Skoči na vsebino

Honda DN-01


antares

Priporočene objave

Verjetno bodo kupci predvsem starejši, neverjamem da bomo vidl 16 let starga mulca na tem, kar se pa cene tiče hmmm, bom tiho.

Ja imaš prav. Za 16 letnika je res malo preveč kubikov, oni lahko vozijo do 125 ccm če me spomin ne vara :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konjev zadosti, cena prava, če bo pa ta "stvar" imela tržišče,bomo pa videli......kupcev kateri cenijo posebne reči in tehnično dovršenost verjetno ne bo manjkalo.....in z ceno je tako kot v življenju z vsemi stvarmi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo iz firbca me zanima..

Kaj je na tem 270kg težkem stvru z 61 konji in verjetno podpovprečnim performansom tako dobrega, da je skoraj toliko kot 1000rr, ki je predvidevam kraljica hondinega tehnološkega razvoja in vrhunec tehnologije iz top materialov s top komponentami..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če si ravno zadel ceno. Ti si rekel, da bo cena med 10.000 in 11.000, kot sem citiral nekaj odgovorov višje.

Kasneje si ceno iz Nemčije že pač imel podano.

Res je, a sem že upošteval popust, ki ga bomo deležni v prednaročilu... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo iz firbca me zanima..

Kaj je na tem 270kg težkem stvru z 61 konji in verjetno podpovprečnim performansom tako dobrega, da je skoraj toliko kot 1000rr, ki je predvidevam kraljica hondinega tehnološkega razvoja in vrhunec tehnologije iz top materialov s top komponentami..

To ni pomembno. Pomembno je, da se bo našlo dosti veliko število kupcev zanjo in teh očitno vsaj trenutno ne manjka.

Gre predvsem za nekaj povsem drugačnega, od do sedaj videnega in tu je keč. Ljudi, predvsem tiste z globljimi žepi, zanima nekaj, česar nima vsak in predstvlja noviteto, s katero se lahko postavijo. Spet druge vznemirja tehnološki napredek ... seveda pa nikoli ne zmanjka tistih, ki morajo vse novo popljuvati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi pluval vse novo, letos je bilo en kup novitet med motocikli, katerim se klanjam in dam kapo dol..

Ampak tu pa nekako ne morem razumet, kaj je na tem motorju takega, da je toliko denarja. Razen, da je pač nov.. Ampak novi so tudi kakšni drugi motorji, pa imajo pri boljših performansah nižjo ceno kot tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi pluval vse novo, letos je bilo en kup novitet med motocikli, katerim se klanjam in dam kapo dol..

Ampak tu pa nekako ne morem razumet, kaj je na tem motorju takega, da je toliko denarja. Razen, da je pač nov.. Ampak novi so tudi kakšni drugi motorji, pa imajo pri boljših performansah nižjo ceno kot tole.

No še enkrat preberi moj post. Ni finta v boljših performansah, ampak v drugačnosti. In ta se plača. Nova R1 ali kaj je že, je praktično enaka stari, samo nekaj komponent so izboljšali v detajlih, zares novega pa na njej ni verjetno nič. DN-01 pa pomeni mejnik v konstruiranju motorjev in po daljšem času, prvi velik korak od klasike in to se plača .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi pluval vse novo, letos je bilo en kup novitet med motocikli, katerim se klanjam in dam kapo dol..

Ampak tu pa nekako ne morem razumet, kaj je na tem motorju takega, da je toliko denarja. Razen, da je pač nov.. Ampak novi so tudi kakšni drugi motorji, pa imajo pri boljših performansah nižjo ceno kot tole.

Noviteta je pogon, morda je to nova smer coperjev. Ob najnovejsih drasticnih kaznih za prekoracitve hitrosti tudi meni performansi niso vec tako pomembni (bolje, da si kupim manj zmogljiv motor, ker se tezko zadrzim...). Ta Honda je zame zanimiv motor, cena pa malo manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi pluval vse novo, letos je bilo en kup novitet med motocikli, katerim se klanjam in dam kapo dol..

Ampak tu pa nekako ne morem razumet, kaj je na tem motorju takega, da je toliko denarja. Razen, da je pač nov.. Ampak novi so tudi kakšni drugi motorji, pa imajo pri boljših performansah nižjo ceno kot tole.

Nekaterim motoristom performanse ne predstavljajo pomembnega faktorja. Tako kot naprimer tebi ne udobje na motorju (sklepam glede na tvojo 750tko).

