Skoči na vsebino

Miran iz Črnomlja


majcyy

Priporočene objave

Saj sem vedla, da je sam zarad pira :angry:

:winkiss:

Ne pa ni no! :blush: Ampak z nečim se je pa po fajtu ja treba odžejat, a ne? ;)

pa še s štrumpfi je mel smolo... šmrk.... šmrk....

Kaj je blo s štrumpfi? Ne mi rečt da je ata štrumpf hin? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikamor nism pobeglna!

dobr no mate zdj sam eno temo za zejbavat se...js sm sam prašala kr me je zanč na enem motu zboru pelal, sm ka so nas pol policaji dobil pa so ga odpelal in bi ga rada še kdaj srečala.

Kaj pa še bi šla na policijsko postajo v Črnomlju, jim razložila situacijo in jih lepo prosila, da ti dajo njegove podatke? Pa saj menda niso take pizde, da ti ne bi pomagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj menda niso take pizde, da ti ne bi pomagali.

Seveda so. Vsi so isti, policija, gasilci, loterija.....vse je to isto. Ko sem naprimer jaz hotel zvedet, kdo je na loteriji zadel sedmico, mi tudi niso povedali. Mislim ej, odnos pa tak!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so. Vsi so isti, policija, gasilci, loterija.....vse je to isto. Ko sem naprimer jaz hotel zvedet, kdo je na loteriji zadel sedmico, mi tudi niso povedali. Mislim ej, odnos pa tak!!! :BUA:

Jaz sem zadel sedmico. Sedaj se pa idi razjokat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so. Vsi so isti, policija, gasilci, loterija.....vse je to isto. Ko sem naprimer jaz hotel zvedet, kdo je na loteriji zadel sedmico, mi tudi niso povedali. Mislim ej, odnos pa tak!!! :BUA:

Kaj še zdaj ne veš... Lobo..... post-9142-1190720855_thumb.jpg :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadel sedmico. Sedaj se pa idi razjokat.

Edina stvar, ki si jo ti zadel, je bla dreva, ko si se pijan z avtom vračal iz ML. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si ovi???!!! :eek:

ZAKAJ???? ti je tvoja kaj omenla pa si po celju z bejzbol palco skakal? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne se norca delat. Punca je čist lepo vprašala. Pa da ne bom čisto :topic: evo moj odgovor.

Poznam Črnomelj, ja hudiča, ne poznam pa Mirana iz Črnomlja. Mogoče ti lahko pomagata Mirko in Slavko. Oba poznam še iz partizanskih časov. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne se norca delat. Punca je čist lepo vprašala. Pa da ne bom čisto :topic: evo moj odgovor.

Poznam Črnomelj, ja hudiča, ne poznam pa Mirana iz Črnomlja. Mogoče ti lahko pomagata Mirko in Slavko. Oba poznam še iz partizanskih časov. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Mogoče pa komandant Mark in Blek Stena kaj vesta?Kdo se te norca dela? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ka pozna mogoče kdo kacga mirana iz črnomlja oz. okolice k ma sivo-rdečko cbrko al pa cbf. star je p tam okol 25...pa učasih je vozu motokros k bi ga nujno neki rabla

a ma je ona začela.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma je ona začela.... :rolleyes:

ma pusti, miran jo je malo okol zapeljal in sedaj ne more pozabit. prilagam dokazno gradivo, sem slikal to vožnjo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!