Skoči na vsebino

BRISANJE POSTOV... beri: ZELO JEZNA...


Priporočene objave

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ... po vrnitvi z dopusta sem veselo priskakljala do racunalnika, da pocekiram maile in jasno FORUM... in hopla konoplja vidim, da se rompompom okoli novega chata se ni koncal, veselo skocim v topic in stisnem svoj tako priljubljeni BLJEK... to naredim enkrat... pa je zbrisano, naredim se enkrat... evo in spet... oki doki si recem... pa bom odprla temo, ki sem jo ze zdavnaj imela v mislih, pa sem rekla ne bom drezala dalje, samo, ko je sod prepolhen vode se prevrne... in evo tema je tu... upam, da tudi tole ne bo brisano... ce bo... jebi ga... bom odstopila svoj prostor novopecenemu forumasu ali forumasici, ki niti ne vozi niti na dalec ne ve kaj je to motor... ker sem po ostalih topicih opazila, da pac lahko pises razne klobasarije, bedarije,... itd. a posti ostajajo... :shock: :shock:

... s tole temo naredite kar hocete... VESELA PA SEM, DA SEM SE NA FORUM PRIJAVILA SE NA ZACETKU (no, ja ne cist) NJEGOVEGA OBSTOJA, SAJ SEM TAKO SPOZNALA TISTI PRAVI DEL MOTOSVETOVE SCENE... vsem tistim motoristom, ki pa se prijavljajo sedaj pa se opravicujem, samo sem naprekleto jezna na to kar se tu gori dogaja...

In ja, da ne bom nabijala postov... imam tudi en predlog, ki katejazvem, ce bo upostevan... KAKO BI LAHKO NA FORUMU UREDILI, DA BI SI FORUMAS UREDIL SVOJ SEZNAM FORUMASEV, KATERIH POSTE BI RAD BRAL... DA TI PO NEKAJ DNEH ODSOTNOSTI NA AKTIVNE TEME NE ULETI TOLK ENIH bljek STVARI...

EVO... pa ne me zdej posiljat v psiholosko cistilnico... k ne, ne grem... samo povedala sem svoje... :wink:

Pa se vedno vas imam rada... vse po vrst... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bolje pogledala, namesto tega, da si hitela pisati samo <BLJEK> bi morda celo ugotovila, da od sedaj naprej obstajata oba chata.

Torej lahko uporabljaš kateregakoli hočes.

In mislim, da sem enkrat že rekel, da bom vse kritike tipa <BLJEK> in podobne veleumne komentarje preprosto zbrisal.

Konstruktivne kritike so še vedno ostale vidne, neumesne me pa ne zanimajo.

P.S.

Tudi ostale teme me ne zanimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In mislim, da sem enkrat že rekel, da bom vse kritike tipa <BLJEK> in podobne veleumne komentarje preprosto zbrisal.

in tole...

In ja, da ne bom nabijala postov... imam tudi en predlog, ki katejazvem, ce bo upostevan... KAKO BI LAHKO NA FORUMU UREDILI, DA BI SI FORUMAS UREDIL SVOJ SEZNAM FORUMASEV, KATERIH POSTE BI RAD BRAL... DA TI PO NEKAJ DNEH ODSOTNOSTI NA AKTIVNE TEME NE ULETI TOLK ENIH bljek STVARI...

... se mi zdi, da se nekako ujema... :wink: ...

samo zalostno sem mi zdi, da napisem en nevmesen komentar t.i. BLJEK in se zadeva brise, medtem, ko pa ostali komentarji, ki se po svoji vsebini bistveno ne razlikujejo od tega bljek, razen po dolzini, ostanejo... a se ti ne zdi malo bljek potem vse skupaj... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :P

(u, al se mi zatika tale bljek... :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, da se drugje ne ukvarjam s tem kaj piše, s tem naj se ukvarja Noise ali kdo drug. Govorim o objavah v tej temi.

Zakaj tako, ker se preprosto nimam časa ukvarjati z vsem skupaj, ker imam trenutno preveč dela, da bi lahko še kontroliral in vsebinsko ocenjeval vsak post.

Sicer pa, tako pač je, več kot je obiskovalcev, več je objav in več je za prebrat. :lol:

P.S.

Da. Zaključene skupine uporabnikov se dajo nastavljati v forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

Da. Zaključene skupine uporabnikov se dajo nastavljati v forumu.

Hm, a lahko tole mal razložiš? Noise je rekel, da Uporabniške skupine ne delajo in da tudi ne bodo delale še nekaj časa.

Al je s tem mišljeno kaj druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRISANJE POSTOV... beri: ZELO JEZNA...

Jeza škodi lepoti, a jo maš dost na zalogi? :shock:

... pijem mrzlo kavo... :twisted: :P :wink:

Zaloga: JEZA... ma te na zalost nikoli ne zmanjka :(

LEPOTA... ja odvisno kaj je zate lepota :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Zaključene skupine uporabnikov se dajo nastavljati v forumu.

Hm, a lahko tole mal razložiš? Noise je rekel, da Uporabniške skupine ne delajo in da tudi ne bodo delale še nekaj časa.

Al je s tem mišljeno kaj druzga?

To je to, zaključene skupine so omogočene, toda na motosvetovem forumu jih ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako mi je lahko zaklenu temo(Ice, Gregs-onadva sta moderatorja Motociklov), ce sem pa samo objavu kaj sem kupil......JEZEN DO KRAJA in cez :evil: ....ce se ne bo odklenil bom se bolj :evil: .....ali pa naj napise razlog zakaj je zaklenjena......

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako mi je lahko zaklenu temo(Ice, Gregs-onadva sta moderatorja Motociklov), ce sem pa samo objavu kaj sem kupil......JEZEN DO KRAJA in cez :evil: ....ce se ne bo odklenil bom se bolj :evil: .....ali pa naj napise razlog zakaj je zaklenjena......

Lp, Rok

V bisvtu nas bolj zanimajo motorji, kot to kaj imaš ti :)... zato v temo o tvojem motorju, ki že obstaja napiši svoje prve vtise :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako mi je lahko zaklenu temo(Ice, Gregs-onadva sta moderatorja Motociklov), ce sem pa samo objavu kaj sem kupil......JEZEN DO KRAJA in cez :evil: ....ce se ne bo odklenil bom se bolj :evil: .....ali pa naj napise razlog zakaj je zaklenjena......

Lp, Rok

kako sem lahko zaklenil temo: enostavno,samo dva klika sta potrebna.in zakaj? preberi tisto debelo tiskano zgoraj.ostalo si lahko mislite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!