Skoči na vsebino

Svetovni pokal v alpskem smučanje


metuljcica46

Priporočene objave

Kar tako naprej Jerman do :hooray:

@XR800 ----- tudi jaz sem nehal....ni bilo dosti cvenka(je bil prvi pogoj,....pa fotr bi mogu bit bolj pomemben..itd.. :( :blink: :wacko: :?

Razumem tebe in fotra......ni lahko nehat, če nekaj delaš rad..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem, da tej vladi ni do športa, če bi jim kaj bilo, bi lahko znižal davke za donatorje, če lahko nižajo amerom, zakaj ne bi še našemu športu, sigurno je pri nas velik talentov, vendar starši niso tolk premožni, da bi lahko svoje otroke spravili do statusa vrhunskega športnika, sveda pa brez rezultatov in volje, ni donatorjev, pa še to, neglede na to, kako so vsi pluval čez vogrinca, je pa vsaj dnar zrihtal, križaj pač ni dober direktor in je zato tudi odstavljen, kdo pa je dober je pa eno veliko vprašanje :winkiss:

Ja res je Vogrinec zrihtal denar...........BTW nakupil je pa tudi pol ruškega Pohorja..... :whistle: :naughty: Pa ne kjerkoli, temveč.......to si pa naj vsak sam odgovori, Rušani in MB-čani bodo že vedeli..... :D

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak da so pa naenkrat pred našimi babami še jugoslovanke(Lolovič),pa še katera bolj eksotična,pa tud ne morm zastopt!!!! :headbang:

Zakaj tega ne moreš zastopit? Talent+denar+zavzetost za trening=delajo čudeže......Se jim ne čudim. Misliš, da se Vogrincu in Križaju leta 75 niso čudili.....Verjemi, da sta bila eksota, mogoče večja kot Janica Kostelić in Jelena Lolović skupaj.......Pa so se navadili.....Ne vidim razloga zakaj se ne bi še mi..... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

košir pa pr hokejaših čaka,da se križaj skida

no, zase zihr lepo poskbijo fantje

leta smučarije so mimo

zdaj bomo za bob ekipo navijali! :)

Motoristke rulajo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pretiravaš...aja pa pri 7 letih naj gre najprej v alpsko šolo smučanja, tud pod okriljem sk-branik, v tekmovalne vrste bo prišel pri 10-12 letih :yes:

Tableta spustila??? A sem mogoče kje napisal, da ni bil v alpski šoli? Mi lahko kje to pokažeš? Nejkec, pubec je bil v alpski šoli s 3,5 leti (predhodno je bil v domači šoli pri meni in ženi) in še ni bil star 7 let, ko smo razmišljali, da bi šel trenirat. Iz vsega prebranega si spet po svoje sklepal.... :headbang: Pretiravam? Kakor se vzame.......Sicer si pa ti tudi nekaj treniral......pa malo razloži (al pa ateka vprašaj), koliko so stali tvoji začetki, sklepam pri SK Branik in to v hitrih disciplinah? Razen, če si spet hotel biti Jack in nekomu a priori kontrirat (kar je tvoja značilnost :wacko: ).....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svindalov padec...

Ja ki te si ti... :naughty: BTW ja grdo ga je zmetalo......zgleda se je na kantu porezal.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jz ne morm pozabt k je herman zaružiu po tleh na treningu smuka ampak pol je pa še zmagau, sj ne vem a je biu to SP al OI, to jz cenim, da maš tako psiho kokr on, da tko grdo padš ampak pol pa še zmagaš, svaka čast :worship:

drgač pa jerryju prvošm tole, k je pa delau ampak fejst delau, da je tole dosegu. borc je :worship:

mazetko bi pa kr mau čez rito, more punca mau z oblakou prist nazaj na trdna tla, kokr se z janezom šmitkom nikol nism prou preveč strinjala, se kle zelo z njim strinjam. ali bodi smučar ali pa zvezda, oboje ne gre - tud bode millerju ne gre pa je več dosegu, tko da..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jz ne morm pozabt k je herman zaružiu po tleh na treningu smuka ampak pol je pa še zmagau, sj ne vem a je biu to SP al OI, to jz cenim, da maš tako psiho kokr on, da tko grdo padš ampak pol pa še zmagaš, svaka čast :worship:

drgač pa jerryju prvošm tole, k je pa delau ampak fejst delau, da je tole dosegu. borc je :worship:

mazetko bi pa kr mau čez rito, more punca mau z oblakou prist nazaj na trdna tla, kokr se z janezom šmitkom nikol nism prou preveč strinjala, se kle zelo z njim strinjam. ali bodi smučar ali pa zvezda, oboje ne gre - tud bode millerju ne gre pa je več dosegu, tko da..... :whistle:

