Skoči na vsebino

Kdo bo novi predsednik?


enduraš

Kdo bo novi predsednik Slovenije?  

146 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Turk
      80
    • Jelin?i?
      60
    • Peterle
      6


Priporočene objave

denar je vedno od nekoga, ampak od nekaterih ga lahko kradejo upravičeno, z dovolj dobrim razlogom. vem, da to ni pravi odgovor in še vedno ni pošteno, ampak če je upravičeno, je v določenih primerih zame dovolj

Čolniček, novi mali Robin Hood. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diplomatsko imuniteto imajo, kot že ime pove, diplomati.

Poslanci v državnem zboru pa imajo.........

točno!!!!

poslansko imuniteto.

Tako, da ima Jelinčič poslansko, ker je pač poslanec in ne diplomat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diplomatsko imuniteto imajo, kot že ime pove, diplomati.

Poslanci v državnem zboru pa imajo.........

točno!!!!

poslansko imuniteto.

Tako, da ima Jelinčič poslansko, ker je pač poslanec in ne diplomat.

no, potem pa sem jaz zamešal. saj se vsi kdaj zmotimo, ne vem v čem je tak problem... eni malo manjkrat, kak hhv pa zna kiksati po cele dneve... naj raje naprej strelja srne pa dela golaže, mogoče je v tem kaj boljši

hhv lahko si tudi zamenjaš sliko v avatarju, koliko vidim je za teboj sneg, torej je stara že vsaj eno leto, pridi z nami v korak s časom

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator, ti pa res zajebeš. Naj se sami kdaj kaj znajdejo! Ne bo jim vedno mama nad glavo bedela.

Čolniček, če misliš, da kiksam, pa se mi pripelji na 300 metrov. Verjemi da boš puščal. Lahko celo izbiraš pri kateri dilci. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

hhv lahko si tudi zamenjaš sliko v avatarju, koliko vidim je za teboj sneg, torej je stara že vsaj eno leto, pridi z nami v korak s časom

Moj avatar je večen in brezčasen. To ti za tvojo kanto plastike ne moreš trditi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator, ti pa res zajebeš. Naj se sami kdaj kaj znajdejo! Ne bo jim vedno mama nad glavo bedela.

Čolniček, če misliš, da kiksam, pa se mi pripelji na 300 metrov. Verjemi da boš puščal. Lahko celo izbiraš pri kateri dilci. :evilgrin:

kaj me boš vstrelil :lol1: lahko se pa kdaj pomerima v streljanju, da vidimo mladino, na kateri svet stoji pa starino z dodatkom parkinsona :P

Moj avatar je večen in brezčasen. To ti za tvojo kanto plastike ne moreš trditi. :P

zaenkrat je super motor, ko bo postal kanta pa bo prišel drugi k hiši če bo vse po sreči :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, potem pa sem jaz zamešal. saj se vsi kdaj zmotimo, ne vem v čem je tak problem... eni malo manjkrat, kak hhv pa zna kiksati po cele dneve... naj raje naprej strelja srne pa dela golaže, mogoče je v tem kaj boljši

hhv lahko si tudi zamenjaš sliko v avatarju, koliko vidim je za teboj sneg, torej je stara že vsaj eno leto, pridi z nami v korak s časom

kaj dneve, na prste ene roke lahko preštejemo njegove poste, kjer ne kiksa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lahko se pa kdaj pomerima v streljanju, da vidimo mladino, na kateri svet stoji pa starino z dodatkom parkinsona :P

...

Prav. Na kakšno razdaljo in s kakšnim kalibrom bi se pomeril. Po katerih pravilih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav. Na kakšno razdaljo in s kakšnim kalibrom bi se pomeril. Po katerih pravilih?

Na 30 metrow.

Tarčo nosi vsak na prsih.

Gumjaste šibre.

Vsak ima en šus.

Strelja najprej Horčy, ker je

starejši, potem pa Čamac.

Zadeti nima več pravice do strela.

Sodnik = ys ... spore ureja z gajžlo.

Rezultate objavimo na Motomarsu.

