Skoči na vsebino

MZ enduro


harmonkar

Priporočene objave

MZjev je bolj malo. Sploh enduro variant; ubistvu dvomim da je sploh kakšna v sloveniji.

Drgač pa, če ma enako mašino kot SM varajanta, je mašina kar močna, vodno hlajena, pa če si pripravljen kej €€ vložit, se jo da kr napedenat.

Ubistvu ima eno najmočnejših, če ne celo najmočnejšo 125, 4t mašino. Tudi v celoti kar dobro zgleda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Sej to ti pravm. Baje naj bi z zamenjanim izpuhom, vplinjačem ter odmično gredjo dosegel do 24 KM :krneki:

Bikez.com, ima pa včasih kar netočne podatke, ampak, za tega bo že držalo.

AJA, v nemčiji so že poceni ja, samo, morš računat še prevoz, pa stroške za ureditev papirjev.. pa hitro pride do 2000€ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej maš tud tukej servise... uradne... recimo Motor Jet je že eden izmed njih. Tko da, zarad rezervnih delov se jest nebi sekirov, če ti je motor ušeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga lastim (MZ RT). Ni ravno enduro, ima pa enako mašinko kot endura. O njem lahko povem le najboljše. Zaenkrat brez problemov v 5000km. Meni gre 130km/h do blokade. Drugače pa po ravnem okoli 120km/h. Po hitrosti se lahko kosa s Husotom (Fingi :P), Varaderom in s CBRko brez problema. Sem tudi dosti hitrejši od Honde NSR (2 takt), RSka pa se odpelje mimo mene. Za rezervne dele imaš pa uradnega zastopnika v Mariboru (Motor Jet) in z deli ne bi smelo biti težav.

Sicer pa obstaja kar nekaj predelav za to mašino (www[pika]mz-faber[pika]de), med drugimi tudi 180ccm kit. Če se pa to splača, pa presodi sam. Jaz raje pokupčkam ta denar (mislim da 500EUR) za kaj močnejšega v prihodnosti.

Kakorkoli že, če ti je MZ vsaj malo všeč te ne bi smelo pri nakupu ovirati nič.

P.S.: Ne oziraj se na negativne komentarje drugih, ki se sklicujejo na stari MZ (20 in več let nazaj), ker te kritike za novodobne MZje nikakor ne držijo. MZ je res zakon.

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje z motorjem te znamke (MZ)???

V enduro obliki???

Če gre za 125 kubično varianto sem bral primerjalni test kakšnih petih pa se je Mz odrezal bolje od vseh ostalih v glavnem japonskih, v veliko elementih in tudi končno oceno je imel najvišjo. V močnejšo varijanto pa so včasih dajali motor od Yamahe. (isti kot v XT 600 včasih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga lastim (MZ RT). Ni ravno enduro, ima pa enako mašinko kot endura. O njem lahko povem le najboljše. Zaenkrat brez problemov v 5000km. Meni gre 130km/h do blokade. Drugače pa po ravnem okoli 120km/h. Po hitrosti se lahko kosa s Husotom (Fingi :P), Varaderom in s CBRko brez problema. Sem tudi dosti hitrejši od Honde NSR (2 takt), RSka pa se odpelje mimo mene. Za rezervne dele imaš pa uradnega zastopnika v Mariboru (Motor Jet) in z deli ne bi smelo biti težav.

Sicer pa obstaja kar nekaj predelav za to mašino (www[pika]mz-faber[pika]de), med drugimi tudi 180ccm kit. Če se pa to splača, pa presodi sam. Jaz raje pokupčkam ta denar (mislim da 500EUR) za kaj močnejšega v prihodnosti.

Kakorkoli že, če ti je MZ vsaj malo všeč te ne bi smelo pri nakupu ovirati nič.

P.S.: Ne oziraj se na negativne komentarje drugih, ki se sklicujejo na stari MZ (20 in več let nazaj), ker te kritike za novodobne MZje nikakor ne držijo. MZ je res zakon.

Tuono 125 tut :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hehe

lah bi šli na kkšno kavico sam mal mrz je :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuono 125 tut :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hehe

lah bi šli na kkšno kavico sam mal mrz je :evilgrin: :evilgrin:

Lahko bi. Ampak v bolj tople kraje kot je Postojna. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, MZ gre kr fajn, se mi zdi da bi šel lahko še bolje kot Huso... ker je dost lažji...

P.S.Če se pa ponovi kej podobnega kot pa zadnjič, bi pa jest tud šel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, MZ gre kr fajn, se mi zdi da bi šel lahko še bolje kot Huso... ker je dost lažji...

P.S.Če se pa ponovi kej podobnega kot pa zadnjič, bi pa jest tud šel :whistle:

Joj, kakšen sonček. Kam gremo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rezervne dele boš pa iz rit vn potegnu????? :naughty:

če ji boš sploh kaj rabil :naughty:

vozim MZ 125ccm supermoto ima 20000km v dveh sezonah,

pa nisem rabil drugega kot potrošni material (olje, filtre, gume... )

tko da mašina vzdržljiva, dela brez težav, motorček se fajn pelje, sam prešvoh je ratal

Popravljeno . Popravil Petko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kakšen sonček. Kam gremo? :evilgrin:

fak :headbang: :headbang: jest mam pa šiht do 4ih, so me zajebal, sm mislu da bom ob 11ih frej... pa šele ob 11ih začnem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!