Skoči na vsebino

winter riders


Dr_Jakob

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Koledarsko smo se v zimi, tako da se nisem :topic: . Bil danes sluzbeno v Varazdinu in videl stiri motoriste (SS, naked, tourer, enduro), na slovenski strani pa pred Ptujem se enega Varaderota. :worship: :worship: :worship:

Zvoncki in trobentice, macice, vijolice,... :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sam midva z Virtom na cesti al kaj?

[/quote

Ne ne bil tudi jaz.Naredil lepo furo,štartal v Laškem do Celja,Dramlje,Vojnik,Žalec,Šempeter in nazaj domov.

Naredil lepih 100km.

Cesta pa kot si rekel malo suha,malo mokra ko sem prišel domov pa v roke vap pa gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včeraj popoldne sem začel sezono...

...najprej do Yogija - namontiral nove roadsmartke... potem pa še en 30 km krog po Savinjski...

Prav prijeten sonček, glasba in ogrevane ročke... prav fajn nemrzla furca je bla... :evilgrin:

...pa srečal sem še enih 5 meni podobnih... se prebujamo počasi ja ja! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bil sem v Belgiji in se kar nisem mogel načuditi da se tam ljudje vozijo z motorji in to s super_sport, naked ipd. kljub mrazu, dežju itd...

Pa ne vem ali bi lahko rekel da je slovenski motorist mehkužec ali le previden... Žal nisem imel priložnosti vprašati kakšnega od tamkajšnjih motoristov glede tega. Zasledil sem pa da za skuterje obstajo zimske gume-a to se uporablja tudi za ostale motorje?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Januarja sem v centru Bruslja pri +2 naštel več kot 50 skupaj parkiranih motorjev. Od težkih endur, do čoperjev in SS.

Ko pa sem v enem pogovoru povedal, iz kje sem, sem slišal v stilu "lahko vam, živite ob Jadranu, v Ljubljani, in vam je skozi toplo, pa ves čas se lahko z motorji vozite, pa sploh nimate takega mraza kot mi tu, huh, blagor vam...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut jst v nedeljo naredil dobrih 100km, ma največ po makadamu in kolovozih, pa še mal ride obiskal pol pa gasa domov.SUPER je blo, sam wap je pa pel prvo po meni pol pa še po xt-ejki.:headbang: :headbang:

Bo treba tut fjr-jko zapelat mal na cesto, da ne bo prišlo do barufe v garaži. :headbang: :rolleyes: :evilgrin:

Ljubosumje je lahko jebena zadeva. :lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

...da ne bo kdo preveč jamral zaradi abstinence... Dnevi so prav prijetni... že v nedeljo sem naredil nekaj km, naslednji 3 dnevi pa sploh veliko obetajo...:rolleyes:

Torej... nič čakat... zakurblat... da forma ne pade... da ne pademo iz ritma...:evilgrin:

...je prav nevarno in hudičevo tvegano tjale do marca brzdat potrebe...:yea1:...pol so pa nesreče....:xx:

Zelo primerljivo s :pos:sexom... ampak tam se lahko vsaj "na roke" :blush:mal poteši... kurbljanje mopeda na mestu, v garaži pa ni to :blink:!

Evo... jaz bom :l_01: na cesti!:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se itak celo leto z mopijem drajsam okol po LJ. Njpogostejše relacije so 5km do faksa pa nazaj. Pa če je sonce, dež ali sneg.

Najnižja temperatra pri kateri sem se lwetos pelu je bla baje -10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se itak celo leto z mopijem drajsam okol po LJ. Njpogostejše relacije so 5km do faksa pa nazaj. Pa če je sonce, dež ali sneg.

Najnižja temperatra pri kateri sem se lwetos pelu je bla baje -10

:glare:.....pa še res je....viden večkrat na beli jawi po celovški.........sam ko boš v mojih priletnih letih boš reku.......mladost ludost-dej en ketonal....hitr....:yes:...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!