Skoči na vsebino

Svetovni pokal v alpskem smučanje


metuljcica46

Priporočene objave

A ti pa imaš :rolleyes:

Si pač tipična slovenka. Hvališ tiste ki jim gre in grajaš tiste ki so v krizi. NI čudno, da ob taki publiki slovenski športniki le s težavo gredo ven iz krize :closedeyes:

Ho, ho, ho......pazi zaj Brihta kaki plaz se bo vsipo :kva1: .......BTW o tem (smučariji) pa le mislim, da je poklicana kakšno reč (seveda na njen način)..... :naughty: Nič ni grajala ali posebej hvalila, je samo razmišljala o vzrokih za krizo......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne da se mi, k je itak brez veze pa itak off topic, vi se pa kr bašte med sabo kokr se hočte

srce, sej si okej :004

malo bissig, ampak ok

lahk bi bla štajerka, al pa clo prekmürka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ustrezno nizkih temperaturah bi jo pa lahko ponucali za snežni top. Tako se vsaj šušlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ustrezno nizkih temperaturah bi jo pa lahko ponucali za snežni top. Tako se vsaj šušlja.

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni grajala ali posebej hvalila, je samo razmišljala o vzrokih za krizo......

Ma ne me jebat. Mazetka ne dosega več vrhunskih rezultatov ker je naduta in "zvezda" :closedeyes:

Jst igram amatersko ligo v malem nogometu. 2 leti nazaj sem dal več golov kot v lanski sezoni. Verjetno sem se poslabšal, ker sem ratal preveč nadut :rolleyes:

Me zanima kaj bo rekla za Jermana, če pade v krizo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strelska forma z leti peša.......v vsakem pogledu........nič ne morš.... :lol: B) .

Ma ne me jebat. Mazetka ne dosega več vrhunskih rezultatov ker je naduta in "zvezda" :closedeyes:

Jst igram amatersko ligo v malem nogometu. 2 leti nazaj sem dal več golov kot v lanski sezoni. Verjetno sem se poslabšal, ker sem ratal preveč nadut :rolleyes:

Me zanima kaj bo rekla za Jermana, če pade v krizo :whistle:

Jerman je .........je Gorenc, a ne da je??....... :naughty: :whistle: Glede Mazeotve...ishaja iz najbolj skromnega kluba z enormnimi rezultati....Zgolj slučaj? Al je tudi delo vmes? Skromnost? Koroška trma?l

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti pa imaš :rolleyes:

Si pač tipična slovenka. Hvališ tiste ki jim gre in grajaš tiste ki so v krizi. NI čudno, da ob taki publiki slovenski športniki le s težavo gredo ven iz krize :closedeyes:

povej mi ti nekaj, kaj pol jst nism tipična slovenka??!!! :unsure: :angry:

:blink:

vedno, kadar je dober ali slab navijam za bode millerja :worship: ....vsakič ko se pojavi na štartu držim pesti zanj.....zagovarjam ga...kaj mislš da vsakič navijam za drugega, ma lej to mi je čist mimo....vsak navija za svojega....ne rečem da drugim ne privoščim zmage...je pa on moj favorit vedno, jebat ga tk je...ne morš pa označevt vse ljudi za iste...

dj bom sicer off topic pa ql..isto je z rossijem, ko pravte da smo zanjga samo ko je svetovni prvak, ma dragi ljudeki jst zanjga navijam skoz....v dober in slabem sm s svojimi favoriti... :topic:

pa me spluvejte če hočte...predlagam pa da rajš kkšno o smučanju rečemo, nism zato odprla te teme :closedeyes:

kar se tiče pa slovenskih športnikov, če se gre kle za smučarje, pa mislm da bi jih mogl trenerji bl v roke vzet, ne da da počivajo ob vsaki poškodbi...mislm halooo...poglejte zmagovalce, janico....hermana....a so počival ko so bli poškodvani, to je dajanje potuhe...

mal naj se zgledujejo po tujini :angry:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislim, da naše športnike pokvarijo darila sponzorjev, razni sponzorski avtomobili, pa motorji, pa velik denarja, pa da ne naštevam še naprej in potem se zgodi da športnik nima več motiva, dvakrat zmaga in že se vrti vse okol njega, jest jim vsaj prvi 2 leti ne bi nič dal razen opreme, pa mislim da bi blo mal bolš, ves denar od nagrad pa bi dal klubom za razvoj mladih talentov, AMPAK res samo talentom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Pa še res je. Sem šel že spat, pa sem zdej pogledal rezultate in kar na drugem mestu. Na katerem mestu pa je bil na smuku?