Nagano. OI.

http://www.youtube.com/watch?v=xXvmvA-KN2M

http://www.youtube.com/watch?v=wtJbQwjvp64

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jz ne morm pozabt k je herman zaružiu po tleh na treningu smuka ampak pol je pa še zmagau, sj ne vem a je biu to SP al OI, to jz cenim, da maš tako psiho kokr on, da tko grdo padš ampak pol pa še zmagaš, svaka čast :worship:

predvsem pa močne kosti, drugač ti tudi psiha nič ne pomaga :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jz ne morm pozabt k je herman zaružiu po tleh na treningu smuka ampak pol je pa še zmagau, sj ne vem a je biu to SP al OI, to jz cenim, da maš tako psiho kokr on, da tko grdo padš ampak pol pa še zmagaš, svaka čast :worship:

drgač pa jerryju prvošm tole, k je pa delau ampak fejst delau, da je tole dosegu. borc je :worship:

mazetko bi pa kr mau čez rito, more punca mau z oblakou prist nazaj na trdna tla, kokr se z janezom šmitkom nikol nism prou preveč strinjala, se kle zelo z njim strinjam. ali bodi smučar ali pa zvezda, oboje ne gre - tud bode millerju ne gre pa je več dosegu, tko da..... :whistle:

O lejjo....Sn te par listov nazaj malo pogrešal, da bi še ti kako rekla....... :unsure: Pa te ni blo.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jz ne morm pozabt k je herman zaružiu po tleh na treningu smuka ampak pol je pa še zmagau, sj ne vem a je biu to SP al OI, to jz cenim, da maš tako psiho kokr on, da tko grdo padš ampak pol pa še zmagaš, svaka čast :worship:

drgač pa jerryju prvošm tole, k je pa delau ampak fejst delau, da je tole dosegu. borc je :worship:

mazetko bi pa kr mau čez rito, more punca mau z oblakou prist nazaj na trdna tla, kokr se z janezom šmitkom nikol nism prou preveč strinjala, se kle zelo z njim strinjam. ali bodi smučar ali pa zvezda, oboje ne gre - tud bode millerju ne gre pa je več dosegu, tko da..... :whistle:

zvezde morjo šele postat, to pa še dolg naujo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jean Baptiste je dons fajn presenetu iz ozadja

:eek: Pa še res je. Sem šel že spat, pa sem zdej pogledal rezultate in kar na drugem mestu. Na katerem mestu pa je bil na smuku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvezde morjo šele postat, to pa še dolg naujo :whistle:

sj to je problem k misljo da so, zato pa je tko kt je, škoda no

O lejjo....Sn te par listov nazaj malo pogrešal, da bi še ti kako rekla....... :unsure: Pa te ni blo.... :closedeyes:

mal prepozn sm vidla tole temo, pa še to nism celo prebrala, a si kej zanimivga napisau?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to je problem k misljo da so, zato pa je tko kt je, škoda no

mal prepozn sm vidla tole temo, pa še to nism celo prebrala, a si kej zanimivga napisau?

ja, napiso je da ti pojma niaš o skijanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dj mi povej, a morš ti res tvojo surlo čist pousod utaknt??? grem pa glavo stavt da o smučariji nimaš pojma, ampak ne, tm ker jz kej napišem, zmeri se najdeš ti in pišeš kozlarije. dj jutr če rez prideš na žurko, me pocukej za rokau pa mi povej ta svoje kar mi maš za povedat pol me pa pust na mir. pa nehi že morit ker prou nč nisi zanimiu še man pa zabvn. tko da nehi tipkat, pa mi jutr use u glavo povej, pol me pa pust nagmah

zmenjeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dj mi povej, a morš ti res tvojo surlo čist pousod utaknt??? grem pa glavo stavt da o smučariji nimaš pojma, ampak ne, tm ker jz kej napišem, zmeri se najdeš ti in pišeš kozlarije. dj jutr če rez prideš na žurko, me pocukej za rokau pa mi povej ta svoje kar mi maš za povedat pol me pa pust na mir. pa nehi že morit ker prou nč nisi zanimiu še man pa zabvn. tko da nehi tipkat, pa mi jutr use u glavo povej, pol me pa pust nagmah

zmenjeno?

ej bejba ne sekiraj se....res polagam ti na srce.....on to dela iz zabave pa zarad ničesar druzga.....in mu je v veselje da se ti jeziš...tk da se res ne splača no :friend2: :friend1:

sj evmo da obvladaš sceno :grim

prhran živčke za jutr :D se vidmo :010

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to je problem k misljo da so, zato pa je tko kt je, škoda no

mal prepozn sm vidla tole temo, pa še to nism celo prebrala, a si kej zanimivga napisau?

