Skoči na vsebino

winter riders


Dr_Jakob

Priporočene objave

Dones štartal ob 9h in naredil okoli 60km :naughty: . Celo pot je veter premetaval snežinke :whistle: . Aja od "mraza" je crknu cagar za km/h :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko se ogreje bom jezdil svoje konje skoz Gorenjsko prerijo...... to je nikoli dokončana zgodba po ženino pa zgodba o skisanih možganih!

Če je pa tolk dober......

Žena naj bo doma, privezana zraven...... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Samo lušte delam. :whistle:

Za po cesti je preveč mraz, na terenu je pa ravno prav. Bi bila predolga zima brez mopeda.

Sej vem; meni je pa hudo. Na hribu, 10 sekund do hoste, pa brez krosle.

Bo treba nekaj ukrenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še par mojih slikc...pred 15 minutam pršu iz fure.Matr se pozna da mam bol švoh gume.Je blo pa fora...po ravnem gre še lepo po takem snegu,ko pride pa breg je pa kurc od breje ovce pa sam kople...pa še en ovink je bil za 180 stopinj pa v breg.Sm bil pa te table tak vesel k sm jo vidu...

post-13528-1195349991_thumb.jpg

post-13528-1195350249_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še par mojih slikc...pred 15 minutam pršu iz fure.Matr se pozna da mam bol švoh gume.Je blo pa fora...po ravnem gre še lepo po takem snegu,ko pride pa breg je pa kurc od breje ovce pa sam kople...pa še en ovink je bil za 180 stopinj pa v breg.Sm bil pa te table tak vesel k sm jo vidu...

:slap: :slap: :slap:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kako urico prisel nazaj v celje iz ljubljane... precej snezena zimska furca... pocasi pa zanesljivo, haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol, fantje... :worship: :worship: :worship:

...moja malenkost- priznam- je dons stisnla rep med noge... :closedeyes:

AMPAK.....

JUTR JE ŠE EN DAN :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes je bilo prav lepo med snežinkami. Pa avtomobili se držijo precej stran (verjetno si mislijo, glej ga norca). Ampak me ne moti, da mi nihče za ritjo ne vozi.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še par mojih slikc...pred 15 minutam pršu iz fure.Matr se pozna da mam bol švoh gume.Je blo pa fora...po ravnem gre še lepo po takem snegu,ko pride pa breg je pa kurc od breje ovce pa sam kople...pa še en ovink je bil za 180 stopinj pa v breg.Sm bil pa te table tak vesel k sm jo vidu...

sam merkt morš da se ne boš preveč po posoljeni cesti furu

ker enmu motosvet-ovcu je naredil na njegovem intruderju1400 za 1000€ skode

čist preveč :headbang:

aja pozabu sm povedt :worship: :worship: :worship: :worship:

zajebu si dost plastičarjov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, avtomobilisti pa kr okrog padajo :) hehe sam kokr sm jst tuhtal, sem bil precej hitrejsi od tistih idiotov k so se dons fural po avtocesti cez trojane k so se moral 40 pelat v tunelih. kar se pa tice drsenja, je pa precej zmanjsan dejavnik, ce imas dokaj nove gume z lepim profilom. pol je pa res drsenje zmanjsano na minimum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam merkt morš da se ne boš preveč po posoljeni cesti furu

ker enmu motosvet-ovcu je naredil na njegovem intruderju1400 za 1000€ skode

čist preveč :headbang:

aja pozabu sm povedt :worship: :worship: :worship: :worship:

zajebu si dost plastičarjov

Sm takoj motor opral ko sm pršu domov,čeprav je bla ura dost pozna.Tko da sm se tut na to spomnu.Sm ga pa kr lepo opral...Prvo normalno z vodo iz šlaufa pol pa še s šamponom skos in skos kje sm pršu.Dans pa isto.Vem kak je to če se po soli voziš,sm mel na bivšem skuterju auspuh čist rjav.Jutr pa z motorjm mam v planu spet enih 50km... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm takoj motor opral ko sm pršu domov,čeprav je bla ura dost pozna.Tko da sm se tut na to spomnu.Sm ga pa kr lepo opral...Prvo normalno z vodo iz šlaufa pol pa še s šamponom skos in skos kje sm pršu.Dans pa isto.Vem kak je to če se po soli voziš,sm mel na bivšem skuterju auspuh čist rjav.Jutr pa z motorjm mam v planu spet enih 50km... :whistle:

Najprej kapo dol :worship: . Priznam, da zimskih radosti na snegu nisem sprobaval. Če pa sem šel zgodaj spomladi na morje, sem imel v glavnem čez Delnice sneg in sol. Zakon je WD 40, ker ti prepreči soljenje po takih vogalih, kjer voda težje spere in namasti površino. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej kapo dol :worship: . Priznam, da zimskih radosti na snegu nisem sprobaval. Če pa sem šel zgodaj spomladi na morje, sem imel v glavnem čez Delnice sneg in sol. Zakon je WD 40, ker ti prepreči soljenje po takih vogalih, kjer voda težje spere in namasti površino. LP

Res je, spodaj kar pošpricaj z WD-jem (pretiravat ni potrebno). Najbolje, če motor najprej opereš, potem pa našpricaš WD-40 na krpo in z njo otreš spodnji, izpostavljeni del. Tiste nedostopne dele pa diskretno pošpricaš. Velja biti oprezen okrog tesnil (čeprav se mnenja delijo glede vpliva WD-ja na tesnila, osebno sem raje previden).

Tudi verigo velja bolj pogosto očistiti, pri tem opravilu ne pozabi na prvi zobnik.

Pa gasa!

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se z Jawo vozu po opravkih pa sem opazu da mi na semaforju po neki cajta crkne-tok mrzlo da sem moru mal štantgas popravt :lol1: (no res je pa da je biu že prej nizek-škoda bencina)

Kar se pa tiče zaščite motorja proti rjavenju je pa bolš kot WD 40 Krown spray-ubistvu olje v spreju, ni agresivno, ne škoduje gumi pa tudi zaščiti precej bolje kot WD. Dobi se pa v Mavrici. Res toplo priporočam!!!

http://www.tri-krone.si/9.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se z Jawo vozu po opravkih pa sem opazu da mi na semaforju po neki cajta crkne-tok mrzlo da sem moru mal štantgas popravt :lol1: (no res je pa da je biu že prej nizek-škoda bencina)

Kar se pa tiče zaščite motorja proti rjavenju je pa bolš kot WD 40 Krown spray-ubistvu olje v spreju, ni agresivno, ne škoduje gumi pa tudi zaščiti precej bolje kot WD. Dobi se pa v Mavrici. Res toplo priporočam!!!

http://www.tri-krone.si/9.html

Ja z Jawo 350 sem pred dobrimi 30 leti dosti vozil, tudi pozimi (ne po snegu). Sedaj pa imam obe roki za detektor prihajajujočega slabega vremena :slap: . Kaj bi takrat dal za sedanje rokavice! Pa, saj se zdrži.

Hvala za podatek o olju. Je že naročeno. Vdobrem :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavrica je v Lj?Vsaj kak se spomnem mi je en enkrat omenjal da je v Lj ker sem vlakna kupoval.

Poklical sem firmo in direktor je pogledal na spisek meni najbljižjih trgovcev. Jutri gremo nabavit. Še zate eno? Če se pripelješ v Slovensko Bistrico te čaka pri meni. Bom še 14 dni postoperativno izležaval bolniško (čaj lahko skuham, malo "betona" v zakonsko dovoljeni količini je na zalogi). LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavrica je v Lj?Vsaj kak se spomnem mi je en enkrat omenjal da je v Lj ker sem vlakna kupoval.

Ja Mavrica v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!