na smuku je bil 37. :D norc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče pa slovenskih športnikov, če se gre kle za smučarje, pa mislm da bi jih mogl trenerji bl v roke vzet, ne da da počivajo ob vsaki poškodbi...mislm halooo...poglejte zmagovalce, janico....hermana....a so počival ko so bli poškodvani, to je dajanje potuhe...

mal naj se zgledujejo po tujini :angry:

gospodična ti se pa mal umir s temi izjavami..

poškodbo je treba pač sanirat..in ponovitev poškodbe nastane ko si ne vzameš dovolj časa..seveda je treba it čimprej naprej trenirat..sam tko to ne gre..

predstavla si pa 2 extrema alpskega smučanja..herman nima brezveze nadimka herminator..in če bi ti vedla kaj je on dal skos preden si slišala sploh zanjga bi vedla zakaj je herminator..

janica kostelič..sorry ampak tako življenje kot ga je živela ona, dokler ni nehala, je sposobnih živet 5 punc na celem svetu..mogoče..

in tretji extrem je bode..vsi ga hočjo kopirat samo ga nihče ne bo..nikoli..je eden in edini..

in ne vem kdo naj se zgleduje po tujini?? smučarji?-sej so skos v tujini..trenerji?-sej so skos v tujini..

seveda pa povsod drugje peša..je teb fajn spremljat komentarje na TV SLO? jest :yawn: in :headbang: in :SS zraven..

vedno poslušamo kako so 20. mesta na svetu slaba..haloooo na SVETU!!!!!

nihče nič ne dela, vsi so "zvezde"...

tist k ma jajca nej gre lepo za en dan z mano na trening, bo naredu polovico mojega dela, pa seveda da ne bo pomote..počakamo da bo zunaj vsaj -15, da bo pihal veter in podobno..in nato to pomnožiš z 2 da dobiš tisto kar jest kot trener naredim v enem dnevu in krat 100 do 150 kolikor se dela smučarskih dni na snegu..

in nato pomnožiš še krat 10 da dobiš vloženo energijo na sezono-samo smučarski del, ki jo vloži nek 14-letnik..

kje so potem še vsi kondicijski treningi, šola, poslušat kako težijo starši, trenerji..

ko si pa "zvezda" pa še pizdoliranje medijev za katere je vse kar je manj kot 10. mesto en navaden drek..

tist k je bil v čemerkoli že med 30 na svetu bo vedel o čem govorim, ostali pač ne..to je to..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospodična ti se pa mal umir s temi izjavami..

poškodbo je treba pač sanirat..in ponovitev poškodbe nastane ko si ne vzameš dovolj časa..seveda je treba it čimprej naprej trenirat..sam tko to ne gre..

predstavla si pa 2 extrema alpskega smučanja..herman nima brezveze nadimka herminator..in če bi ti vedla kaj je on dal skos preden si slišala sploh zanjga bi vedla zakaj je herminator..

janica kostelič..sorry ampak tako življenje kot ga je živela ona, dokler ni nehala, je sposobnih živet 5 punc na celem svetu..mogoče..

in tretji extrem je bode..vsi ga hočjo kopirat samo ga nihče ne bo..nikoli..je eden in edini..

in ne vem kdo naj se zgleduje po tujini?? smučarji?-sej so skos v tujini..trenerji?-sej so skos v tujini..

seveda pa povsod drugje peša..je teb fajn spremljat komentarje na TV SLO? jest :yawn: in :headbang: in :SS zraven..

vedno poslušamo kako so 20. mesta na svetu slaba..haloooo na SVETU!!!!!

nihče nič ne dela, vsi so "zvezde"...

tist k ma jajca nej gre lepo za en dan z mano na trening, bo naredu polovico mojega dela, pa seveda da ne bo pomote..počakamo da bo zunaj vsaj -15, da bo pihal veter in podobno..in nato to pomnožiš z 2 da dobiš tisto kar jest kot trener naredim v enem dnevu in krat 100 do 150 kolikor se dela smučarskih dni na snegu..

in nato pomnožiš še krat 10 da dobiš vloženo energijo na sezono-samo smučarski del, ki jo vloži nek 14-letnik..

kje so potem še vsi kondicijski treningi, šola, poslušat kako težijo starši, trenerji..

ko si pa "zvezda" pa še pizdoliranje medijev za katere je vse kar je manj kot 10. mesto en navaden drek..

tist k je bil v čemerkoli že med 30 na svetu bo vedel o čem govorim, ostali pač ne..to je to..

