Skoči na vsebino

winter riders


Dr_Jakob

Priporočene objave

Sicer sonce vse bolj švoh sveti, a se zna zgodit da do spomladi naredim kako turco za preganjanje abstinenčne krize, ki se vse bolj približuje.

Prejšnji teden sem na avtu menjal gume in se kar naenkrat vprašal kako je na mopedu. Še nikol nisem slišal za višino zimskega profila na motorjih? Čisto tako teoretično, ker itak da ne grem menjat gume za tistih nekaj zimskih km, ki jih bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti pa da za 20km na motor rint.

Dostikrat si prav zazelim na motor in se mi da tudi za 10 km. K sreci imam takoj iz garaze lepo ovinkasto cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa po mrazu nič kaj dosti ne vleče na motor.. Saj vem, pussy.. :grim

Ampak pozimi raje kaj šraufam, vozim pa se, ko je za to primeren čas :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vem o kaki zimi vi razmišlate

pa sej je fakin poletje :naughty: :naughty: :naughty:

pa še res je. dva malo hladnejša dneva sta bila... windstoper je spet v omari.

naj tko kar ostane, je prav prijetno.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no

zjutri okol 6.30 je vseen mrzlo blo

mal več dni

sam včeri sm najdu ene stare planinske štunfe(do kolen pa rdeče :whistle: )

tko da sm rešn :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam včeri sm najdu ene stare planinske štunfe(do kolen pa rdeče :whistle: )

tko da sm rešn :rolleyes:

Sploh ker so rdeče :yes:

Sej temperature so res postale spet sprejemljive, samo te blatne inu spolzke ceste. Me nč kaj nima pucat blato v nedosegljivih kotičkih za mašino.

Upam da se tudi vlaga mal izoljša in ceste osušijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz oziroma midva s sopotnico sva še ena takšna bučmana, ki ne morva zdržat brez motorja čez zimo...če že poleti vse vikende prefurava, si pa tudi zimskih ne pustiva vzet in greva vsaj na kavo v Lj (cca 20km) če že druzga ne...

me temperature pod nulo čist nič ne motjo, edino oprijem s sport gumami (1000rr) je pa res obupen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz oziroma midva s sopotnico sva še ena takšna bučmana, ki ne morva zdržat brez motorja čez zimo...če že poleti vse vikende prefurava, si pa tudi zimskih ne pustiva vzet in greva vsaj na kavo v Lj (cca 20km) če že druzga ne...

me temperature pod nulo čist nič ne motjo, edino oprijem s sport gumami (1000rr) je pa res obupen...

100% se strinjam, se pa mal bel počas zapeleš pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jst mam na Jawi še original gume :slap: -pa nekak gre. Tko kot je reku Tonto-mal bol počas pa ovinke pazit. Kolk časa mislte da se bo še dalo vozit (ne bo snega)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je tak lep dan na Primorskem, da sem se v Izolo namesto z avtom zapeljal kar z motorjem...in prišel vesel domov kot kaki muleec :blush: ...je prav pasalo se it malo vozit...no ja za nazaj me je malo zeblo v okončine, sam ni blo panike...se je splačalo potrpet...videl pa sem samo enega motorista na tdm-ki pri Divači :OK: :yea2: ...no ja ni videt več veliko "norcev", ki se še vozijo :BUA:

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa zdj odpravljam na eno malo krajšo vožnjo,prvo Krško,Brežice pol pa še v Šentjernej oz še mal naprej do našga predsednika :whistle: Ja...pa še iz Šentjerneja domov seveda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štartam proti jugu Celje -6

občutki,povem ko se pripeljem nazaj :yea1:

Tako je stari :worship: sačekaj me... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, danes sem šel v šolo, pa še po enih opravkih tko da je blo kr enih 15km, pa to v kavbojkah. Ni blo lih prijetno :blush: :wacko: :krneki:

Bo treba jutri popravt tole, s kkšno daljšo turco+obleko :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa me je potegnilo z malim BMW Dakarčkom od doma smer Ljubljana po stari cesti. Pred Domžalami obrnil in po isti cesti domov. Pri Trojanah srečal enega motorista, mislim da je bil s KLE 5oo. Malo hladno ampak znosno. Cesta v glavnem lepa, suha, razen na osojnih delih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa me je potegnilo z malim BMW Dakarčkom od doma smer Ljubljana po stari cesti. Pred Domžalami obrnil in po isti cesti domov. Pri Trojanah srečal enega motorista, mislim da je bil s KLE 5oo. Malo hladno ampak znosno. Cesta v glavnem lepa, suha, razen na osojnih delih.

Midva sva se srečala.

Po šihtu letel do Trzina in nazaj domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!