Skoči na vsebino

S kok motosvetovci ste se dele dol ?


Tanjuška

Priporočene objave

Fuk tema spet deluje.... anči gasaaaa dalje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam moškim moremo pomagat,da vam je gor22.gif,čene dami je vedno 17.gif...babe smo zakon 123.gif

anči to ti zase govor, men še nubena ni pomagala za gor....edin za dol...čez kako uro :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne daj se xyxthumbs.gifče rabiš pomoč,poklič,zakaj smo prjateljice hi.gif

:D čuj pomoč ravno ne, edino kaka asistenca ;) . Sam ti, tale naš Dami mi je pa mal uganka, ko je napisal, da si bi pomagale gor. Kam to? A je imel v mislih kako določeno vzpetinico :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D čuj pomoč ravno ne, edino kaka asistenca ;) . Sam ti, tale naš Dami mi je pa mal uganka, ko je napisal, da si bi pomagale gor. Kam to? A je imel v mislih kako določeno vzpetinico :hmm:

Triglav sigurn ne,ker po mojem ga nima tolšnega....09a.gif po mojem ima ta dami sam ŽELJE,SNOVE,NADANJA IN CILJEVE,kr pa ni slabo bed2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav sigurn ne,ker po mojem ga nima tolšnega....09a.gif po mojem ima ta dami sam ŽELJE,SNOVE,NADANJA IN CILJEVE,kr pa ni slabo bed2.gif

njada, njada.......sanja svinja kukuruz :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dami svinja o marsičem sanjapiggy.gif če bi sam o kukuruzu sanjala,nebi bilo nč gor 27.gif koruza že sama po sebi stoji,tko da ne rabi svinje za to whis_kissass03_26434.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men še nubena ni pomagala za gor....edin za dol...čez kako uro :P

:lol1:

ja duša zlata ti mi pa res polepšaš dan :yes: , hvala. A pa si to ti seštel več rund skupaj :rolleyes: , al?

:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ja duša zlata ti mi pa res polepšaš dan :yes: , hvala. A pa si to ti seštel več rund skupaj :rolleyes: , al?

:P

Zakaj pa bi mogel seštevat.......a niste še mele pravga deca :hmm: pa kaj mate same pokovce,ki ne zdržijo 10min... :lol1:

Dami34 povej jim,da lahko seštevaš samo njihove :grupni: ,pa še pokaž jim.......ko boš pa omagal sem pa jez rezerva :P ni panike spljoh...heheeh

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ja duša zlata ti mi pa res polepšaš dan :yes: , hvala. A pa si to ti seštel več rund skupaj :rolleyes: , al?

:P

je že Kmet vse povedu...pa še v rezervi je :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj gas,če pa žlajfajo tejle dedci naši umetnca013.gif

sleepy.gif umetnica51009.gif

Ah anči virtualni fuk prispevki jim ravn tiča dvignt ne more....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi mogel seštevat.......a niste še mele pravga deca :hmm: pa kaj mate same pokovce,ki ne zdržijo 10min... :lol1:

Dami34 povej jim,da lahko seštevaš samo njihove :grupni: ,pa še pokaž jim.......ko boš pa omagal sem pa jez rezerva :P ni panike spljoh...heheeh

A nisi ti oni, ki pravi, da tist pes, ki veliko laja, ne grize :P ? Pa, a veš, da se to res razbere iz tvojih besed :D ? Sicer pa Dami itak ve kolk je ura pri nas ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah anči virtualni fuk prispevki jim ravn tiča dvignt ne more....

U51..kaj pa veš, pravkar mi pisalno mizo neki nabija...oduspod :P Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že Kmet vse povedu...pa še v rezervi je :D

A ti rabiš rezervo :P ? To so pa neke nove info :hmm: ...

Ja ja tale burja je pa res škodo delala, marsikaj je odpihnila :lol1:

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti rabiš rezervo :P ? To so pa neke nove info :hmm: ...

Vedno pride fajn rezerva, najraj pa mam žensko rezervo :smoke:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ja duša zlata ti mi pa res polepšaš dan :yes: , hvala. A pa si to ti seštel več rund skupaj :rolleyes: , al?

:P

lol01.gif miška zdej pa res mu bo sam GOR,ko ga tolk fajtaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi mogel seštevat.......a niste še mele pravga deca :hmm: pa kaj mate same pokovce,ki ne zdržijo 10min... :lol1:

Dami34 povej jim,da lahko seštevaš samo njihove :grupni: ,pa še pokaž jim.......ko boš pa omagal sem pa jez rezerva :P ni panike spljoh...heheeh

17.gif7789.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe...a ne vidš da pravkar 2 obračam? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš,te motosvetove babe so pa hude....... :O sam jez sem še hujši....hov,hov,..... :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš,te motosvetove babe so pa hude....... :O sam jez sem še hujši....hov,hov,..... :naughty:

A pa še zmeraj SAMO hov, hov :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa še zmeraj SAMO hov, hov :friend1:

k bo liz, liz, boš pa cwilila, keneda miška? :OK:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa še zmeraj SAMO hov, hov :friend1:

Sej bi blo še kej več,sam se bojim,da se boš pol hotla z mano poročt..... :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!