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospodična ti se pa mal umir s temi izjavami..

poškodbo je treba pač sanirat..in ponovitev poškodbe nastane ko si ne vzameš dovolj časa..seveda je treba it čimprej naprej trenirat..sam tko to ne gre..

predstavla si pa 2 extrema alpskega smučanja..herman nima brezveze nadimka herminator..in če bi ti vedla kaj je on dal skos preden si slišala sploh zanjga bi vedla zakaj je herminator..

janica kostelič..sorry ampak tako življenje kot ga je živela ona, dokler ni nehala, je sposobnih živet 5 punc na celem svetu..mogoče..

in tretji extrem je bode..vsi ga hočjo kopirat samo ga nihče ne bo..nikoli..je eden in edini..

in ne vem kdo naj se zgleduje po tujini?? smučarji?-sej so skos v tujini..trenerji?-sej so skos v tujini..

seveda pa povsod drugje peša..je teb fajn spremljat komentarje na TV SLO? jest :yawn: in :headbang: in :SS zraven..

vedno poslušamo kako so 20. mesta na svetu slaba..haloooo na SVETU!!!!!

nihče nič ne dela, vsi so "zvezde"...

tist k ma jajca nej gre lepo za en dan z mano na trening, bo naredu polovico mojega dela, pa seveda da ne bo pomote..počakamo da bo zunaj vsaj -15, da bo pihal veter in podobno..in nato to pomnožiš z 2 da dobiš tisto kar jest kot trener naredim v enem dnevu in krat 100 do 150 kolikor se dela smučarskih dni na snegu..

in nato pomnožiš še krat 10 da dobiš vloženo energijo na sezono-samo smučarski del, ki jo vloži nek 14-letnik..

kje so potem še vsi kondicijski treningi, šola, poslušat kako težijo starši, trenerji..

ko si pa "zvezda" pa še pizdoliranje medijev za katere je vse kar je manj kot 10. mesto en navaden drek..

tist k je bil v čemerkoli že med 30 na svetu bo vedel o čem govorim, ostali pač ne..to je to..

Zadel si bistvo tega športa Biker77, ti dam kapo dol (za voljo). Metuljčica, točno tako je to življenje, nič olepšano in dovolj robato napisano......Je pa res, da je smučanje zlo fajn gledat.....iz naslanjača, pa kakega pametnega komentatorja, ki vse ve poslušat, ker tisto kar se pove na TV je čista resnica..... Krut je ta šport, prekrut......pa vendar tako lep.....Zato na tem mestu ponavljam: vsakemu, ki je med 20 v WC-u, prezpogojno spoštovanje.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa talente in potenciale je treba tut malo bolj realno vrednotit ... ni vsaj talent, ki ima pač željo, voljo in nekaj fizične kondicije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislim, da naše športnike pokvarijo darila sponzorjev, razni sponzorski avtomobili, pa motorji, pa velik denarja, pa da ne naštevam še naprej in potem se zgodi da športnik nima več motiva, dvakrat zmaga in že se vrti vse okol njega, jest jim vsaj prvi 2 leti ne bi nič dal razen opreme, pa mislim da bi blo mal bolš, ves denar od nagrad pa bi dal klubom za razvoj mladih talentov, AMPAK res samo talentom

ti papejt u službo delat, pa predlagam, da ti prvih 12 mesecev ne damo plače, bo šlo vse za razvoj firme, ti dobiš pa sam kalkulator pa kavo zjutraj pa bencin za v službo pa en komplet toplih gat za pozimi. Če boš pa ful dobro delal, se bo pa s tem krilo, da bodo še trije novi se najeli na enak način, čez 2 leti se pa odločimo, katerega obdržati. Deal?

