Skoči na vsebino

winter riders


Dr_Jakob

Priporočene objave

Življenje je treba izkoristiti... Res, samo poslušaj nasvete starih mačkov, pa vsaj malo pomisli na stara leta, večno ne boš mlad. In, verjemi, ko boš enih 40 in čez, da boš imel isto željo se vozit, samo če bo revma, pa take reči, lahko rečeš adijo. :whistle: Revme se ne rešiš zlahka. Če drugega ne, vsaj toplo se obleči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj oblečen sm kr lepo ko se vozim...Gate,ene dolge gate,ene še mal debelejše dolge gate,hlače(usnjene al pa kavbojke)pa še smučarske hlače prek.Zgorn del je pa podobno.Danes recimo ko sm se pripeljal v šolo...Me ni čist nč zeblo ker sm bil tak oblečen.Aja,pa da ne pozabim še dve podkape,ena je iz Louisa,druga je pa vojaška(volnena).Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja u šoli se pa skuhaš :whistle:

Jst se na faks vozm sam v kavbojkah-če grem zjutr še dolge gate, zgori pa majca, pulover, bombar pa ledvični pas... Res je pa da mam do faksa man kot 10min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne,grem jst to na wc pa vse dam dol,popoldne ko grem pa iz šole pa sam navadne hlače gor pa smučarske prek pa je :whistle: In to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lepo in prav da se obleces ornk, ampak kaj pa ce bi se raje pametno oblekel v cordura winter termo opremo pa mas sam to s sabo? jst mam od daineseja cordura jakno s termo podlogo pa od racerja hlace tut s termo podlogo in dam spodaj normalne spodnje gate, pa cez te hlace pa smo. zgoraj pa pod jakno samo se kak topel puli in podkapo ...

za na fax mam pa v kufru vedno kake kavbojke s sabo pa jih skor nikol ne nucam k su moje hlace udobne k sus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj oblečen sm kr lepo ko se vozim...Gate,ene dolge gate,ene še mal debelejše dolge gate,hlače(usnjene al pa kavbojke)pa še smučarske hlače prek.Zgorn del je pa podobno.Danes recimo ko sm se pripeljal v šolo...Me ni čist nč zeblo ker sm bil tak oblečen.Aja,pa da ne pozabim še dve podkape,ena je iz Louisa,druga je pa vojaška(volnena).Lp

No, te pa te nebo sezulo od mraza. Ne pozabi na roke! Kaj bi dal, če bi mel sedanjo pamet (in opremo) nekoč. Sedaj pa sem boljši od Trontlja. Me :wub: samo pogleda in ko me vidi kak sem zvit, ve kako bo vreme (včasih pa malo blefiram.... :whistle: ).

Čez tri tedne, ko se rešim bolniške, grem na giro samo če nebo snega. LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lepo in prav da se obleces ornk, ampak kaj pa ce bi se raje pametno oblekel v cordura winter termo opremo pa mas sam to s sabo? jst mam od daineseja cordura jakno s termo podlogo pa od racerja hlace tut s termo podlogo in dam spodaj normalne spodnje gate, pa cez te hlace pa smo. zgoraj pa pod jakno samo se kak topel puli in podkapo ...

za na fax mam pa v kufru vedno kake kavbojke s sabo pa jih skor nikol ne nucam k su moje hlace udobne k sus.

Veš da sm tut jst že to razmišlu.Sicer mam pa tko al tko v planu kupt naslednje leto mal bol resno opremo ko pride tut mal večji motor.Pa tut ojrotu ni kaj preveč trenutno :whistle:

@ataIBA

Ja rokavice mam tut fajn,sicer ne motoristične(mam sam ne za pozim).Še bolš(kar se toplote tiče).Mam čist normalne prste ko pridem domov oz v šolo.

Drugač mam pa komplet opremo usnje sam v tistem se mi zdi da me še mal bol zebe.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počas bo res treba corduro zvlečt, ker 3 žabe pod usnjem pa ene 4 pulovarji res ne zaležejo več...

..no ja je že en teden vsak dan posebej strateški plan... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se najbolje naredi v hladnem vremenu, da preko normalne moto opreme (+dolge gate) navlecem dezni kombinezon. V telo me sploh ne zebe (seveda so ture bolj kratke), se najbolj me moti pihanje v obraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč mal neumno vprašanje,ampak vseeno.Za motor neke zimske opreme ni?...Se pravi da se lahko voziš tut s cestakom pa normalnimi gumami za njega gor?Lp

Mislim kar se zakona tiče.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ene ''pajkice'', pa cordura z zimsko podlogo čist zadostujejo. Zgorej pa majca, pulovr pa spet, cordura+podloga. Pa ni panike.

Aja, pa podkapa+rutka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res ja...

sicer, prejšna je šla tud do 160km/h, kjer že mal bl piha pa ni blo krize.

Samo tud, ne vem, da bi se pozimi s hitrostjo nad 150km/h vozil se mi tud zdi že kr mal bolnica. :whistle: :unsure:

Sej ne bo več dolgo, če bo vse po sreči gre ta vikend od bajte... potem pa nasledn ne bo šu samo malo čez 100 :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, jst sm prejsnjega marca probaval svoje meje pri minus 7 stopinjah ob 3h zjutraj na avtocesti ... do ene 200 je se slo, pol me je pa ze malo zeblo.

obleceno sem mel:

zgoraj: kratka majica, topel puli, cordura jakna s podlogo

Spodaj: spodnje gate navadne, termo stumfe za smucat, cordura s termo podlogo hlace, goretex skornje

v celadi: najtanjsa podkapa kar jih je, ker je samo proti pretiranem pihanju po celadi.

rokavice: navadne usnjene moto rokavice + tanke bombazne mehankarske rokavicke spodaj

pa je blo popolnoma prijetno, kot sem rekel, do 200 bp, cez pa je bilo ze rahlo motece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, no.. celje - postojna po avtocesti, potem pa rpeko knezaka in ilirske bistrice v opatijo in nazaj po isti poti. par ur pa je bilo vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je zdej postala tema o medmetih al kaj? a ni nobenega komentarja? dejte no, sej se full folka fura v se hujsih razmerah. naprimer elefanttreffen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se zajebavat. Jaz komaj čakam pomladi :worship:

jest tud.....

mi vsakič posebej rit skor zamrzne....trasa pa se skoz krajša :cry:

...od jutr naprej sam še cordura.... :doze:

...ampak pol....pa sam še gasaaaaaa :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važič

:grrr

Samo lušte delam. :whistle:

Za po cesti je preveč mraz, na terenu je pa ravno prav. Bi bila predolga zima brez mopeda.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko se ogreje bom jezdil svoje konje skoz Gorenjsko prerijo...... to je nikoli dokončana zgodba po ženino pa zgodba o skisanih možganih!

Če je pa tolk dober......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!