Skoči na vsebino

Malaguti FireFox F15


Drejči

Priporočene objave

Lep dan,

imamo en problemček. V naslovu omenjeni skuterček se vedno, ko stoji več kot en teden, spunta in noče lepo vžgat. Rešitev je, da ga priključimo preko kablov na avtomobilsko baterijo in verglamo kakih 30 sekund in potem končno, stežka, vžge z veliko dima in smrada po bencinu. Ko enkrat vžge, pa ga ni noben problem ugasnit in ponovno vžgat, brez kablov! Tudi naslednji dan vžge brez problema in dokler je dnevno v uporabi ni problemov, ko pa ponovno stoji nekaj dni, pa se zgodba z nevžiganjem ponovi. Baterija ni slaba in na avtomobilsko ga je potrebno priklopiti zgolj zato ker ima le ta bistveno višjo kapaciteto in brez težav zdrži 30 in več sekund verglanja.

Ta muhavost je jako neprijetna, ko želiš po nekaj dneh se peljati, pa moraš za to iskati kable, avto.... zoprno!

Če ima kdo kako idejo, kaj bi bilo narobe, oz. kako težavo odpraviti, bi mu bil zelo hvaležen.

LP, Drejči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel isti problem s tajfunom in napaka je bila da ni dobivu bencina.Ko sem odšraufal svečko in not s šprico dal mal bencina je takoj zalaufal. Probi nič ne stane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ko 1 teden stoji odšravfaj svečko, "verglaj" za 5 sekund (takrat glej svečko). Je iskra močna in konstantna ?

Preveri tudi dotok bencina do uplinjača da ni kje zamašeno.

Mrzel motor ponavadi vžge ko daš "čok" (zapreš dotok zraka) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predn ga vžgeš pobereš svečko dol 2x ga na nogo užigaš in nato daš svečko gor pa more delat mogoče je prevelika diza al pa lamele so malo se skrivile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok ...ce je motor dokaj nov...recmo tm 2003 ni treba nc delat tega ..tut ce je lepo oohranjen pa je starejsi tega ni treba...

prvic: dej zaug ce ha mas al mas pa elektricni cor...kar je slabse meni osebno:S

deugic:dej z nogo ga probi vzkt ...ponavad to rej uzge kokr verglanje...

jstz sm ucer po ene 3h mescih przgau SRko 1998 letnik pa sm ene parkrat zaverglu pa uzgau po kurblu ene 3-4x pa je zugala brez problema..kasna svecka... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, kaj naj rečem... hvala vsem za pomoč a nasvet Cilindra se je izkazal za najboljši. Sem dons skuter za foro probal vžgat in sprva je bilo vse po starem, ni hotel vžgat na verglanje. Zato sem ga po kratkem verglanju probal vžgat še na nogo in glej ga hudiča, takoj je vžgal :OK:

še enkrat hvala vsem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

no vidte;) kasna svecka..na org. skutrjih more to delat brez problema...k so pa predelave u igri takrt se zacnejoteli problemi;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!