Skoči na vsebino

Honda CBR 600 RR


Vojč

Priporočene objave

Tudi sam domnevam da je bil zalit ! Ker pa imam motor ze odprt bom raje zamenjal svecke in filter ! Zaenkrat cakam materijal . Lp

Popravljeno . Popravil taliban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ...............svecke nove , motor se vedno NE vzge ! Kje na STAJERSKEM je kaksen mojster ki bi to pogledal ??

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin je star 14 dni , ker sem se se pred kratkim vozil !

Kot je videti , iskra je ,bencin je , vzge NE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si siguren da je bencin da nisi slučajno vode tankal ? (snemi cevko z rezervarja in stoči malo bencina v lonček in poglej če je slučajno voda not)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam meni se je zgodilo ka sm enkrat na omv-ju tankal da sm natankal vodo (so jo meli v glavnem rezervarju) sm jo pa pol stoču ene 0,5l ven iz rezervarja in je motor normalno delal naprej.

Ker če maš iskro in bencin more stvar delat (maš kake ventile na izpušnih ceveh ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoče ti povedati, da je lahko v cisternah na črpalki med bencinom pomešana voda (vdira v zakopane cisterne) - ker je le ta težja od goriva se bo posedla na dno. Torej ko so rezervoarji na črpalki dovolj prazni lahko nevede točiš tudi vodo. Ker je tudi v tvojem tanku težja od goriva pa ti jo bo povleklo prej kakor bencin. :) Torej možno je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoče ti povedati, da je lahko v cisternah na črpalki med bencinom pomešana voda (vdira v zakopane cisterne) - ker je le ta težja od goriva se bo posedla na dno. Torej ko so rezervoarji na črpalki dovolj prazni lahko nevede točiš tudi vodo. Ker je tudi v tvojem tanku težja od goriva pa ti jo bo povleklo prej kakor bencin. :) Torej možno je ...

:OK: sm mislu da je dovolj razumljivo :)

Pa karburatorje lahko pogledaš če se ti vse lopute odpirajo pa zapirajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoče ti povedati, da je lahko v cisternah na črpalki med bencinom pomešana voda (vdira v zakopane cisterne) - ker je le ta težja od goriva se bo posedla na dno. Torej ko so rezervoarji na črpalki dovolj prazni lahko nevede točiš tudi vodo.

Višina črpanja je vedno enaka pa naj bo rezervoar poln ali prazen in sicer pri dnu nekje. Bencin se vseeno nekoliko meša z vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Mlajša hondica bo za leto 2013 dobila facelift. :photo:

Če mene prašaš mi ni všeč, vi pa presodite.

Še video: [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8XCPyg-SRXw#]'>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8XCPyg-SRXw#]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8XCPyg-SRXw#

post-15759-0-05742500-1352756690_thumb.jpg

post-15759-0-92094300-1352756699_thumb.jpg

post-15759-0-17449300-1352756716_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to more bit zajebancija valda nebojo dali tako grdo masko

So jo že dal... tko da... pravjo da je kao podobna motogp 213V oz. bočne plastike.

post-15759-0-01845200-1352758373_thumb.jpg

post-15759-0-23805700-1352758381_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kako lahko sploh dajo v prodajo tak izdelek, pa ja vidijo da večina ljudem ni všeč. Tudi če je bolša od prejšnje se pomoje nebo dobro prodajala zaradi videza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene maska precej spomni na Yamaho R6 letnik 99...pač prva asociacija...ampak mi mogoče sploh ni tko napačna...navadit se jo bo treba :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislu da je to zajebancija pa je res to nov design. Sej je res da so dolg časa fural isti design pa da je blo treba mal spremenit sam madona bi blo boljš da niso nič prčkal.... Lah rečem sam: mam "srečo" da mam še tastar design hehe:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!