Skoči na vsebino

Batni obročki


speedbostjan

Priporočene objave

HI !!!

Pogovarjal sem se z enim ki ima po mojem mnenju zelo dosti pojma o skuterjih. Pa sem mu povedal moj problem ki je sledeči. Do 50km/h mi pride skuter ko šus. Pol pa pride neko obdobje v katerem mora prestaviti to je nekje od 50km/h pa do 60 km/h. In če ne pridem v kakašnem hribu nad 60 km/h je pol problem da se peljem v hrib(ki mogoče ni velik) maximalno 50km/h pa ful mi duši motor to se sliši in ne dobi obratov. Zdaj mi je pa ta kolega reko da je možno da so zanič batni obročki. Zanima pa me kako zdaj vi vsi mislite o tem, pišite mi.

Mam pa skuter Peugeot speedfight2 zračno hlajen pa imam 11.000km prevoženih pa avspuh giannelli sport pro 6 imam gor pa.

Hvala za odgovore !!! :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa najprej mal okol frgazerja poškilu.

Ma lohk premal zraka ali bencina.

Pol bi se pa šele v mašino spustu.

Če bi bili obročki slabi ti verjetno tudi pri nizkih obratih nebi vleku.

11000km gdaj si pa ta zadn servis delov :?:

Lahko si ga pregrel če je samo zračno hlajenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

pomoje je v dveh letih ze prodau :>

treh, pardon

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kolk je kej treba mejat batne obrocke ce je motor

brez predelave razn brez blokad :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Mah post prvi je bil pred tremi leti, ampak ko ti začne motor že od začetka slabo nabirat lahko ves da so batni, sem mel tak primer ko je do 30 kmh nabral pol pa konec nikam vec ni sel :SS .) potem sem menjal batne in je bil bomba dalje :afro1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da tukaj prej igra vlogo jermen kot pa obrocki.

Mam isti problem ,motor spila ko sus ampak ko je segret se mu pozna da noce prestavit in ga mori v klanec.To je pomojem zato ker jermen nima vec takega gripa.Takrat ko prestavi motor je glih najvec moci,mislm takrat more jermen prenesti najvec moci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prestavi...Kdaj pa se pri skutrju prestavlja?? Aja pa poznam princim prestavljanja pri skutrju. Zato dvomim da bi jermen zdrsavou kr enkrat...nanjga skoz delujejo iste sile. Razen pač pr pospešvaju. Drgač če vosš skoz konstantno se sila lepo ohranja in jermen raztreguje.

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ves o cem govorim,do 40km/h,potem je pa tak obcutk kot da gre jermen full visje na variomatu.Mogoce pa sklopka,sam sklopka prime pomoje samo na zacetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam nekoga ki ma na skuterju 38000km in noter se prve obrocke. Motor gre 80km/h BP. Sicer pa je priporocena menjava nekje med 12-15000km z original cilindrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!