Skoči na vsebino

ODSTOP VLADE


klimbra

Priporočene objave

ne dvomim, da je zgledalo tako ervina. JJ se pač najbolj zajde če je vse skup neko izredno stanje...sej že cel čas vladanja valda izredno stanje v parlamentu :whistle:

a, potem si je zaupal...me prav zanim s čim bo kaznoval zej opozicijo in delavske demonstracije...in ostale državljane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tresla se je gora, rodila se je miš. In kot so nekateri omenili, vse skupaj samo farsa z namenom preusmeritve pogleda stran od pomembnih tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pridružujem tvojemu vprašanju s svojimi:

1 Zakaj sindikati več ne rihtajo poceni pršuta za svoje člane?

2 Zakaj ne rihtajo poceni brisač iz Svilanita za člane?

3 Zakaj ne rihtajo več zastonjskih sindikalnih izletovza člane?

4 Zakaj ne rihtajo več zastonjskega počitnikovanja na morju v sindikalnih prikolicah in domovih za člane?

5 Zakaj ... ... ... ... za člane?

... the answer

my friend

is blowing in the wind.

:yawn:

gremo

:zzz:

Moj fotr je predsednik sindikata, pa rihta sindikalne izlete :yes:

Aja pa plače bo zvišu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Brihta - ti maš cool fotra .. lepo ga pozdravi !

::::::::::::::::::::::::::::::

Zdaj bo sledilo maščevanje v Bajukovem stilu.

Vso

rajo bodo zajebali z izrednim povišanjem davkov,

bogatašem jih pa znižali.

Ampak, če smo zjebali

Superhik-a

bomo tudi

Bajuka.

:krneki:

grupaTNTpress

Spet ponavljam in kot tolikokrat se bo pokazalo, da imam prow:

bandi je vseeno za SLO in še posebej za njene prebivalce,

tako kot je bilo vseeno belogardistom, ko so prisegli Hitlerju.

Pod njimi bomo še scali kri, sy se arogantni kot so, ne menijo

za nič drugega kot zase.

:alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ponavljam in kot tolikokrat se bo pokazalo, da imam prow:

bandi je vseeno za SLO in še posebej za njene prebivalce,

tako kot je bilo vseeno belogardistom, ko so prisegli Hitlerju.

Pod njimi bomo še scali kri, sy se arogantni kot so, ne menijo

za nič drugega kot zase.

:alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1:

Še dobro da imamo SD, LDS in Zares. Ker oni imajo čut za socialno ogroženega Slovenca z minimalno plačo, oni nočejo privatizirati podjetij ker so kure ki nosijo zlata jajca, oni so... Mah, dejmo jim absolutni mandat (2/3 večino)... :headbang: :headbang: :headbang:

Najhuje od vsega je to, da zaradi gozda ne vidiš drevesa.

Socialne razlike so nastale med vladanjem LDS-SD-SLS-ZARES(v tej stranki so tako ali tako stari znanci, oblastniki). Podjetja v državni lasti služijo le temu, da lahko nastavljajo v vodstvo svoje ljudi, ki služijo interesu politike in ne interesu podjetja oziroma poslovnem interesu.

Potem pa Pahor izjavi, da oni ne želijo mandata sedaj ampak da naj JJ opravi do konca, oni pa se bodo vsedli skupaj in se posvetili programu. A bodo program delali šele sedaj, 1 leto pred volitvami? Kako pa lahko kritizirajo, če sloh še ne vejo, kako si predstavljajo razvoj in delovanje naše države za recimo 10 let naprej?

Upam da se bo na parlamentarnih volitvah pojavil nekdo tipa Janković, ki bo imel konkretni program in tudi jajca za njegovo izvajanje. Ker mislim, da imamo dovolj jokavih SDS-NSI, SLS ki se ravnajo po vetru in LDS-SD-Zares, ki so imeli priložnost veliko narediti in so namesto tega veliko zasrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K bučam, ki jih je v svojem slogu o vplivu LDS in SD v medijih naflancal Janez Kalimero:

Ekološki forum je del LDS. Predsednik Ekološkega foruma, Božo Flajšman je avtor Peticije proti fevdalizaciji lovstva(glej temo o lovstvu na MS), katero je pri drugem branju v parlamentu v celoti podprla tudi SD (poleg ostalih).

Te peticije ali članka ni bilo moč objaviti niti v Delu niti v Večeru, če se omejim na ta dva. V večeru je bila objava dosežena šele po napovedi tožbe, ker je Večer objavil ministrovo negiranje peticije, peticije same pa ne, v Delu pa so menda kasneje morali zakupiti prostor. Tri izredne in strokovne članke napisane v hiši, novinar ni smel objaviti! Bi se to dogajalo, če bi SD vplival na te časopise?