Še vedno je pa 60 KM zadosti, da se lahko pelješ dinamično.

Sto ljudi - sto čudi, sto žena - dvesto sisa.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo iz firbca me zanima..

Kaj je na tem 270kg težkem stvru z 61 konji in verjetno podpovprečnim performansom tako dobrega, da je skoraj toliko kot 1000rr, ki je predvidevam kraljica hondinega tehnološkega razvoja in vrhunec tehnologije iz top materialov s top komponentami..

Razen oblike in avtomatskega menjalnika, pomoje nič posebnega. Ampak, ker je sedaj trend maxiskuterjev (čeprav ta ravno ne spada med njih), je tudi cena temu primerna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo iz firbca me zanima..

Kaj je na tem 270kg težkem stvru z 61 konji in verjetno podpovprečnim performansom tako dobrega, da je skoraj toliko kot 1000rr, ki je predvidevam kraljica hondinega tehnološkega razvoja in vrhunec tehnologije iz top materialov s top komponentami..

Če sam ne vidiš, ne vem, kako naj ti mi razložimo?

- 'inovativnosti' oziroma povsem nov 'hype'

- to je Honda (visoka kakovost izdelave in dovršenost zasnove)

- ni Hyosung

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo se bo gotovo odločil in ga kupil :kva2: . Potem nam bo pa razložil, kakšna stvar je DN. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

post-17098-1205696670_thumb.jpgpost-17098-1205696647_thumb.jpgpost-17098-1205696619_thumb.jpg

He, he, italijančki ga ponujajo za 10.900. Kdor pozna njihove trgovce, dobro ve, da to ni :bounce: najnižja cena. Počasi se bomo približali okroglim 10.000 Evrčkom.

Ta cena je pa že vredna kratkega premisleka. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Hja pa sem jo tudi jaz dočakal videti v živo pa še sedel sem na njej...motor je enostavno enkraten...in očitno tako lahko vodljiv glede na to da se je ta, ki je pripravljal razstavo v Donnington parku prejšnji petek popeljal nekaj krogov okoli mene...cena v angliji iz prve roke je okoli 9000 funtov oz.kak funt manj. prilagam sliko.

LP

Zdravko

post-16389-1212394454_thumb.jpg

post-16389-1212394489_thumb.jpg

post-16389-1212394514_thumb.jpg

post-16389-1212394547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Maloprej sem gledal na DSF-u, kako so se trudili spravit mrcino na zadnje kolo. Nazadnje so jo gonli po motokros stezi in celo malo poskakovali z njo. Zgleda pa kar fletno in okretno.

Če sem si prav zapomnil je pa cena nekje okoli 11.000 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tu pa nekako ne morem razumet, kaj je na tem motorju takega, da je toliko denarja. Razen, da je pač nov.. Ampak novi so tudi kakšni drugi motorji, pa imajo pri boljših performansah nižjo ceno kot tole.

Jaz sem se že odločil, da bom zelo verjetno kupil tole kot drugi motor. Imam že enega v garaži, ki je namenjen samo meni, saj se punca nanj noče vsesti. Motor ji je grd in še zameril se ji je, ker ji je zašmiral hlače, tako da ne greva več z njim v mesto na sladoled. Kar bi midva rada imela, je dizajnersko lep kruzer za dvoje, ki ne potrebuje nič vzdržvanja, ki je dovolj lep da se lahko nanj vsedeva oba lepo oblečena za večerjo v dvoje in da je všeč tudi njej. Tale motor deluje vizuelno kot lep kos nakita, ki ne zahteva nič več kot samo to, da ga vsake toliko zloščiš.

Edino cena je malo over-the-top :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pozer pač morš plačat ceno za to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

:eek: :eek: ....sem prav slišal ceno?????? 12.900,00 EUR ????????

naj še kdo reče , da je BMW drag........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je drag ko pra...a :evilgrin: :chase:

Pa ena od Hond tud O:-)

Itak je čisto predraga, sicer ima nekaj tehničnih posebnosti, ampa se strinjam PREDRAGO.

Sploh se mi zdi da ni za EU trg, tole bolj po USA diši, pa se tm jo nočjo kej preveč.

Bi rekel, da so pr Hondi brcnil v temo :krneki: (spet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni deluje kot nek vesoljski motorček.

nekako me ne prepriča. sploh tiste "stopalke" za noge.

pa predrago je to. marsikaj se dobi za 12900€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!