Skoči na vsebino

Kdo bo novi predsednik?


enduraš

Kdo bo novi predsednik Slovenije?  

146 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Turk
      80
    • Jelin?i?
      60
    • Peterle
      6


Priporočene objave

no lepo se je pokazalo, da ma večina poln kurac desnice. no zanima me še komentar JJ-ja. zmagal je razum. končno.

ob tem še ena lepa cvetka...ministrica za zdravstvo...kako je že? ne vem...moje mnenje je, da bi jo morali takoj odstraniti...eee odstopiti. njena izjava ob tem kaj se dogaja s pediatrično kliniko in o nemogočih razmerah v katerem ta zdaj deluje, beri: razpada je bil v stilu: uh, sem cela, z vsem srcem predana farsi na Kitajskem in ko bom nazaj se bom posvetila tej temi...naj ostane tam. kar vsi, cela vlada. tsit sistem jim je še najbližje, očitno in dejansko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ministrica za zdavje potrebuje zdravo kmečko pamet.Žal takih ne talajo v JJ okolju.Se absolutno strinjam ,da vsi ostanejo na Kitajskem,tam velike škode ne morajo narediti, mi pa zato lahko proglasimo državno vedelje...

Ata Turk na delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri njem mi je všeč, da pove kar si misli (oz. se vsaj zdi tako), govori naravno in ne odpira ust ko neka riba ter klobasa v pakungo od cukrov zavitie konjskie fige, kot to počnejo ostali...

HOWG!!!

Jaz mislim, da je "plemenitemu" človeku bilo jasno, da ne bo izvoljen, zato je lahko lupetal,kar je hotel, saj je vedel, da mu obljub ne bo treba izpolniti.

Glede na to, da je človek precej inteligenten (najbolj zase), me čudi primitivizem, ki ga je uporabil glede Hrvatov. Zmerjati soseda z živino ni vredno šolanega človeka, menda širokih ,plemenitih pogledov in znanja, za kakršnega se oklicuje....

Z dejanji dokazuje ravno nasprotno....

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerjati soseda z živino ni vredno šolanega človeka

kdo pa je rekel, da je on šolan človek? po izobrazbi je GIMNAZIJSKI MATURANT... zelo me čudi, kako lahko nekdo s takšno izobrazbo sploh kandidira za predsednika... čudi me tudi kako lahko kandidira za predsednika, predstavnika države nekdo, ki je vpleten v toliko kazenskih postopkov in tudi ostalih prekrškov (seveda se vedno zmaže, če ne drugače z diplomatsko imuniteto)... ne vem potem takem lahko že vsak lopov kandidira in na koncu postane oseba, ki predstavlja narod in državo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je rekel, da je on šolan človek? po izobrazbi je GIMNAZIJSKI MATURANT...

Ljudi ne sodim po stopnji izobrazbe. Pri nas bi že osnovna šola morala dati človeku tisto nekaj, zaradi česar se človek po razmišljanju in obnašanju razlikuje od drugih živih bitij....Gimnazija pa bi za razliko od strokovnih srednjih šol morala pogled na svet še razširiti....

plemenitemu je treba kljub vsemu priznati, da ima kar nekaj splošnega znanja.....res pa zna precejkrat tudi zablefirati ter s tem "potolči" veliko bolj izobražene od njega, ki se v takih trenutkih ne znajdejo, ali pa njegove igre ne spregledajo....

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac, ne bluzi.

Naš premier je tudi bil že zaprt, pa orožje je prodajal državam, za katere je veljal embargo OZN, pa laže, pa krade in pomaga krasti svojim prijateljem na visokih položajih v državnih podjetjih.

Glede predsedniških volitev pa me zanima samo eno:

Koliko kazni bo plačal Peterle za včeraj. Ker je kar fajn popušil.

Bo sedaj plačal kazen zaradi pušenja na jvnem zaprtem prostoru za vsako volišče posebej, ali mu bo izrečena enotna kazen.

PIZDEK!!!

o tebi pa ne nameravam izgubljati besed. saj že tvoj nick pove, kaj si v resnici. čisto navaden pizdek, ki se spravlja na nedolžne osebke in ljudi, ki so v naši družbi preganjani in zatirani.

Na cigane, na brezposelne in na špicarje.

Čeprav bi ti pri tazadnjem kar z veseljem pomagal..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac, ne bluzi.

Naš premier je tudi bil že zaprt, pa orožje je prodajal državam, za katere je veljal embargo OZN, pa laže, pa krade in pomaga krasti svojim prijateljem na visokih položajih v državnih podjetjih.

Glede predsedniških volitev pa me zanima samo eno:

Koliko kazni bo plačal Peterle za včeraj. Ker je kar fajn popušil.

Bo sedaj plačal kazen zaradi pušenja na jvnem zaprtem prostoru za vsako volišče posebej, ali mu bo izrečena enotna kazen.

PIZDEK!!!

o tebi pa ne nameravam izgubljati besed. saj že tvoj nick pove, kaj si v resnici. čisto navaden pizdek, ki se spravlja na nedolžne osebke in ljudi, ki so v naši družbi preganjani in zatirani.