Ma nima veze....smo si malo piskarali z enim malim nedojebancem pametnim (a.k.a Nejko, NajkoTheClone) , okrog tega koliko kaj stane pri skijariji......Pa so malega skenslali, pa še mojih par postov zraven (no ja, res je bilo, da se ravno nismo držali striktno teme o svetovnem pokalu (smo še malo Križaja vmes potunkali), je pa res, da smo čvekali o treniranju smučanja in ceni za to).......Glede zanimivega branja je pa.......ja no, kakor se vzame. Symon ti pa nea delaj pizdarij........ :naughty: :evilgrin: :whistle:

ej bejba ne sekiraj se....res polagam ti na srce.....on to dela iz zabave pa zarad ničesar druzga.....in mu je v veselje da se ti jeziš...tk da se res ne splača no :friend2: :friend1:

Pametno dekle, pametno......... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bejba ne sekiraj se....res polagam ti na srce.....on to dela iz zabave pa zarad ničesar druzga.....in mu je v veselje da se ti jeziš...tk da se res ne splača no :friend2: :friend1:

mah sj se nč ne jezim, sam na k človk pojma nima zaka se gre, pa kr neki piše, sam zato da nabija. itak je pa to kle not off topic tko da... ni čudn da folk prau da se na motosvetu sploh ne da več nč pametnga prebrat, pa se kr strinjam z njimi, ker če sam simonove objave gledaš, veš, da na MSu nauš nč pametnga zvedu, samo to, kaj neznaš, kako se obnašaš, kako se morš obnašat,.... mah nam naštevala, sj sama veš..

btw thx :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sj se nč ne jezim, sam na k človk pojma nima zaka se gre, pa kr neki piše, sam zato da nabija. itak je pa to kle not off topic tko da... ni čudn da folk prau da se na motosvetu sploh ne da več nč pametnga prebrat, pa se kr strinjam z njimi, ker če sam simonove objave gledaš, veš, da na MSu nauš nč pametnga zvedu, samo to, kaj neznaš, kako se obnašaš, kako se morš obnašat,.... mah nam naštevala, sj sama veš..

btw thx :winkiss:

in tole je blo spet čist za v to temo..

naj vsak pod svojim pragom pomete pa bo..

moderatorji pa še tole in vse kar ne spada v teme..pa mal na počitnice pošiljat pa bo mogoče mir..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dj mi povej, a morš ti res tvojo surlo čist pousod utaknt??? grem pa glavo stavt da o smučariji nimaš pojma, ampak ne, tm ker jz kej napišem, zmeri se najdeš ti in pišeš kozlarije. dj jutr če rez prideš na žurko, me pocukej za rokau pa mi povej ta svoje kar mi maš za povedat pol me pa pust na mir. pa nehi že morit ker prou nč nisi zanimiu še man pa zabvn. tko da nehi tipkat, pa mi jutr use u glavo povej, pol me pa pust nagmah

zmenjeno?

Absolutno nič ti nimam osebno za povedat -sam dražim te, da u luft skačeš :) K se ti pri tem cizike fajn tresejo :P

ej bejba ne sekiraj se....res polagam ti na srce.....on to dela iz zabave pa zarad ničesar druzga.....in mu je v veselje da se ti jeziš...tk da se res ne splača no :friend2: :friend1:

sj evmo da obvladaš sceno :grim

vaš odgovor je pravilen - 10 točk! :)

Se vidmo jutre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sj se nč ne jezim, sam na k človk pojma nima zaka se gre, pa kr neki piše, sam zato da nabija. itak je pa to kle not off topic tko da... ni čudn da folk prau da se na motosvetu sploh ne da več nč pametnga prebrat, pa se kr strinjam z njimi, ker če sam simonove objave gledaš, veš, da na MSu nauš nč pametnga zvedu, samo to, kaj neznaš, kako se obnašaš, kako se morš obnašat,.... mah nam naštevala, sj sama veš..

btw thx :winkiss:

A ti pa imaš :rolleyes:

Si pač tipična slovenka. Hvališ tiste ki jim gre in grajaš tiste ki so v krizi. NI čudno, da ob taki publiki slovenski športniki le s težavo gredo ven iz krize :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno nič ti nimam osebno za povedat -sam dražim te, da u luft skačeš :) K se ti pri tem cizike fajn tresejo :P

vaš odgovor je pravilen - 10 točk! :)

Se vidmo jutre!

Čuj, sj sn ji že jas isto reko........Cizike fjan tresejo???' :eek: Mi rečemo zizike........ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!