Kakšna pa je lastniška struktura je pa druga pesem, kajne? Aja, ta municija pa ni primerna, ker blati ugled premierja in bo vplivala na predsedovanje EU :slap:

Toliko o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ... :headbang: :headbang: :headbang:

... so imeli priložnost veliko narediti in so namesto tega veliko zasrali.

Čš

rečt, da se strinjava v dveh točkah:

1 vsi so isti

2 pošten politik še ni rojen

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da imamo SD, LDS in Zares. ...

Zanimivo je, kako se proti kritikom vlade vedno postavlja kritiko opozicije. Vlada je vlada, opozicija pa opozicija. In tisti ki dobi na volitvah mandat ima pravico in dolžnost izvesti program s katerim so pridobili volilce. In mi jim nimamo kaj dajati mandata niti določati delež tega! To bodo naredile volitve.

Opozicija pa ima vedno dolžnost in ne samo pravico, poudarjam dolžnost jebati vlado! Le ta pa mora kritiko upoštevati, saj je kritika njenega dela. Če to uspešno počne, postanejo kritike manjše. Če to še bolj uspešno zajebe, postaja podpora opoziciji vedno večja in kritike vedno hujše.

Potem seveda ostane le še Kalimerovski jok in iskanje zarot. A skuhano govno je pač treba pojesti! Nihče ni pripravljen tega storiti namesto kuharjev!

Ali bo v bodoče sedanja opozicija uspešnejša v vladanju, bomo pa še videli.

Moje mnenje o tem je, da če citiram Br1, da so vsi politiki barabe, da me leve stranke vsaj ne silijo na kolena in ga še dandanašnji fafat farom in prisegat Hitlerju. Tudi nadaljno lovsko udejstvovanje, ščitenje narave in vam vsem sprehod po n aravi brez ograj, mi ta opcija zagotavlja. Sedanja pa se na vse krilje trudi to uničiti. Meni zadošča.

Ne vem koga bom volil naslednjič. Sigurno pa volil bom in to vsaj proti NSi, SDS in očitno tudi proti SLS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako je gospod Janša dobil zaušnico sinoči v parlamentu in mu še vedno ni postalo jasno, da dela slabo. Namesto, da bi kritično ovrednotil napake, ki se ponavljajo iz dneva v dan, se kot infantilen otrok sprašuje, zakaj se nihče noče igrati z njim.

Spoštovani g. Janša. Sprejmite že dejstvo, da nismo zadovoljni z vašim vladanjem. Sprejmite že dejstvo, da ste le hlapec, ki smo ga na volitvah izvolili zato, da služi nikomur drugemu, kot nam in da svojega dela ne opravljate dobro. Zato vas imamo vso pravico okarati in od vas zahtevate, da delate bolje.

Razočaran sem in zagotavljam vam, da se bom v prihodnje na daleč ognil glasovanju za katerokoli od sedaj vladajočih strank. Se sprašujete zakaj ste izgubili volilca, ki vas je zvesto podpiral že vrsto let? Povem vam odgovor:

Raje volim preoblečene komunajzarje, ki jih je vendarle srečala pamet in ošinila modrost, da se zavedo svoje vloge, kakor nekega zagrenjenega mulca, ki kriči, kako je treba presekati s sencami preteklosti, obenem pa izvaja politiko komunajzarske srenje iz časa IB-ja v 50-ih. Pokazali ste svoj pravi obraz. Hvala vam vsaj za to.

Na volitvah pa bom z največjim veseljem obkrožil kako izmed danes opozicijskih strank. Čas je, da se to brezglavo komunajzarsko sranje konča in se vas postjavi tja, kamor sodite, spoštovani gospod Janša - na smetišče zgodovine skupaj z ostalimi simboli totalitarizma polpretekle zgodovine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bo v bodoče sedanja opozicija uspešnejša v vladanju, bomo pa še videli.

Moje mnenje o tem je, da če citiram Br1, da so vsi politiki barabe, da me leve stranke vsaj ne silijo na kolena in ga še dandanašnji fafat farom in prisegat Hitlerju. Tudi nadaljno lovsko udejstvovanje, ščitenje narave in vam vsem sprehod po n aravi brez ograj, mi ta opcija zagotavlja. Sedanja pa se na vse krilje trudi to uničiti. Meni zadošča.

Ne vem koga bom volil naslednjič. Sigurno pa volil bom in to vsaj proti NSi, SDS in očitno tudi proti SLS!

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večer bo dobil novega direktorja, očitno sedanji nastavljen od SDS ne opravlja več dovolj dobro svojega dela :headbang:

bravo JJ, res nimaš podpore ali vpliva v medijih :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ me je zlo razočaru, ko je na koncu videl da je samo 51 slovencev za njega, sem pričakoval da bo vstal in rekel: GREMO NA VOLITVE, vendar to se ni zgodilo, ŽAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ me je zlo razočaru, ko je na koncu videl da je samo 51 slovencev za njega, sem pričakoval da bo vstal in rekel: GREMO NA VOLITVE, vendar to se ni zgodilo, ŽAL

Na volitvah tudi 51 glasov ne bi dobil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi, da to spada sem?