:rolleyes:

Čamac,

sy si še mld pa čvrst ... ne bo

hudga .. bo pa dobra šola, verjem.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi tale novi predsednik spremenil priimek :? Če se prav spomnim osnovne šole in pouka slovenskega jezika se grafema "ü" nismo učili :hmm:

Lepa reč. Priimek predsednika Slovenija moramo pisati s tujimi grafemi, samo za to, ker so pri njih doma slovenski priimek Turk izgovarjali s preglasom Tuerk. V Italiji priimek Gregorčič pišejo z Gregochich, v Avstriji pa z Gregortschitsch, zato bom tudi jaz našega predsednika pisal pravilno slovensko Turk.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav. Na kakšno razdaljo in s kakšnim kalibrom bi se pomeril. Po katerih pravilih?

meni je vseeno, streljanje vidim bolj kot zabavo, ne iščem v njem samega sebe in svoje potrditve

lahko zbereš tako orožje (do vseh vrst nimam dostopa, tako da ti bom povedal če je možno ali ne) kot razdaljo (vidim dobro, z daljnogledom pa tudi znam upravljati)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseeno, streljanje vidim bolj kot zabavo, ne iščem v njem samega sebe in svoje potrditve

lahko zbereš tako orožje (do vseh vrst nimam dostopa, tako da ti bom povedal če je možno ali ne) kot razdaljo (vidim dobro, z daljnogledom pa tudi znam upravljati)

Lejgalej .. a zdej si boš pa še zmišlow?

Daljnogled .. kapaše .. ročne atomske bombe?

:naughty:

Pravila bomo spremenili - za kazen:

1 oborožitev :

frača (lahko z daljnogledom za Čamaca)

2 municija:

skokica vsak 10 komadov streljanje

in izmiikanje po občutki v krogu 30 metrov

Motomars pa navija

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseeno, streljanje vidim bolj kot zabavo, ne iščem v njem samega sebe in svoje potrditve

lahko zbereš tako orožje (do vseh vrst nimam dostopa, tako da ti bom povedal če je možno ali ne) kot razdaljo (vidim dobro, z daljnogledom pa tudi znam upravljati)

Saj nisi resen :slap: Po prejšnjem pisanju sem mislil, da si celo kakšen strelec, pa sem te mislil še malo pobarati in predlagati disciplino 300m.

Izgleda da bo kar Brojčiva disciplina edina zate.:lol1:

Streljanje ni zabava! Streljanje je odlična relaksacija in psihofizični trening. Strelec potrebuje disciplino in odgovornost. Zabava pa res ni in tudi ne more biti, ker je prenevarno in k sreči tudi zakonsko regulirano.

Ajde vseeno, da vidimo. Mali ali veliki kaliber, dolga ali kratka cev? športna pravila ali enostavnejša lovska?

Kaj od orožja poseduješ(legalno seveda, da ne bi slučajno kakšnih neumnosti počel) in na katero strelišče greva? Bi bilo prav, da vsaj približno uskladiva, da ne bo potem izgovorov. Če izbereš 300m, izberi tudi strelišče. Jaz vem le za tista do 100, čeprav tudi to, sploh pa nad 200 in tja do 300 vsake toliko poleg lova izvajam na terenu, kamor ti nimaš dostopa. No ajde, strelišče nasploh izbereš ti. Se priporočam ne predaleč od Ljubljane.

Od kalibrov zaradi usklajenosti priporočam malo MK 22lr, srednjo in rezantno 222 ali 223 rem, tisto pravo v 308 ali 30-06. 300W magnum bi si moral pa sposoditi(nerad), pa bi raje videl, če ostaneva pri stopnji niže. Do 200 m in čez itak ni frke.

Za kratko cev pa priporočam revolver 357 z originalno municijo. Ne bi bilo pošteno eden s.38 drugi pa 44mag.

Kombinacija vseh treh disciplin (MK, dolga cev in kratka cev) pa bi bila tisto pravo. Stroške za municijo in strelišče seveda nosi vsak sam.

No piši, da uskladiva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejgalej .. a zdej si boš pa še zmišlow?

Daljnogled .. kapaše .. ročne atomske bombe?

:naughty:

Pravila bomo spremenili - za kazen:

1 oborožitev :

frača (lahko z daljnogledom za Čamaca)

2 municija:

skokica vsak 10 komadov streljanje

in izmiikanje po občutki v krogu 30 metrov

Motomars pa navija

:grupni:

nič nisem jaz pravil spremenil, jaz pustim njemu proste roke

Saj nisi resen :slap: Po prejšnjem pisanju sem mislil, da si celo kakšen strelec, pa sem te mislil še malo pobarati in predlagati disciplino 300m.

