pa hvala rdečehlači na Triumphu za družbo pri prehitevanju kolone do Vrhnike :)

hvala enako, je bilo lažje v družbi  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK

...

...

FOČK, FOČK...

....

... FOČK, FOČK...

...

...

...POL PA DOMOV...   :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo me je snemal včeraj, bi lahko videl ta posnetek, mam filing, da še vseen nimam dobro nastavljenega vzmetenja :P

 

oranžen versys...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo me je snemal včeraj, bi lahko videl ta posnetek, mam filing, da še vseen nimam dobro nastavljenega vzmetenja :P

 

oranžen versys...

Če s mislu GoPro je bla že švah baterija! Mogoč za trenutek na 1.40  https://www.youtube.com/watch?v=wOeFTje0A0I&list=UUxg_V4436u6QIiEdsC-lYLQ&index=3

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če s mislu GoPro je bla že švah baterija! Mogoč za trenutek na 1.40  https://www.youtube.com/watch?v=wOeFTje0A0I&list=UUxg_V4436u6QIiEdsC-lYLQ&index=3

Res se srečamo pri 1,40 :), škoda za prazno baterijo, so bli pa še eni pubeci v travci na ridah, ko sem videl, da ma telefon v roki =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

kaj je to zdej?? ko sva se prejšnjo soboto z Lubico vračala z morčka, ob osmih zvečer ni blo nikjer nikogar...

WFT?? a je spet Cik-Cak po TV in greste vsi z zajčki spat??  :wacko:

post-163-0-71313200-1406041449_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

kaj je to zdej?? ko sva se prejšnjo soboto z Lubico vračala z morčka, ob osmih zvečer ni blo nikjer nikogar...

WFT?? a je spet Cik-Cak po TV in greste vsi z zajčki spat??  :wacko:

Ma ne starina . . . . . smo vedli da se vračaš z morčka . . . . .pa smo SPIZDILI DAM!  :kva2:   :ras:  :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd spizdite zdej tud. grem pogledat, ima da vas nema. 

evo starina IMA DA NAS NEMA . . . . . . IN NI NAS BILO!  :ras:

Aja, še Maus je fočku na omv-ju v Postojni. . . . . . .revežu so skor čelado ukral k je šu scat . . . . . . ma srečo da sm ga ujel, prasca!  :bum:  :fight2:  :jezik:  :P

Mausič . . . . upam da bom deležen orng pijače  . . . .  :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma qurac. Bele misi, plavi sloni, vijola fedri.....pac guzva je bla. Ben me ne poslusa. Isto k doma.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma qurac. Bele misi, plavi sloni, vijola fedri.....pac guzva je bla. Ben me ne poslusa. Isto k doma.

Kako te noben ne posluša . . . . . jst sm te  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemvamsveca noben že ene par dni ni nč napisu . . . . . bom pa jst solidaren

 

Evo MAL NABIJAM  :kva2:   :kva2:   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!