Skoči na vsebino

Avto Aktiv izgubil znamko BMW?


Noise

Priporočene objave

Ja kak - zaposleni iz Avto Aktiva se bodo prezaposlili v Bofex, pa bo, a ne. Že videno.

V tem primeru bo tudi odnos enak, kot je bil vedno doslej....

Ni čisto tak. Mislim v Mariboru. Ko je Integra ostala brez pogodbe za prodajo novih BMW, sta odšla samo dva. Vrhunski prodajalec Jože Gojčič :worship: (žal že pokojni!) in Renata (administracija?). Avto Aktiv je moral vse ostalo na novo ... Integri je pač ostala prodaja rabljenih vozi s poreklom in servis. Me res zanima kako bo sedaj. Ali bodo gradili še en salon, že tretjega??? :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :headbang: ...

...... :headbang: . ..

... :headbang: :headbang: :headbang:

Zadeva je sicer res dramatična, ampaq toliko enega butanja...? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je sicer res dramatična, ampaq toliko enega butanja...? :huh:

...še bolj bi jih bilo treba :headbang: , ker potem bi mi korisniki servisnih uslug bili zelo :010 , ne pa da :devil: , vse skupaj zapleta. BMW - ju se zgleda vse :whistle: , kar je delal do sedaj ni :nono: dobro. Mogoče muti :alien1: , ker ga zanimajo provizije :naughty: ? Lep :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW - ju se zgleda vse :whistle: , kar je delal do sedaj ni :nono: dobro. Mogoče muti :alien1: , ker ga zanimajo provizije :naughty: ? Lep :yea2: .

Po mojem mutijo bolj pri nas, kot pa pri BMW-ju. Tam imajo strategijo prodaje rešeno bolj globalno in se ne ukvarjajo s tako malim trgom kot smo mi z nekim spletkarjenjem in spreminjanjem uvoznikov ze par € razlike v ceni. Oni imajo ceno določeno. Če jo trgovec požre OK če ne jo bo drugi.

Spletke in mutni poslovi se odvijajo pri nas. Tako kot je pred leti Avto Aktiv izrinil prejšnjega uvoznika, je novi spodrinil starega in ...

Rezultat vsega pa zopet kasira raja, ki predrago plačuje storitve in robo. Pa saj smo že navajeni tega iz vsakdanjega življenja.

Trgovci sami povedo, da če kruh lahko prodajo po višji ceni ga pač bodo in kupci ga pač kupujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mutijo bolj pri nas, kot pa pri BMW-ju. Tam imajo strategijo prodaje rešeno bolj globalno in se ne ukvarjajo s tako malim trgom kot smo mi z nekim spletkarjenjem in spreminjanjem uvoznikov ze par € razlike v ceni. Oni imajo ceno določeno. Če jo trgovec požre OK če ne jo bo drugi.

Spletke in mutni poslovi se odvijajo pri nas. Tako kot je pred leti Avto Aktiv izrinil prejšnjega uvoznika, je novi spodrinil starega in ...

Rezultat vsega pa zopet kasira raja, ki predrago plačuje storitve in robo. Pa saj smo že navajeni tega iz vsakdanjega življenja.

Trgovci sami povedo, da če kruh lahko prodajo po višji ceni ga pač bodo in kupci ga pač kupujemo.

:worship: :worship: se strinjam stabo to je začaran krog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene prašaš je sivi uvozniki v tem letu prodal več BMW vozil kot generalni zastopnik AvtoAktiv.

so menda kar sami največ tega počeli, zato pa je šla pogodba drugam..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mutijo bolj pri nas, kot pa pri BMW-ju. Tam imajo strategijo prodaje rešeno bolj globalno in se ne ukvarjajo s tako malim trgom kot smo mi z nekim spletkarjenjem in spreminjanjem uvoznikov ze par € razlike v ceni. Oni imajo ceno določeno. Če jo trgovec požre OK če ne jo bo drugi.

Spletke in mutni poslovi se odvijajo pri nas. Tako kot je pred leti Avto Aktiv izrinil prejšnjega uvoznika, je novi spodrinil starega in ...

Rezultat vsega pa zopet kasira raja, ki predrago plačuje storitve in robo. Pa saj smo že navajeni tega iz vsakdanjega življenja.

