Skoči na vsebino

winter riders


Dr_Jakob

Priporočene objave

  • 11 mesecev pozneje...

Zaključek sezone kot se šika...

Kratek 25 km krog z obiski prijateljev in zaključnim "radiranjem" gum pred oštarijo.. :evilgrin: :evilgrin: .. Tako smo Packensteini na silvestrovo zaključili sezono 2008.. :worship: .

post-16856-1230838036_thumb.jpg

IN danes se je začela nova! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključil sezono z obiskom 02 sekcije v Mariboru. (340km- najnižja (meni znana) temperatura je bila -7 stopinj celzija)

Začel je pa še nisem, je sneg pokvaril vse.

post-15712-1230842869_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in stenere danes na Trojanah po otvoritveni slovesnosti v Celju

Srejcnga jn zdrauga 2009!!

post-1357-1230843389_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nismo te videli na otvoritveni vonji v Celju. Ja, kje si pa bil?

Žal, mamo mi malo več snega, kot pa vi v Celju. Vsaj po slikah sodeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap sm res, še tele dva dni k sm duma, na pa me j zamedlu... šment, saj do ceste k bi lh pršla :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po polnoči na silvestra doživimo obisk prijatelja in njegove na motorinih (ura 1.45 in - 8 st.C ) :

Sezona 2009 se je za njiju že začela!

Bravo! :worship: :worship: :worship:

post-1569-1230928332_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po polnoči na silvestra doživimo obisk prijatelja in njegove na motorinih (ura 1.45 in - 8 st.C ) :

Sezona 2009 se je za njiju že začela!

Bravo! :worship: :worship: :worship:

Bravo! Pa ne zaradi -8... :evilgrin: ampak ker sta bila ob tej uri TREZNA! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danes grem mal sprehodit mojo. :naughty: :naughty:

Me vreme in temperatura sploh ne zanima. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaniam me kako vam laufajo zračno hlajeni motorji v tem mrazu, se sploh segrejejo na dolovno temperaturo? Okoli novembra kolk sem se nazadnje vozil je ob spustu iz golice bila temperatura olja pod sredno vrednosjo (pokazatelj temeperature olja), olni kiler pa tako in tako zaprt, šele na ravnini proti meji je narasla na normalo delovno temperaturo.

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zračno hlajeni itak nimajo neke delovne temperature, ker temp. skoz niha.

Ko je še mrzel ga je treba pač dlje ogrevati v tem mrazu. Zračno hlajeni agregati imajo tudi večje tolerance komponnt kot vodno hlajeni, ravno zaradi takih temp. sprememb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: I fuc*ing give up!!! :headbang: :headbang: :headbang: Pa to ni res, no! :headbang: :headbang: :headbang: Sej si niti ne upam vozit, ker je vprasanje, ce mi bo baba sploh startala, ce vmes zavijem na kak caj... :headbang: :headbang: Benti mast kurjo, pa dejte unim rect, naj mal gretje prizgejo. :headbang: :headbang: :headbang: Sej je zima, ampak tole pa ni nit smesno vec!!! :headbang: :headbang: :headbang: Matrvola!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: I fuc*ing give up!!! :headbang: :headbang: :headbang: Pa to ni res, no! :headbang: :headbang: :headbang: Sej si niti ne upam vozit, ker je vprasanje, ce mi bo baba sploh startala, ce vmes zavijem na kak caj... :headbang: :headbang: Benti mast kurjo, pa dejte unim rect, naj mal gretje prizgejo. :headbang: :headbang: :headbang: Sej je zima, ampak tole pa ni nit smesno vec!!! :headbang: :headbang: :headbang: Matrvola!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Potem pa pravijo, da smo v obdobju globalnega segrevanja.

Ledena doba napada. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi v rit,.. tvoja MZ vzge tut na 1,5V AA baterijo.. kaj pa moja mrcina?? Ko pade pod -6, je konc.. garaze pa nimam v siski... matr vola, kok sm besn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa moja mrcina?? Ko pade pod -6, je konc.. garaze pa nimam v siski... matr vola, kok sm besn!

Moj Kawek pa ne pozna zime... in tudi garaže NE! - TAM je zanj premrzlo (+10 C), čeprav je v hiši... Moj Kawek je razvajen, zato "spi" na hodniku, pred vhodom v dnevno sobo lepo na + 20 C... :yea1: ...NO, taka je ljubezen lastnika... mate srečo da mopedi ne govorijo. GARAŽA - ja kaj pa še?! :angry: ...kar probajte svojo ženo al pa partnerko za kak teden zapret v garažo! - ji ne bo nič prijetno!

Zato mopija lepo na toplo! pa copatke in odejico čez... :grim :grim ...in pol z veseljem "skoči" tudi na kak zimski sprehod! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Kawek pa ne pozna zime... in tudi garaže NE! - TAM je zanj premrzlo (+10 C), čeprav je v hiši... Moj Kawek je razvajen, zato "spi" na hodniku, pred vhodom v dnevno sobo lepo na + 20 C... :yea1: ...NO, taka je ljubezen lastnika... mate srečo da mopedi ne govorijo. GARAŽA - ja kaj pa še?! :angry: ...kar probajte svojo ženo al pa partnerko za kak teden zapret v garažo! - ji ne bo nič prijetno!

Zato mopija lepo na toplo! pa copatke in odejico čez... :grim :grim ...in pol z veseljem "skoči" tudi na kak zimski sprehod! :OK:

Jaz jo pa kar na trdo. Čim jo preveč razvajaš, ti ni več tako uslužna. :lol1:

Idi v rit,.. tvoja MZ vzge tut na 1,5V AA baterijo.. kaj pa moja mrcina?? Ko pade pod -6, je konc.. garaze pa nimam v siski... matr vola, kok sm besn!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

moji španski prijatelji so pred dobre pol ure štartali na Pinguinose 2009 (tokrat žal brez mene :( )... temperatura -4, sneg je padal še celo noč... majo približno 330 kmjev iz Vitorie do Puente Duera (če se prav spomnim od predlani, ko smo šli skupaj), tam pa šotor, praznovanje motonovega leta (ki je kot vidite malo kasneje :naughty: ) in dva dni ŽURKAAAAAAAAAAAAA :yea1: :beer2:

evo še link in slikca izpred garaže

post-163-1231505304_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola winterridersi,

evo še ene slikce motorjev naše klape s prizorišča zločina - Valladolid v noči na soboto, 1:35, -7 stopinj

post-163-1231774545_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola winterridersi,

evo še ene slikce motorjev naše klape s prizorišča zločina - Valladolid v noči na soboto, 1:35, -7 stopinj

preko vikenda vožnja čez plitvice-lika-dalmacija

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1607

:worship:

zlati, kolikšna je bila pa najnižja znana temperatura?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradno na plitvicah -9 čez dan

vao vsaka ti čast

v petek večer srečal kolega ki je prevozil popoldan cca 100 km, sam z navadno jakno, rokavice, in v kavbojkah

vecer ob 21.00 cca -10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!