Izgleda da bo kar Brojčiva disciplina edina zate.:lol1:

Streljanje ni zabava! Streljanje je odlična relaksacija in psihofizični trening. Strelec potrebuje disciplino in odgovornost. Zabava pa res ni in tudi ne more biti, ker je prenevarno in k sreči tudi zakonsko regulirano.

Ajde vseeno, da vidimo. Mali ali veliki kaliber, dolga ali kratka cev? športna pravila ali enostavnejša lovska?

Kaj od orožja poseduješ(legalno seveda, da ne bi slučajno kakšnih neumnosti počel) in na katero strelišče greva? Bi bilo prav, da vsaj približno uskladiva, da ne bo potem izgovorov. Če izbereš 300m, izberi tudi strelišče. Jaz vem le za tista do 100, čeprav tudi to, sploh pa nad 200 in tja do 300 vsake toliko poleg lova izvajam na terenu, kamor ti nimaš dostopa. No ajde, strelišče nasploh izbereš ti. Se priporočam ne predaleč od Ljubljane.

Od kalibrov zaradi usklajenosti priporočam malo MK 22lr, srednjo in rezantno 222 ali 223 rem, tisto pravo v 308 ali 30-06. 300W magnum bi si moral pa sposoditi(nerad), pa bi raje videl, če ostaneva pri stopnji niže. Do 200 m in čez itak ni frke.

Za kratko cev pa priporočam revolver 357 z originalno municijo. Ne bi bilo pošteno eden s.38 drugi pa 44mag.

Kombinacija vseh treh disciplin (MK, dolga cev in kratka cev) pa bi bila tisto pravo. Stroške za municijo in strelišče seveda nosi vsak sam.

No piši, da uskladiva!

en jeger ki po šumah strelja srnad me ne bo učil o tem, kaj je streljanje, ker sem športno streljanje tudi sam treniral ;) za strelišče mi je vseeno, na streliščih ki jih omenjaš, brez dovoljenja niti ne morem streljati, niti v sklopu kakšnega programa, ker nisem polnoleten... od naštetega pa imam dostop do kal. 22 (malokaliberske puške), revolverja 357 (mislim da od nabojev samo 44 magnum), dodam lahko zračno puško, pištolo sem pred kratkim prodal, lahko tudi karabin puška, nekih šibrovk in ostalih lovskih oslarij pa nimam kje dobiti, lahko pa si najbrž sposodim. če vztrajaš v vsem po legalni poti, se lahko pomerima le v zračnem orožju, lahko uredim strelišče, orožje in pokrijem stroške. z ostalim orožjem bi najbrž bil malo večji problem

In še vprašanje Čamci, orožni list imaš?

Mater sva off topics :slap:

ne, lahko ga doma sprintam, očesa starejših, ki jim že nagaja ostrina vida, niti ne opazijo razlike

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., ker nisem polnoleten...

A tako? :kva1: No potem pa, ti olimpijski prvak, prstke stran od orožja. :nono: Ko boš polnoleten, se pa javi!

Takrat ti bo tvoje ostro oko odkrilo tudi nebuloze, ki si jih napisal v zadnjem postu.

A bomo mi, ki nam nagaja ostrina vida, zaradi tvoje nedoletnosti do takrat pač malo zamižali.

Adijo!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da ne pozabim Čamči, tudi takrat mora biti vse po reglcih! Če pa misliš z orožjem kaj palamuditi sva preveč nekompatibilna, da bi se bilo pametno srečati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako? :kva1: No potem pa, ti olimpijski prvak, prstke stran od orožja. :nono: Ko boš polnoleten, se pa javi!

Takrat ti bo tvoje ostro oko odkrilo tudi nebuloze, ki si jih napisal v zadnjem postu.

A bomo mi, ki nam nagaja ostrina vida, zaradi tvoje nedoletnosti do takrat pač malo zamižali.

Adijo!

ajajj, kaki izgovori, se bojiš ha, da bi te šmrkolin premagal in bi moral pogoltniti ves svoj ponos in pametovanje tu na motosvetu :D ...kaj ima veze legalna pot, zmenita se nekje, orožje se itak priskrbi takoj če je potrebno, brojči pa jaz sma sodnika pa se pomerita... na koncu pa gremo skupaj lepo na pivo starci in mladina...kaj še češ lepšega hehe...