Trgovci sami povedo, da če kruh lahko prodajo po višji ceni ga pač bodo in kupci ga pač kupujemo.

Ni čisto tako. Pogodbo o zastopanju podpiše na eni strani BMW na drugi pa zastopnik. BMW odloča (oz. področni direktor za naše področje) o mreži, pogojih za zastopanje itd. Samo z njim in z njegovo pomočjo se lahko mešetari in izpodriva in kajševsebogve... :alien1: . Pravila kapitala, provizij,... :whistle: ...mučke z blaževim žegnom ....Nič se ne more narediti enostransko. Pravila igre se vejo in so določena. Če se pa kdo ne zna igrat, pa ga izločijo, "ker ima platfus", ali pa mačka prinese izgovor na repu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodite sigurni, da pri BMWeju niso loleki. Če bodo zamenjali Avto Aktiv, imajo za to sigurno tehten razlog. Pa kaj mislite, da so smotani in ne vedo kako takšno sranje vpliva na kupce? BMW živi od prodanih in ne od proizvedenih vozil.

Da pa nekaj ne štima pri samem Avto Aktivu, je že to lep dokaz, da imajo v MB vedno težave z mehaniki, ker jih zapuščajo. Da ne govorim o usposobljenosti osebja. Uro in pol je rabil, da mi je poiskal v računalniku ves material za redni servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodite sigurni, da pri BMWeju niso loleki. Če bodo zamenjali Avto Aktiv, imajo za to sigurno tehten razlog. Pa kaj mislite, da so smotani in ne vedo kako takšno sranje vpliva na kupce? BMW živi od prodanih in ne od proizvedenih vozil.

Da pa nekaj ne štima pri samem Avto Aktivu, je že to lep dokaz, da imajo v MB vedno težave z mehaniki, ker jih zapuščajo. Da ne govorim o usposobljenosti osebja. Uro in pol je rabil, da mi je poiskal v računalniku ves material za redni servis.

Preberi malo nazaj. Ni vprašanje odpoved Avto Aktivu ampak mučke, ki so se prej dogajale z npr. Integro, ko je Avto Aktiv postal generalni uvoznik po Tehnounionu. Zgodovina se ponavlja,.... s to razliko, da prej pri Integri ni bilo enega minusa pri poslovanju ampak je bila samo igra drugih na prestižu,.... Jaz, ki sem ostal pri Inegri stalno, nimam v vseh letih z vsemi vozili ene same slabe pripombe, ampak so delali čudeže, čeprav so nabrali za metre polen. Me zanima kaj bodo gospoda spesnila z Merkurjem,.... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa k rešitvi. In sicer bom tako prijazen in jim značko vrnil. Sam, osebno, sem jo našel v hosti pri Miklavžu. Torej,... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zaradi tega spreminjam mišljenje o motosvetovi ekipi, zares mislim da ste spoštovanja vredna ekipa ali pa tudi posamezniki, če ste takšno opravičilo napisali in se javno opravičili ! ;

Javno opravičilo družbi Avto Aktiv

Avtor: Aljaž Jeriha, Motosvet Objavljeno: 10. december 2007 @ 23:43

Dne 29.11.2007 smo v članku "BMW prekinil sodelovanje z Avto Aktivom" navedli nepreverjene informacije.

Novinar Aljaž Jeriha je v članku zapisal (citat): »V Avto Aktivu so nam potrdili, da se družba v bližnji prihodnosti ne bo več ukvarjala ne s prodajo, ne s servisom vozil znamke BMW in Mini!«.

Takšno izjavo je podal na podlagi informacij, ki so bile v trenutku objave dostopne na podlagi neimenovanega vira. V danem trenutku jih ni uspel preveriti pri odgovorni osebi družbe Avto Aktiv d.o.o., direktorju, g. Tomasu Wagnerju.

V zvezi s tem smo bili s strani družbe Avto Aktiv d.o.o. dne 6.12. opozorjeni, nakar smo takoj objavili popravek članka, ki nam ga je v objavo poslala odgovorna oseba podjetja Avto Aktiv d.o.o., direktor, g. Tomas Wagner.

Ekipa Motosveta in avtor članka "BMW prekinil sodelovanje z Avto Aktivom" z dne 29.11.2007, Aljaž Jeriha, se podjetju Avto Aktiv d.o.o., njegovim kupcem ter bralkam in bralcem Motosveta, iskreno opravičujemo za prenagljeno izjavo. Hkrati se podjetju Avto Aktiv d.o.o. zahvaljujemo za popravek zapisanega.