Na cigane, na brezposelne in na špicarje.

Čeprav bi ti pri tazadnjem kar z veseljem pomagal..........

bluziš malo bolj ti, se mi zdi

glede prvega odstavka in kraji, kraji za prijatelje,... to tak počnejo vsi in tudi ti bi, če bi imel možnost :) ker pa si mala riba pa ne moreš nič v svetu belih ovratnikov pa lahko kradeš samo po trafikah, trgovinah in ostale bedarije.

aja v zadnjem stavku... kaj so to špicarji, če lahko pojasniš, ker ne poznam besede :) hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je rekel, da je on šolan človek? po izobrazbi je GIMNAZIJSKI MATURANT... zelo me čudi, kako lahko nekdo s takšno izobrazbo sploh kandidira za predsednika... čudi me tudi kako lahko kandidira za predsednika, predstavnika države nekdo, ki je vpleten v toliko kazenskih postopkov in tudi ostalih prekrškov (seveda se vedno zmaže, če ne drugače z diplomatsko imuniteto)... ne vem potem takem lahko že vsak lopov kandidira in na koncu postane oseba, ki predstavlja narod in državo

Preveri informacije oz. informatorje!

Farmacevt

vse ostalo kar ti ni jasno je v ustavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac, ne bluzi.

Naš premier je tudi bil že zaprt, pa orožje je prodajal državam, za katere je veljal embargo OZN, pa laže, pa krade in pomaga krasti svojim prijateljem na visokih položajih v državnih podjetjih.

Glede predsedniških volitev pa me zanima samo eno:

Koliko kazni bo plačal Peterle za včeraj. Ker je kar fajn popušil.

Bo sedaj plačal kazen zaradi pušenja na jvnem zaprtem prostoru za vsako volišče posebej, ali mu bo izrečena enotna kazen.

PIZDEK!!!

o tebi pa ne nameravam izgubljati besed. saj že tvoj nick pove, kaj si v resnici. čisto navaden pizdek, ki se spravlja na nedolžne osebke in ljudi, ki so v naši družbi preganjani in zatirani.

Na cigane, na brezposelne in na špicarje.

Čeprav bi ti pri tazadnjem kar z veseljem pomagal..........

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo se je pokazalo, da ma večina poln kurac desnice. no zanima me še komentar JJ-ja. zmagal je razum. končno.

ob tem še ena lepa cvetka...ministrica za zdravstvo...kako je že? ne vem...moje mnenje je, da bi jo morali takoj odstraniti...eee odstopiti. njena izjava ob tem kaj se dogaja s pediatrično kliniko in o nemogočih razmerah v katerem ta zdaj deluje, beri: razpada je bil v stilu: uh, sem cela, z vsem srcem predana farsi na Kitajskem in ko bom nazaj se bom posvetila tej temi...naj ostane tam. kar vsi, cela vlada. tsit sistem jim je še najbližje, očitno in dejansko. :whistle:

Če sam mal poznaš pol.sceno potem lahko, no pa naj bo moje mnenje, da najverjetneje JJ bolj odgovarja da je Petrle pušno kot ne.

Sporočilo, ki mu sicer prinaša rezultat objektivno ne vendar ziher sem da Petrletu privošči. Tudi zato ker ga je pred letom postavil s svojo kandidaturo v kot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špicarje.. pomoje je mislil špricar...

o tem kdo je pizda-ek, bi se še lahko debatiralo.. :whistle:

poznam namreč enega heroja, ki misli, da mu bo stari kawaski ribnil, da če bo prišel in s pizdekom en špricar spil ... fej in fuj... sram naj ga bo v sredo riti...

pa sorry za :topic:

kar se pa se izobražencev (na papirju) tiče, pa poznam ene par takih, z raznimi nazivi, ki so jih zgleda v Kragujevcu kupli... :naughty:

ker če bi jih ponovno razvrščali po evolucijski lestvici, bi bili kvečjemu in zgolj HOMO ERECTUS....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bluziš malo bolj ti, se mi zdi

glede prvega odstavka in kraji, kraji za prijatelje,... to tak počnejo vsi in tudi ti bi, če bi imel možnost :) ker pa si mala riba pa ne moreš nič v svetu belih ovratnikov pa lahko kradeš samo po trafikah, trgovinah in ostale bedarije.

si enak kot je veliki vodja JJ.

se vedno zgovarja na to, da so drugi tudi ........

in ker janezek krade, tudi čolniček pridno krade.

meni se ne da krasti. je preveč stresno.

ti pa kar posnemaj svojega velikega vodjo in krad, če ti je do tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(seveda se vedno zmaže, če ne drugače z diplomatsko imuniteto)...

A mi poveš kaj več o Jelinčičevi "diplomatski imuniteti", prosim :rolleyes:

Če sam mal poznaš pol.sceno potem lahko, no pa naj bo moje mnenje, da najverjetneje JJ bolj odgovarja da je Petrle pušno kot ne.

