Skoči na vsebino

S kok motosvetovci ste se dele dol ?


Tanjuška

Priporočene objave

Anja pazi se ... tip te hoče zvibrirat do smrti he he!!

Sam da nebi bilo ko v enemu filmu ko stari spass.gif pa pole podlegu pod njo,pa ni vedela kako to prikrit,pa nastavila krniso da ga zadela 03.giflol01.gifmdrbig.gif cela štala bla pole

Popravljeno . Popravil anja37
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da nebi bilo ko v enemu filmu ko stari spass.gif pa pole podlegu pod njo,pa ni vedela kako to prikrit,pa nastavila krniso da ga zadela 03.giflol01.gifmdrbig.gif cela štala bla pole

Ja to je pa nevarno :grim so začeli te stari panji viagre copat pa so čist hudokurčni postali :naughty: tok ,da Anja ne se zajebavat :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa nevarno :grim so začeli te stari panji viagre copat pa so čist hudokurčni postali :naughty: tok ,da Anja ne se zajebavat :D

Ne ne sej se ne zajebavam,sam hecam se......Neb rada da kjeri pod mano podleže pr 24.gif pa da ko bed2.gif ga še sanjam 24.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči tvoj mora bit kr ornk dedec... da se ne boji,da ga bodo tvoji baloni zadušili... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči tvoj mora bit kr ornk dedec... da se ne boji,da ga bodo tvoji baloni zadušili... :lol:

Jst nimam dedca,sam dedico še ....trippel.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da nebi bilo ko v enemu filmu ko stari spass.gif pa pole podlegu pod njo,pa ni vedela kako to prikrit,pa nastavila krniso da ga zadela 03.giflol01.gifmdrbig.gif cela štala bla pole

No tolk star pa spet nisem, ravno prav zate...vsak tvoj strah je odveč.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha.gifhahahahha.gif

O ženskih letih se sicer ne govori, ker z leti ne postanete starejše ampak privlačnejše, ampak, če tvoje na profilu štimajo, si ravno pravšnja zame in jaz zate. :kva1:

No pa naj se tvoj ne ustraši preveč, malo šale nikoli ne škodi, če pa bi bila prosta bi pa... :friend2: in :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere ženske trdijo, da so vsi moški enaki. Ali ni to malo preveč izkušenj? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere ženske trdijo, da so vsi moški enaki. Ali ni to malo preveč izkušenj? :P

Ja, te ženske so očitno naletele na slabe moške, žal. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ženskih letih se sicer ne govori, ker z leti ne postanete starejše ampak privlačnejše, ampak, če tvoje na profilu štimajo, si ravno pravšnja zame in jaz zate. :kva1:

No pa naj se tvoj ne ustraši preveč, malo šale nikoli ne škodi, če pa bi bila prosta bi pa... :friend2: in :inlove:

Sm že rekla da nimam nobenega!!!! Imam sam njo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že rekla da nimam nobenega!!!! Imam sam njo!!!!!!

"njo" ki jo rada deliš z nami.....ali njo,ki je kosmata in ima štiri noge :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anči ljubi kobilo pa amen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"njo" ki jo rada deliš z nami.....ali njo,ki je kosmata in ima štiri noge :grim

Pa mi2 sva lih en za druzga in da opaliva eno po......057.gif a se prpravim al ne rab,boš zmogu spelat xyxthumbs.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi2 sva lih en za druzga in da opaliva eno po......057.gif a se prpravim al ne rab,boš zmogu spelat xyxthumbs.gif

:lol: kaj če dobr speljem dobim tud za jest :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdor prvi pride, prvi jezik vrti in naklada :P

A ma ti si pa sigurn zdej se dala DOL ker te ni bilo tolk časa t nami... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!