The Jack ! :worship:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"V BMW Group so zadovoljni z novim partnerjem v mreži pooblaščenih trgovcev in serviserje: "Naš novi partner je odličen lokalni trgovec, kar dokazuje tudi s svojimi prodajnimi rezultati. "

No ja, po teh kriterijih bi lahko bil tudi Tuš, veliki M ali pa Top Shop. Tudi Arvaj ni zanemarljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa RKC, imajo največ poslovalnic po sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa RKC, imajo največ poslovalnic po sloveniji

:lol1: :lol1: :lol1: ......

bilo je tako:

:friend2: ... ... :friend2: ... :beer2: ... :devil: ... :fight1: .... :cry: .... :whistle: ...... :friend2: ..... :hmm: :hmm:

.... in zgodovina se ponavlja.....

razen RKC imajo dosti poslovalnic tudi pogrebna podjetja (in prakso...) - pa če se združijo, da ne pozabimo pekarn in mesarij,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidim razloga, da bi se javno opravičevali te j družbi ?? Čas bo povedal svoje, da je imel avtor prvotno čisto prav ! Svoboda govora in pisanja tudi velja ali ne; sploh če je resnično.

===================================

Javno opravičilo družbi Avto Aktiv

Avtor: Aljaž Jeriha, Motosvet Objavljeno: 10. december 2007 @ 23:43

Dne 29.11.2007 smo v članku "BMW prekinil sodelovanje z Avto Aktivom" navedli nepreverjene informacije.

Novinar Aljaž Jeriha je v članku zapisal (citat): »V Avto Aktivu so nam potrdili, da se družba v bližnji prihodnosti ne bo več ukvarjala ne s prodajo, ne s servisom vozil znamke BMW in Mini!«.

Takšno izjavo je podal na podlagi informacij, ki so bile v trenutku objave dostopne na podlagi neimenovanega vira. V danem trenutku jih ni uspel preveriti pri odgovorni osebi družbe Avto Aktiv d.o.o., direktorju, g. Tomasu Wagnerju.

V zvezi s tem smo bili s strani družbe Avto Aktiv d.o.o. dne 6.12. opozorjeni, nakar smo takoj objavili popravek članka, ki nam ga je v objavo poslala odgovorna oseba podjetja Avto Aktiv d.o.o., direktor, g. Tomas Wagner.

Ekipa Motosveta in avtor članka "BMW prekinil sodelovanje z Avto Aktivom" z dne 29.11.2007, Aljaž Jeriha, se podjetju Avto Aktiv d.o.o., njegovim kupcem ter bralkam in bralcem Motosveta, iskreno opravičujemo za prenagljeno izjavo. Hkrati se podjetju Avto Aktiv d.o.o. zahvaljujemo za popravek zapisanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni to mogoče lobiranje? :hmm:

.... žebljica na glavico!!! :worship: ..

...ali pa izpeljanka z naslovom MI BI ŠEEEEEEE..., saj ne bomo več poredni,...kaj je bilo narobe,.... zakaj ste taki?.... :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kje trenutno nabavljate rezervne dele ?

Hvala.

lp

Težko ti je odgovorit, ker nisi napisal od kod si. V MB je Integra še vedno zakon, drugače pa Selmar Celje,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko ti je odgovorit, ker nisi napisal od kod si. V MB je Integra še vedno zakon, drugače pa Selmar Celje,....

Ravno zato sprašujem, ker sem danes dobil pri Selmarju odgovor, da za motorje ni več mogoče (vsaj trenutno) naročati rezervne dele. :o

lp

p.s.

Preverite še ostali kako je pri vaših "dobaviteljih" po Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zato sprašujem, ker sem danes dobil pri Selmarju odgovor, da za motorje ni več mogoče (vsaj trenutno) naročati rezervne dele. :o

lp

p.s.

Preverite še ostali kako je pri vaših "dobaviteljih" po Sloveniji.

Sranje. Ne zastopim, zakaj se delov nebi dalo naročat, saj BMW ni prekinil sodelovanja s SLO ali pač :headbang: :headbang: Jebenti trgovce u ....

Niso zgleda nič boljši kot oni s kruhom in mlekom. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!