Sporočilo, ki mu sicer prinaša rezultat objektivno ne vendar ziher sem da Petrletu privošči. Tudi zato ker ga je pred letom postavil s svojo kandidaturo v kot

To imaš pa stoprocentno prav, čeprav mi je nerodno povedat, ker se o političnih zadevah nikoli nisva najbolj strinjala. :blush: No ja, sva se pa na kakem drugem področju bolj. :D :beer2:

z raznimi nazivi, ki so jih zgleda v Kragujevcu kupli... :naughty:

Kje v Kragujevcu se je pa to dalo kupit? :unsure: Al si mal kraje na K pomešal? Sam vprašam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi poveš kaj več o Jelinčičevi "diplomatski imuniteti", prosim :rolleyes:

Jelinčič je (bolj ali manj) diplomatsko imun na marsikaj (?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič je (bolj ali manj) diplomatsko imun na marsikaj (?)

http://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Kragujevac

drugače pa ideja o Kragujevcu...

Zaustavlja se autobus u Kragujevcu i vozac govori putnicima: Poštovani putnici napravit cemo pauzu od deset minuta. Možete pišat, jesti ili završit fakultet ako hocete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si enak kot je veliki vodja JJ.

se vedno zgovarja na to, da so drugi tudi ........

in ker janezek krade, tudi čolniček pridno krade.

meni se ne da krasti. je preveč stresno.

ti pa kar posnemaj svojega velikega vodjo in krad, če ti je do tega

ahh... tudi sam ne kradem. niti nimam možnosti, ker nisem pri koritu, tam pa več ali manj kradejo vsi... če bi bil ti tam in bi brez večjega tveganja in posledic lahko v žep spravil velike vsote, bi najbrž tudi sam kradel čeprav sedaj govoriš da se ti ne da... drugače pa imam tudi jaz neka moralna načela in ločim med dobrim in slabim, ampak če bi imel priložnost, s tem nikogar oškodoval, ne bi preveč tvegal, bi tudi sam poskusil še kje kaj dodatno zaslužiti :)

še najmanj pa drži tole kar si zapisal z janezkom in čolničkom... nikoli se nisem izgovarjal na stvari "ker jih počenjajo tudi drugi" ampak sem vedno po lastni presoji, interesih, vesti, izpeljal zadeve :) seveda ne povezane s kakšno krajo ali čem, ker ne kradem ali se ukvarjam s čemerkoli podobnim. LP

A mi poveš kaj več o Jelinčičevi "diplomatski imuniteti", prosim :rolleyes:

moji viri pravijo, da se je lotil farmacije ampak je ni naredil... tudi na tv na soočanju v času volilne kampanje je pisalo na ekranu pod izobrazba: gimnazijski maturant

osebno nisem navdušen nad jelinčičem, določene stvari me pravzaprav zelo motijo, mu pa priznam, da se iz zagat vedno dobro reši, je vešč v besednem izražanju in zna dobro koga "zaključiti" in marsikdo se ne bi branil takšnih verbalnih sposobnosti, ker so v življenju zelo koristne :) mogoče se sliši samovšečno, ampak sem v teh stvareh tudi sam dokaj vešč, vsaj tako pravijo drugi in velikokrat primerjam takšne stvari s sabo ali kom drugim, zato morda nekoliko bolj opazim te stvari pri ljudeh in si ustvarjam približna mnenja o njih, če vas že zanima zakaj sem sploh omenil tisto o zagatah in mojem mnenju :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... drugače pa imam tudi jaz neka moralna načela in ločim med dobrim in slabim, ampak če bi imel priložnost, s tem nikogar oškodoval, ne bi preveč tvegal, bi tudi sam poskusil še kje kaj dodatno zaslužiti :) ...

Aha, torej obstaja denar, ki ni od nikogar in se ga da krasti nikomur. Tipical!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moji viri pravijo, da se je lotil farmacije ampak je ni naredil... tudi na tv na soočanju v času volilne kampanje je pisalo na ekranu pod izobrazba: gimnazijski maturant

To ni odgovor na "diplomatsko imuniteto"! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni odgovor na "diplomatsko imuniteto"! :grrr

se opravičujem, sem citiral naroben post. nekdo je spraševal po tem, od kod mi to, da ni farmacevt :)

glede imunitete pa poznate tako iz policijskih kontrol v vinjenem stanju kot tudi do sodnih procesov

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej obstaja denar, ki ni od nikogar in se ga da krasti nikomur. Tipical!

denar je vedno od nekoga, ampak od nekaterih ga lahko kradejo upravičeno, z dovolj dobrim razlogom. vem, da to ni pravi odgovor in še vedno ni pošteno, ampak če je upravičeno, je v določenih primerih zame dovolj

ti pa če se že nespretno lotevaš nekih tujk, jih vsaj prav zapiši... kot recimo typical

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, sem citiral naroben post. nekdo je spraševal po tem, od kod mi to, da ni farmacevt :)

glede imunitete pa poznate tako iz policijskih kontrol v vinjenem stanju kot tudi do sodnih procesov

Še vedno napačen odgovor! :grim

Manu, kot vidiš, današnja mladina ne ve kaj je eksaktnost. Ne pričakuj korektnega odgovora na tvoje vprašanje. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!