Štirinajst točk fašizma

Znake fašizma kot jih je definiral Laurence W. Britt

1. Močan in trajen nacionalizem.

2. Preziranje človekovih pravic.

3. Iskanje sovražnikov in grešnih kozlov.

4. Nadvlada vojske.

5. Nadzorovana/obvladovana množična občila.

6. Obsedenost z nacionalno varnostjo.

7. Prepletenost vlade in cerkve.

8. Varovanje moči korporacij.

9. Zatiranje moči delavstva.

10. Preziranje intelektualcev in umetnosti.

11. Obsedenost s kriminalom in kaznovanjem.

12. Razširjena kronizem in korupcija.

13. Razširjen seksizem.

14. Nepoštene volitve.

Vir: Laurence W. Britt (2003), Fascism Anyone?, Free Inquiry Magazine, Vol. 23, Number 2, april 2003, Amherst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se je kalimero včeraj obešal nekaj tudi na izbrisane,

Kaj je po vašem mnenju pravi vzrok za izbris, je bila to administrativna napaka ali pa je država namenoma kaznovala tiste, ki niso želeli slovenskega državljanstva?

Dr. Dragica Wedam Lukić, nekdanja predsednica ustavnega sodišča in ustavna sodnica:

"Ko smo se z vprašanjem izbrisanih začeli ukvarjati na ustavnem sodišču, smo potrebovali kar nekaj časa, da smo ugotovili, kaj se je sploh zgodilo. Najprej smo domnevali, da je šlo le za občasno šikaniranje, ki so si ga privoščili občinski referenti, a izkazalo se je, da so imeli taka navodila. ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ me je zlo razočaru, ko je na koncu videl da je samo 51 slovencev za njega, sem pričakoval da bo vstal in rekel: GREMO NA VOLITVE, vendar to se ni zgodilo, ŽAL

[/qu

Eeeeeeeeee, ga. Polzonceva je bila tud prisotna, sicer bolj omotično.Ta JJ mi je vse bolj všečen, pa tak lepo kravato je imel. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem dobil en horoskop oz. razlago znamenj po mailu. po ogledu spodnjega zapisa ne morem da se nebi strinjal :whistle:

• DEVICA:

ZENSKE DOLGO CASA NE DAJO, KO PA LE DAJO, PONAVADI ZASPIJO MED SEKSOM. KER SO ZLO NATANCNE SO PONAVADI DOBRE SNAZILKE, PROSTITUTKE PA ZVODNIKI. ZOPRNI KO PRASICE IN HKRATI IZRAZITO OMEJENI ZAGOVEDNI IN KONZERVATIVNI. VSAKA PRIBOMBA NA NJIHOV RACUN JE ZA NJIH VOJNA NAPOVED. ZAPICIJO SE V NASPROTNIKA, POISCEJO NJEGOVO SIBKO TOCKO IN GA POTEM PRAV POCASI IN

ZAJEDLJIVO MESARIJO. SICER SE RADI DRZIJO V OZADJU, KER NIMAJO JAJC ZA FRONTALNI NAPAD, AMPAK BOGNEDAJ, DA PRIDEJO NA OBLAST: SO STRAHOVITI TIRANI. ZNANA OSEBNOST: IVAN GROZNI, JANEZ JANSA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem dobil en horoskop oz. razlago znamenj po mailu. po ogledu spodnjega zapisa ne morem da se nebi strinjal :whistle:

• DEVICA:

ZENSKE DOLGO CASA NE DAJO, KO PA LE DAJO, PONAVADI ZASPIJO MED SEKSOM. KER SO ZLO NATANCNE SO PONAVADI DOBRE SNAZILKE, PROSTITUTKE PA ZVODNIKI. ZOPRNI KO PRASICE IN HKRATI IZRAZITO OMEJENI ZAGOVEDNI IN KONZERVATIVNI. VSAKA PRIBOMBA NA NJIHOV RACUN JE ZA NJIH VOJNA NAPOVED. ZAPICIJO SE V NASPROTNIKA, POISCEJO NJEGOVO SIBKO TOCKO IN GA POTEM PRAV POCASI IN

ZAJEDLJIVO MESARIJO. SICER SE RADI DRZIJO V OZADJU, KER NIMAJO JAJC ZA FRONTALNI NAPAD, AMPAK BOGNEDAJ, DA PRIDEJO NA OBLAST: SO STRAHOVITI TIRANI. ZNANA OSEBNOST: IVAN GROZNI, JANEZ JANSA.

Dodaj še tretjo znano osebnost: WIND :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!