Nejko

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bi kdo hotel na pir od te starejše generacije, se mi bolj zdi, da se samo radi vtikajo in se prerekajo, nekako nočejo dobrih odnosov z nami. kaj pa vem ker imamo drugačna stališča ali zakaj... motoristi smo vsi po vrsti ogrožena skupina, potem pa še toliko prerekanja, hinavščine znotraj tega, da bi se še med sabo rušli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkenjamo se mi na to kaj kje piše...oz jaz tak lahko že legalno pijem dobro leto dni...nelegalno pa tak že skor desetletje :kva2:

Nejko

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajj, kaki izgovori, se bojiš ha, da bi te šmrkolin premagal in bi moral pogoltniti ves svoj ponos in pametovanje tu na motosvetu :D ...kaj ima veze legalna pot, zmenita se nekje, orožje se itak priskrbi takoj če je potrebno, brojči pa jaz sma sodnika pa se pomerita... na koncu pa gremo skupaj lepo na pivo starci in mladina...kaj še češ lepšega hehe...

Nejko

Veš fantič, za razliko od vas imamo polnoletni in starejši določeno mero odgovornosti. Do sebe, svoje družine in ostalih. In legalnost pri orožju je presneto odgovorna reč. O premaganju in sposobnostih se lahko pomenimo prvi dan, ko je se kdo od vas kot polnoleten in usposobljen pripravljen tekmovati v streljanju na strelišču.

Tako, o tem konec besedi. Izziv imate. Čas da ga sprejmete pa tudi. Ponudbe na ZS!

Do takrat pa fantiči tole: Pazljivo berite!

Za vsakršnokoli omenjanje o posedovanju, prodaji ali kakršnem koli ravnanjem z orožjem od vas nepolnoletnih, bognedaj celo omalovaževanju legalnosti ravnanja z le tem, zahtevam od moderatorjev in adminov tega foruma, da obvestijo policijo, da izvede vse ukrepe potrebne da se ugotovi, ali dejansko imate kaj z njim in vas ustrezno obravnava. Tudi pozivanje k nezakonitim ravnanjem, sploh ker gre za orožje, zahteva svoje sankcije!

To je bilo zadnje in resno opozorilo! Naslednjo besedo imajo moderatorji in policija! O tem, kako vas izsledijo pa kar pristojne povprašajte! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladini do 18 let ne strežemo alkoholnih pijač.........piše več ali manj v vsakem bifeju!!

saj tudi pijem raje kakšne sokove, "na pir" se samo tako reče

Veš fantič, za razliko od vas imamo polnoletni in starejši določeno mero odgovornosti. Do sebe, svoje družine in ostalih. In legalnost pri orožju je presneto odgovorna reč. O premaganju in sposobnostih se lahko pomenimo prvi dan, ko je se kdo od vas kot polnoleten in usposobljen pripravljen tekmovati v streljanju na strelišču.

Tako, o tem konec besedi. Izziv imate. Čas da ga sprejmete pa tudi. Ponudbe na ZS!

Do takrat pa fantiči tole: Pazljivo berite!

Za vsakršnokoli omenjanje o posedovanju, prodaji ali kakršnem koli ravnanjem z orožjem od vas nepolnoletnih, bognedaj celo omalovaževanju legalnosti ravnanja z le tem, zahtevam od moderatorjev in adminov tega foruma, da obvestijo policijo, da izvede vse ukrepe potrebne da se ugotovi, ali dejansko imate kaj z njim in vas ustrezno obravnava. Tudi pozivanje k nezakonitim ravnanjem, sploh ker gre za orožje, zahteva svoje sankcije!

To je bilo zadnje in resno opozorilo! Naslednjo besedo imajo moderatorji in policija! O tem, kako vas izsledijo pa kar pristojne povprašajte! :evilgrin:

jaz niti nisem nikjer zapisal, da posedujem kakršnokoli orožje razen zračne pištole, ki pa sem jo prodal, niti zares ne posedujem tako da kaj se orožja tiče hhv, ni nobenih problemov ;) zastonj paničariš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!