Skoči na vsebino

lepotna operacija yamahe dt 125


tripod

Priporočene objave

kupu sm yamaho dt 125 model letnik 2004 pa mi je kr lepa mašinca samo nosilc za tablco ni ravno najbolj privlačen in je dejansko gigantski. sej je že bla tema okrog dt-jke pa je bla namenjana le predelavam jst bi pa prosu če ma kdo fejst kej porihtano če lahko kako fotko naloži alpa kak predlog napiše. zdej si bom čez zimo cajt uzew pa kej porihtu. še vedno pa se ne bom branu kakšnega nasveta glede predelave, samo prosim ne začet spet z drugimi motorji. prosu bi za nasvete samo glede yamahe dt125.

hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle sm uprašu zgolj glede lepotnih predelav ker je blo tam namenjeno predvsem predelavi. tuki sm napisu pa če kdo mimogrede napiše kej. pa še na žiwce mi gre ko začne folk pisat o petsto tisoč drugih motorjih kar se mi zdi bedno. uglawnem jst sm pač prosu tle za nasvet pa kako fotko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlele obstaja skoraj za vsako 125-ko svoja SPLOŠNA tema, kar pomeni, da tam vprašaš vse in karkoli, ne pa zdej za vsak šrauf posebej odpirat svoje teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro dej sej bom tam napisu...samo kaj ko noben ne gleda več

kdo je admin tle? mu bom reku nej zbriše to temo da ne boste tko hudi :yea1:

ajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!