Skoči na vsebino

Natlačen


klimbra

Priporočene objave

Ok, potlej se pa še jaz poleg njega v vrsto postavim. Kdaj nas prideš streljat? :evilgrin: Pred ali po spovedi?

Jajček se je komaj izvalil in bo na novo ocenil zgodovino, ker jo je svet pred več kot pol stoletja narobe. :doze:

Nobenega nočem streljat, ker imam takšno prepričanje. K spovedi pa že lep čas nisem šel, ker nimam it za kej. Lepo sem napisal da nisem za nobeno stran in moji komentarji prihajajo iz nevtralne strani. Kdor pa ima kaj proti cerkvi (čeprav je nisem obiskal že lep čas) in me žali (naj padem v depresijo), tega pa naj Bog kaznuje oz. še bolje Satan, saj sta oba moja frenda :grim

Kdo je bil.....tvoj fotr......ali njegov kolega????????

Fotr bi bil pa mu doma niso pustili. Ve pa TOLIKO o teh letalih, da bi bil lahko komot njegov pilot. Kolega je bil pa res- ime mu je bilo Emil in je žal že umrl. Če te karkoli zanima o migih pa o njemu- ti lahko sporočim na PM- vem zelo veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa naj Bog kaznuje oz. še bolje Satan, saj sta oba moja frenda :grim

Od kdaj sva pa midva frenda? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa naj Bog kaznuje oz. še bolje Satan, saj sta oba moja frenda :grim

Od kdaj sva pa midva frenda? :?

tega pa naj Bog kaznuje oz. še bolje Satan, saj sta oba moja frenda :grim

Tudi jaz se ne spomnim, da bi se kdaj spoznal in spoprijateljil z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, večna polarizacija a ne ...še dobro da nas je le za predmestje .Ah, pa volitve so tu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mogoče je bil pa res baraba tale natlačen- who knows ?

Bi pa povedal nekaj o komunizmu.

Naši (Japonci, Italjani, Nemci) so izumili dobre avtomobile, motorje, spravili ljudi v vesolje, delali red v svetu....

Samo primer: VW beatle ki ga je dal narediti sam ne vem kdo.........In znali so se borit- s častjo

Komunisti (Rusi, Kitajci) pa so izumljali samo jedrsko orožje, bojne strupe :cry: (lahko bi uničili ves svet), kalašnikove (katera puška je pobila več ljudi) in svojo bedno rdečo filozofijo izumili do konca.....dokler ni propadla....nekateri izmed vas pa se jo kar oklepate. Še to kar so neki malga razvili pa so kopirali od nacistov...Znali so se borit- pijani.....pa posiljevat, ropat....to počnejo še danes njihovi potomci. Samo v Sovjetski zvezi je celo mesto razvijalo najhujše bojne strupe ma ne rečem kolk dnarja je šlo za to...Cele tovarne, vse elite znanstvenikov. To so znali sam pobijat. Bi raje razvijali kaj v dobrobit človeštvu. Zakaj ni ameriški general leta 53 pometal tiste atomske bombe na sovjetska mesta meni ni jasno. Bil je to general McArthur.

Prodajte japonske motorje oz. BMW-je pa si kupite urala oz. lado, verjemte men- kvaliteta je boljša pa še full performance imajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da si še malo mlad...pa marsikaj ne veš.

Naš kao komunizem je bil neka mehka varianta. Sicer res z samo 3. vrstami jogurta, 2 vrstama kave v trgovini, ampak tudi z možnostjo švercanja iz zahoda. Res je, da je bil ob krizi bencin na par nepar, res je, da je bil ob prvem TV programu samo še drugi in ob meji še kak tuj....

.AMPAK...vlomi, mladostni kriminal, droge pred šolo, bahanje polpismenih idiotov v novih avtih je bilo prej izjema, kot pravilo.

obisk zdravnika; kadarkoli, kjerkoli..in predvsem ZASTONJ.

Obisk zobarja.......edina ovira - strah. Danes? Ne bi, res nebi.

Ne da se mi več....

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mogoče je bil pa res baraba tale natlačen- who knows ?

Bi pa povedal nekaj o komunizmu.

...

Lej bebči mali, tvoje pisanje jasno nakazuje da res nič ne veš in trobezlaš tja v tri dni. Izgleda kot da si nekje enkrat eno pravljico poslušal in jo sedaj ponavljaš kot pokvarjena plošča.

Zgodovino, tisto pisano, čeprav jo običajno pišejo zmagovalci, se da iz knjig dobro naučiti. Pa iz spleta tudi. A je treba brati vse, ne le cerkvene in politične pamflete.

In ko boš osvojil zgodovino vsaj na nivoju osnovne šole, pa lepo dvigni roko, da dobiš besedo. Pa verjetno bo tršica mislila da te spet tišči in te bo spustila na stranišče. Saj kakšne pametne besede od tebe očitno ne more pričakovati.

Kaj? Ja, ja seveda, kar pejt lulat...

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Naš kao komunizem je bil neka mehka varianta. Sicer res z samo 3. vrstami jogurta, 2 vrstama kave v trgovini,

...

Pozabil si povedati, da je z zamikom ne tako velikega števila let bilo stanje v zlatem kapitalizmo precej podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si povedati, da je z zamikom ne tako velikega števila let bilo stanje v zlatem kapitalizmo precej podobno.

Point je...imel smo manj kot danes, ampak smo vseeno lepo živeli. Naša kvaliteta življenja pa v marsičem še danes "nadmašuje" marsikatero državo na zahodu. Ja, seveda se strinjava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa povedal nekaj o komunizmu...

Kot je že bilo povedano, drži se depresije, trdnosti vej in kvalitete štrikov. Izkušnje po opravljenem preizkusu nas utegnejo celo zanimati.

BTW, jedrsko orožje so iznajdli fiziki, prvo uporabno bombo pa so sestavili Američani, ki so do konca hladne vojne imeli precej več bojnih konic kot Sovjeti. Od takšnega začetka tvojega pisanja je naprej vse ena sama blodnja (no, česem malce dlakocepski, blodit si začel že prej, ko pozitivne dosežke nacizma prodajaš kot opravičilo režima).

Ker si pa toliko v tem, lahko mimogrede pojasniš, zakaj najbolj "svobodoljubna" in "demokratična" država na svetu danes porabi za vojsko in orožje toliko kot cel preostanek sveta skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!