Skoči na vsebino

Olje na mašini -yz125


ZiVkO108

Priporočene objave

LP,

Zdej sm kupu rabljeno yz125 '01. K sm jo kupoval, še ni bla oprana, jest sm celo pregledov, pa ni bla nč od olja. Zdej, k sm jest tankov, sm naredu okol 2-3% mešanco, pa k sm se nehu vozt, je bla spredej na mašini pa na konc avspuhavsa vsa črna. A je to zarad preveč olja, al kaj? A je zarad tega lahko kej narobe z motorjem? Un k mi ga je prodov, mi je reku, da se 1 mesec ni nč vozu, a je možn, da k je tok časa bencin stau, da se je olje vsedu, pa je zaadi tega tak motor?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,

Zdej sm kupu rabljeno yz125 '01. K sm jo kupoval, še ni bla oprana, jest sm celo pregledov, pa ni bla nč od olja. Zdej, k sm jest tankov, sm naredu okol 2-3% mešanco, pa k sm se nehu vozt, je bla spredej na mašini pa na konc avspuhavsa vsa črna. A je to zarad preveč olja, al kaj? A je zarad tega lahko kej narobe z motorjem? Un k mi ga je prodov, mi je reku, da se 1 mesec ni nč vozu, a je možn, da k je tok časa bencin stau, da se je olje vsedu, pa je zaadi tega tak motor?

Hvala

to je blo pr men na mitotu...use okol mašine je blo umazan...pač to ti plini uhajajo vn tm k je stik auspuh-cilinder...vsaj mislm da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,

Zdej sm kupu rabljeno yz125 '01. K sm jo kupoval, še ni bla oprana, jest sm celo pregledov, pa ni bla nč od olja. Zdej, k sm jest tankov, sm naredu okol 2-3% mešanco, pa k sm se nehu vozt, je bla spredej na mašini pa na konc avspuhavsa vsa črna. A je to zarad preveč olja, al kaj? A je zarad tega lahko kej narobe z motorjem? Un k mi ga je prodov, mi je reku, da se 1 mesec ni nč vozu, a je možn, da k je tok časa bencin stau, da se je olje vsedu, pa je zaadi tega tak motor?

Hvala

Premocna mesanica najbrz...ce pa sezgano olje tece povsod iz vseh lukenj okrog izpuha in motor zelo kadi pa je lahko tud menjalnisko olje prislo v karter zaradi unicenega tesnila ali se raje semeringa...vendar dvomim da bi bilo to v tvojem primeru...skoraj sigurno je pri tebi samo premocna mesanica...kaksno olje uporabljas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporablam Motorex Crosspower, pa olje je blo tut tm, k je konc krivine, pa je dušil naprej, pa še na konc avspuha je vn prtekl. Drugač, pa nism nč upazu, da bi se kej kadil.

Kolk procentno mešanco nej pa dajem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

MATEX

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

MATEX

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tardečmu silikonam zasilikonej okol auspuha (ga daš dol, silikon gor, pa auspuh nazaj gor..)... če misliš da ti iz auspuha spredej pušča.

Da je pa mal mastno je pa čist normalno se mi zdi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!