Skoči na vsebino

"ZAKLJUČNA FURA" Vzhodnega bloka


KeC

Priporočene objave

Ja na čevape pozabi, razen če si zadnjič mel premalo vode. Tokrat plavajo v Bosni :krneki:

Sem gledal dnevnik :headbang: in Hrvaška tudi plava... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati se vam bi prav z veseljem pridružila, :whistle: :whistle: :whistle: spet izgovori, če ne bo jutri kaj preveč zažurala in se do sobotnega jutra težko zbudila, ker je treba po moje vstati že ob 8 uri, če hočem bit točna, no ne obljubim nič, kaj pa vem, mogoče se pa res vidimo...... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO: Vabljeni vsi, ki se vam da. :naughty: Prosim, da se mi prijavite do petka (PM ali GSM), da bomo lahko rezervirali kosila.

Men se da sam nimam toplih rokavic :huh: dj mi nabavi kakšne ker nism ziher da bi rada občutla mraz kot zadnjič ko smo se vračal iz Bakovcev pa sem stala na vsakih par km-jev gret roke na fripsovem avspuhu.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se da sam nimam toplih rokavic :huh: dj mi nabavi kakšne ker nism ziher da bi rada občutla mraz kot zadnjič ko smo se vračal iz Bakovcev pa sem stala na vsakih par km-jev gret roke na fripsovem avspuhu.. :unsure:

Kaj si pussy al kaj??? Aja, sorry..... :blush:

Drugače pa.....brez mene nikam...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pussy al kaj??? Aja, sorry..... :blush:

Drugače pa.....brez mene nikam...... :D

Čuj ti..nism pussy :nono: ,ne vem ampak včer smo bli prisiljeni bit brez tebe če se dobr spomnem.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti..nism pussy :nono: ,ne vem ampak včer smo bli prisiljeni bit brez tebe če se dobr spomnem.. :whistle:

Jebiga............višja sila, a ne? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga............višja sila, a ne? ;)

Naj ti bo sam neuš kr tko pršu skos :naughty: enga jegra mi dolguješ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema... :)

Vapo, kaj mene pa ne bos nic pogresal ???

:cry: :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se da sam nimam toplih rokavic :huh: dj mi nabavi kakšne ker nism ziher da bi rada občutla mraz kot zadnjič ko smo se vračal iz Bakovcev pa sem stala na vsakih par km-jev gret roke na fripsovem avspuhu.. :unsure:

Tole sicer ni tema o basvetih, pa vseeno. Na prvi pumpi se ustavi in vzami par zaščitnih rokavic in jih daj čez tvoje rokavice.

Precej dobra zaščita :whistle:

POZOR !!! Samo tistih potem ne tišči na kak auspuh :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično se boste imeli - lepa turca.

Jaz sem včeraj vrgel na mrcino off road obutev (feltne in gume), tko da se danes začenja "zanimiv" del leta... jesensko švicanje po terenih... Je pa tudi res, da to pomeni, da se v soboto ne morem pridružit na temle zanimivem eventu. Pa ob otvoritveni furi potem spomladi :)

Zdrawc organizira hard enduro furo do kosila, tako da bi znal biti tudi zate zanimivo.

@ klimbra. Rezerviran cajt za kavo tako da ni panike!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, povej približno traso.

Ker iz LJ je treba po cesti do Arje vasi (preveč zgodnja ura)... upam, da pol naprej direkt čez hribe do Vide? Ker če je cesta, bom raje tukaj na svoj teren odpeketal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc organizira hard enduro furo do kosila, tako da bi znal biti tudi zate zanimivo.

ni hardenduro :grrr pač pa bolj soft tak, da ni treba kramperc ampak gre tudi z cestnimim gumami

McAdam je tam, kjer je modra cca 20km B)

post-5241-1193989868_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni hardenduro :grrr pač pa bolj soft tak, da ni treba kramperc ampak gre tudi z cestnimim gumami

McAdam je tam, kjer je modra cca 20km B)

post-5241-1193989868_thumb.jpg

Tale zna biti v tem letnem času že kar pošteno Hard enduraška, sprobano. Na vrhu tudi kak kos ledu ni izključen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi pumpi se ustavi in vzami par zaščitnih rokavic in jih daj čez tvoje rokavice.

Najbolš so tiste, ki jih uporabljajo za pretakanje nafte. Take vlke debeleeee :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni hardenduro :grrr pač pa bolj soft tak, da ni treba kramperc ampak gre tudi z cestnimim gumami

McAdam je tam, kjer je modra cca 20km B)

post-5241-1193989868_thumb.jpg

A fajn, po panoramski cesti gremo...

pijačo bo pa treba sabo vzet ker gori ni gostiln :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A fajn, po panoramski cesti gremo...

pijačo bo pa treba sabo vzet ker gori ni gostiln :naughty:

To je dobro, drugače bi itak samo stali pa se bolj malo vozli... :whistle:

D.

PS: A se bomo 'Toteki' zjutraj zbrali in Štamprle organizirano 'napadli'? Tudi Rocky se je napovedal, če mu ne bo kaj vmes prišlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je dobro, drugače bi itak samo stali pa se bolj malo vozli... :whistle:

D.

PS: A se bomo 'Toteki' zjutraj zbrali in Štamprle organizirano 'napadli'? Tudi Rocky se je napovedal, če mu ne bo kaj vmes prišlo...

Mene je strah, da bo več Totekov in nas boste zmleli..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!