Skoči na vsebino

winter riders


Dr_Jakob

Priporočene objave

Jutri zjutraj prestavim GS-a iz delavnice v garažo,ker moram narediti krvavice.Vozil se verjetno ne bom,ker je mrzlo kot svinja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudoviti lignji pri Dinkotu v Paklenici 797 km.Hvala ataIBA za lep dan.

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me nebi včeraj poklical Pips in povedal, da misli do Dinka v Starigrad Paklenica na lignje, bi verjetno ostal doma. Tako pa je padla ob (8,30 start iz Slov. Bistrice) zimska tura preko Ljubljane - Kočevja - Delnic - Crikvenica - Senj - Karlobag - Starigrad Paklenica restavracija Dinko (križišče magistralna cesta in cesta v kanjon Velike Paklenice -mljac, mljac,mmmmm..). Dalje preko Obrovca - Korenice (brez Titeka) - Slunja (že tema) - od Karlovca do Krapine po avtocesti - pri Ptuju jaz za Slov. Bistrico, Pips za Maribor. Skupaj prevoženih z BMW F 650 Dakarčkom 802 km (Pips z BMW 1200 GS cca 70 km več), povprečna hitrost 92,1 km/h, skupno 8 ur in 42 minut vožnje. Do morja kar hladno, čez Delnice slinavo slano, pod Velebitom kičasto super zaradi kompletno obnovljene ceste z odličnim asvaltom :worship: . Preko Korenice in Plitvic ni bilo pretirano hladno, pred Karlovcem se pa ni več dalo vozit v kratkih rokavih in japonkah... :whistle: . Je to bilo za letos zadnjič? Bomo videli.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudoviti lignji pri Dinkotu v Paklenici 797 km.Hvala ataIBA za lep dan.

Bilo mi je v veselje. Ampak, če tebi števec kaže 797 skupaj prevoženih km, potem ti laže za 10 %. Enako lažeta moj BMW RS in sinov 1100 S. Ti si, preverjeno, prevozil cca 860 - 870 km, to pa je to. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Mutika :worship: :worship: :worship:

Hvala ... :blush: .

Saj si bil ti tudi z motorjem, pa magari do pumpe, za tvoje zdravje kar drzen podvig.

Hvala za dober čajek, pa za dobro družbo. :worship:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo mi je v veselje. Ampak, če tebi števec kaže 797 skupaj prevoženih km, potem ti laže za 10 %. Enako lažeta moj BMW RS in sinov 1100 S. Ti si, preverjeno, prevozil cca 860 - 870 km, to pa je to. LP.

Pozdravljen,do Dinkota 430km,p...a danes še samo lažejo lp, grem pucat motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,do Dinkota 430km,p...a danes še samo lažejo lp, grem pucat motorček.

nimam za rečt neč kt :worship: :worship: :worship:

mogoče ta teden :evilgrin: ....če bo lepo vreme. :whistle: .. jo ruknem še sama nekam tja doli :naughty: :naughty: ...(zdej, kt je blo poročilo, da so ceste *brez posebnosti*) :whistle:

V glawnem za vajin podvig :worship: :worship: :worship:

Ej....CAR-ja sta!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,do Dinkota 430km,p...a danes še samo lažejo lp, grem pucat motorček.

Je 420 od mene in 380 od Dinkota via Plitvice domov = 802 km jaz, ti pa še od tebe do mene + Mb do doma = cca 70 km. 100% točno.

Motorček že tudi zglancan.

Naslednjič gre z nama Mačka.... :whistle: tudi dobro vozi. Mora pa malo otopliti in gasa.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je 420 od mene in 380 od Dinkota via Plitvice domov = 802 km jaz, ti pa še od tebe do mene + Mb do doma = cca 70 km. 100% točno.

Motorček že tudi zglancan.

Naslednjič gre z nama Mačka.... :whistle: tudi dobro vozi. Mora pa malo otopliti in gasa.LP

..bo treba dolge gate obleč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bo treba dolge gate obleč...

:lol1: :lol1: :lol1: , ja kak si pa mislo da gre drugače. Samo enkrat me je tako zeblo, da sem moral na ženski WC dat vodo.... bil je premali pa vseeno hudo živ, tak da niti ni htel v ledeno mrzlo roko :whistle: ....pa sem šel čičat... :naughty: .

V soboto ali nedeljo, če bo vreme, planiram narediti cca 800 km (verjetno klasična tura okoli Velebita), da gre nova pridobitev v ponedeljek na A servis. Utekanje motorčka. Se kdo pridruži???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar prišel iz ene kratke vendar adrenalinske furce po mariboru...srečal nisem niti enega motorista, mrzlo mi ni blo nič, razn v roke me je malo zanohtalo hehe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepih 550 km od Slov. Bistrice - Postojna - Kozina - Proti Reki in levo čez hribe na Grobnik - Delnice - Kočevje - Žužemberk - Celje - dom. Brez dobre in tople opreme, dvojnih rokavic, zokni + termo zokni, dvojne dolge gate, rutica na podkapo, pa gre. Mi je pa :wub: dala preveč čaja v šnops. U kak pašeeeee. Čez Delnice sneg, soljena cesta in malo slinavo. Drugače pa bp. Verjetno pa bom sedaj motorčke pripravil na prezimovanje za nekaj mesecev. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepih 550 km od Slov. Bistrice - Postojna - Kozina - Proti Reki in levo čez hribe na Grobnik - Delnice - Kočevje - Žužemberk - Celje - dom. ...

...Čez Delnice sneg, soljena cesta in malo slinavo. Drugače pa bp. Verjetno pa bom sedaj motorčke pripravil na prezimovanje za nekaj mesecev. LP.

:worship: :wacko: :worship:

A lohk' rečem, da sem tvoj p'rjatu?! :? :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :wacko: :worship:

A lohk' rečem, da sem tvoj p'rjatu?! :? :friend1:

:lol1: :lol1: noooormalno, saj sodimo vkup! Pa da dunemo skupaj nekaj lepega :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepih 550 km od Slov. Bistrice - Postojna - Kozina - Proti Reki in levo čez hribe na Grobnik - Delnice - Kočevje - Žužemberk - Celje - dom. Brez dobre in tople opreme, dvojnih rokavic, zokni + termo zokni, dvojne dolge gate, rutica na podkapo, pa gre. Mi je pa :wub: dala preveč čaja v šnops. U kak pašeeeee. Čez Delnice sneg, soljena cesta in malo slinavo. Drugače pa bp. Verjetno pa bom sedaj motorčke pripravil na prezimovanje za nekaj mesecev. LP.

lepo lepo, drugač pa tud midva z čamacem danes eno krajšo lagano turo na mariborsko pohorje vdarla, ampak naju je tam pri bolnici ko je pljučni oddelek že sneg preseneto in sma se obrnila hehe...drugo kot malo hladovine po jajčkih pa ni blo panike glede mraza, je užitek na motorju preprosto večji kot občutek mraza hehe... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, če je pa pozimi v mrazu in snegu vožnja z motorjem užitek :headbang: :headbang: :headbang: to se mi zdi da je samo navadno mačistično dokazovanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, če je pa pozimi v mrazu in snegu vožnja z motorjem užitek :headbang: :headbang: :headbang: to se mi zdi da je samo navadno mačistično dokazovanje :P

no....no.... to je pa u iber kmečke fowšije.....

ena skriwnost....

.... JE UŽITEK :yea1: kt pa nima popolnoma nobene zveze z kakršnimkoli dokazovanjem (niti ni logično)....kvečjemu kontra.... taka furca je za simple pleasure :yea1: ....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!