Skoči na vsebino

Pršut


Priporočene objave

pred 7 urami, dr.looney pravi:

Pridem......;)

Greva skup ,da ne bo 2x rezal:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršutarna Lokev.   :worship:

Že dolgo časa je od tega, ko sem v "svoji" temi pisal o mojih težavah z okusom in nisem še pozabil, da mi je nekdo takrat napisal, da se mi bo tudi okus počasi vrnil, vendar je stanje mojega okusa ostalo popolnoma nespremenjeno: sladko, slano, kislo, "papricirano" in nič drugega ... :blush:

pršut1.jpg

pršut2.jpg

pršut3.jpg

Če bi imel okus še vedno, ne bi imel nič proti, če bi mi moja draga in najina hčerka, pred svojima odhodoma na Silvestrski večer, "vsaka na svojo stran", pripravili take obložene kruhke, zraven katerih bi se seveda prilegla kakšna steklenica Laškega, ali Karlotovega črnega vinca iz Vipave .. :worship:

aktualno-kanapeji.png

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, RobiRoberto pravi:

Pršutarna Lokev.   :worship:

Že dolgo časa je od tega, ko sem v "svoji" temi pisal o mojih težavah z okusom in nisem še pozabil, da mi je nekdo takrat napisal, da se mi bo tudi okus počasi vrnil, vendar je stanje mojega okusa ostalo popolnoma nespremenjeno: sladko, slano, kislo, "papricirano" in nič drugega ... :blush:

pršut1.jpg

pršut2.jpg

pršut3.jpg

Če bi imel okus še vedno, ne bi imel nič proti, če bi mi moja draga in najina hčerka, pred svojima odhodoma na Silvestrski večer, "vsaka na svojo stran", pripravili take obložene kruhke, zraven katerih bi se seveda prilegla kakšna steklenica Laškega, ali Karlotovega črnega vinca iz Vipave .. :worship:

aktualno-kanapeji.png

No zdej sem pa lačna........ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!