Skoči na vsebino

Honda CBR 600 RR


Vojč

Priporočene objave

Mene pa zanima katera olja nalivate v mašino? Trenutno imam notri Repsol moto racing 4t 10w40.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul 5100 10w40

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo poskusil spraviti v motor za 1 cm višji akumulator? Rabim večjo zagonsko moč in višjo amperažo ( kot je standard 150A zagon in 8,5Ah).

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa včeraj po neumnosti uspelo raztreščit svojo '06... Jaz sem jo po nevem kakšni sreči uspel odnesti le s praskami, medtem ko imam na motorju za zamenjat skoraj vse plastike... kaj priporočate. Kako naj sploh pričnem s popravilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa včeraj po neumnosti uspelo raztreščit svojo '06... Jaz sem jo po nevem kakšni sreči uspel odnesti le s praskami, medtem ko imam na motorju za zamenjat skoraj vse plastike... kaj priporočate. Kako naj sploh pričnem s popravilom.

Če so vsi deli plastik bi se dalo plastike kar pošvajsat, pokitat in pobarvat ;) Plastike so najmanjši problem, bolj je problem če je kaj zvito ker ko je enkrat zvito ni nikoli več tako kot je blo prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism lih strokovnjak, ampak na prvi pogled bi rekel da so poškodbe bolj zunanje. Več bodo pa povedal mehaniki... Ker motor ni nikamor priletel, se je sam drsal po cesti... Ima drugače kdo kakšne izkušnje s temi plastikami, ki se prodajajo na e-bayu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism lih strokovnjak, ampak na prvi pogled bi rekel da so poškodbe bolj zunanje. Več bodo pa povedal mehaniki... Ker motor ni nikamor priletel, se je sam drsal po cesti... Ima drugače kdo kakšne izkušnje s temi plastikami, ki se prodajajo na e-bayu?

Če so samo plastike podrsane pol pa sploh ni problema, to se pokita in pobarva, pa je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi, mam za prodat nov zatemnjen racing vizir za 2007 in dalje. klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa včeraj po neumnosti uspelo raztreščit svojo '06... Jaz sem jo po nevem kakšni sreči uspel odnesti le s praskami, medtem ko imam na motorju za zamenjat skoraj vse plastike... kaj priporočate. Kako naj sploh pričnem s popravilom.

xdcycle.com. Narocis pa zacnes sraufat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 2x sem se s tačko dotaknil tal, pa se mi mogoče zdi da mal prezgodej. Vzmetenje je še originalno nastavljeno. Je možno da je premehko? A pomaga, če zadnji amortizer obrneš za kakšno stopnjo višje, torej da je bolj hard? Ma kdo izkušnje s tem?

Popravljeno . Popravil erch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 2x sem se s tačko dotaknil tal, pa se mi mogoče zdi da mal prezgodej. Vzmetenje je še originalno nastavljeno. Je možno da je premehko? A pomaga, če zadnji amortizer obrneš za kakšno stopnjo višje, torej da je bolj hard? Ma kdo izkušnje s tem?

NIsem strokovnjak na tem podrocju ampak vzmetenje nima (pretirane) veze s tvojim nagibanjem motorja (bolj imajo hitrost, linija, polozaj telesa, bla, bla,bla). Drugace je posebna tema odprta za nastavitve vzmetenja, ce hoces pa zadevo po korakih videti pa youtube.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo ! Imam CBR 600 F letnik2003 , danes zjutraj pridem v garazo in tema! Ne vzge ! voha se bencin , in daje znake da bo ! Ko das kontakt se slisi pumpa , ko verglas pa nic ? Odvil sem svecke , niso videti hudo boge , se pa vidi da so zalite od bencina ? Imate kaksno Idejo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ! Imam CBR 600 F letnik2003 , danes zjutraj pridem v garazo in tema! Ne vzge ! voha se bencin , in daje znake da bo ! Ko das kontakt se slisi pumpa , ko verglas pa nic ? Odvil sem svecke , niso videti hudo boge , se pa vidi da so zalite od bencina ? Imate kaksno Idejo ?

Accu se je poslovil...ponavadi ko je prazen se ob stisku zagonskega stikala sliši samo še preklapljanje releja pod sedezem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.......motor se obraca samo ne vzge ? Lucke normalno gorijo , ne javi nobene napake ? Svecke pa so ocitno mokre od bencina !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi če maš iskro

cbr 600 tak ni mopi....kako iskro bo dal le ce podrsa po tleh
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ! Imam CBR 600 F letnik2003 , danes zjutraj pridem v garazo in tema! Ne vzge ! voha se bencin , in daje znake da bo ! Ko das kontakt se slisi pumpa , ko verglas pa nic ? Odvil sem svecke , niso videti hudo boge , se pa vidi da so zalite od bencina ? Imate kaksno Idejo ?

Pri tanovih 600 RR to dela tud, če pozabiš rdeč gumb v off poziciji (pol pa gruntaš kaj mu je da vergla in ne vžge), pa če me spomin ne vara tud če je tačka dol motor pa v prestavi?, za to zadnje nisem 100% ker je že dolgo časa nimam gor. Preveri da ni kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če maš bencin in iskro bi mogla stvar delat :) Zdej pa gremo iskat naprej napake : kolk star je bencin v rezervarju ? maš slučajno vodo v rezervarju ? lahko si ga pa samo zalil. Jaz imam hornetko in mi piše v navodilih da če motor nekaj časa verglaš in ne vžge je najverjetneje zalit . Rešitev tega je ga daš gas do konca in verglaš (pri polnem gasu ne vbrizgava bencina) tako da motor ''prezračiš'' in nato probaš ponovno užgat z minimumom (pa preveri da je pri tvojem motorju enak postopek ker moja hornetka je letnik 09)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!