(stari, career management se temu reče)

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospodična ti se pa mal umir s temi izjavami..

poškodbo je treba pač sanirat..in ponovitev poškodbe nastane ko si ne vzameš dovolj časa..seveda je treba it čimprej naprej trenirat..sam tko to ne gre..

predstavla si pa 2 extrema alpskega smučanja..herman nima brezveze nadimka herminator..in če bi ti vedla kaj je on dal skos preden si slišala sploh zanjga bi vedla zakaj je herminator..

janica kostelič..sorry ampak tako življenje kot ga je živela ona, dokler ni nehala, je sposobnih živet 5 punc na celem svetu..mogoče..

in tretji extrem je bode..vsi ga hočjo kopirat samo ga nihče ne bo..nikoli..je eden in edini..

in ne vem kdo naj se zgleduje po tujini?? smučarji?-sej so skos v tujini..trenerji?-sej so skos v tujini..

seveda pa povsod drugje peša..je teb fajn spremljat komentarje na TV SLO? jest :yawn: in :headbang: in :SS zraven..

vedno poslušamo kako so 20. mesta na svetu slaba..haloooo na SVETU!!!!!

nihče nič ne dela, vsi so "zvezde"...

tist k ma jajca nej gre lepo za en dan z mano na trening, bo naredu polovico mojega dela, pa seveda da ne bo pomote..počakamo da bo zunaj vsaj -15, da bo pihal veter in podobno..in nato to pomnožiš z 2 da dobiš tisto kar jest kot trener naredim v enem dnevu in krat 100 do 150 kolikor se dela smučarskih dni na snegu..

in nato pomnožiš še krat 10 da dobiš vloženo energijo na sezono-samo smučarski del, ki jo vloži nek 14-letnik..

kje so potem še vsi kondicijski treningi, šola, poslušat kako težijo starši, trenerji..

ko si pa "zvezda" pa še pizdoliranje medijev za katere je vse kar je manj kot 10. mesto en navaden drek..

tist k je bil v čemerkoli že med 30 na svetu bo vedel o čem govorim, ostali pač ne..to je to..

ja in kdo te v to sili, verjetno se vsak sam odloč kaj bo počel, če čš bit zvezda(herminator, bode, kostelič......), je treba fejst garat pa mal talenta met, pa zveza mora met dobre trenerje, ki ne jamrajo tko k ti, pa še velik denarja in razumevanje od države :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti papejt u službo delat, pa predlagam, da ti prvih 12 mesecev ne damo plače, bo šlo vse za razvoj firme, ti dobiš pa sam kalkulator pa kavo zjutraj pa bencin za v službo pa en komplet toplih gat za pozimi. Če boš pa ful dobro delal, se bo pa s tem krilo, da bodo še trije novi se najeli na enak način, čez 2 leti se pa odločimo, katerega obdržati. Deal?

(stari, career management se temu reče)

teb se pa vid, da nimaš pojma od pojma, mešaš jabolke pa hruške, sory :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kdo te v to sili, verjetno se vsak sam odloč kaj bo počel, če čš bit zvezda(herminator, bode, kostelič......), je treba fejst garat pa mal talenta met, pa zveza mora met dobre trenerje, ki ne jamrajo tko k ti, pa še velik denarja in razumevanje od države :whistle:

no in zdej povej kaj jest jokam in stokam..

edino pošljem lahko tebe in tebi podobne nekam..to je to..

jest sm si to zbral, to delam..

povedal pa sem kaj me moti..in ne delam na zvezi..ker si je težko privoščiti da 4 mesece ne dobiš OD..kljub temu da delaš seveda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in zdej povej kaj jest jokam in stokam..

edino pošljem lahko tebe in tebi podobne nekam..to je to..

jest sm si to zbral, to delam..

povedal pa sem kaj me moti..in ne delam na zvezi..ker si je težko privoščiti da 4 mesece ne dobiš OD..kljub temu da delaš seveda..

preber kaj si napisu, pa boš vidu, da jokaš( kolk maš dela, kolk je mraz, da ne dobiš plače.............), jest cenim trenersko del in vem da vam ni luštno, še posebi ko se začnejo vtikat starši, sam sem bil trener kolesarjev še v yugi, zato mi je ta reč poznana, pa tud kar nekaj trenerjev poznam, tud smučarskih, zato me nepošiljaj kar nekam, ker tud jest tebe nisem nikamor poslal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preber kaj si napisu, pa boš vidu, da jokaš( kolk maš dela, kolk je mraz, da ne dobiš plače.............), jest cenim trenersko del in vem da vam ni luštno, še posebi ko se začnejo vtikat starši, sam sem bil trener kolesarjev še v yugi, zato mi je ta reč poznana, pa tud kar nekaj trenerjev poznam, tud smučarskih, zato me nepošiljaj kar nekam, ker tud jest tebe nisem nikamor poslal

ne nisem jokal kako je mraz..povedal sem kako je in povabil ljudi ki bi želel probat kako to zgleda na trening..

in še enkrat te lahko pošljem nekam..tko za zihr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in zdej povej kaj jest jokam in stokam..

edino pošljem lahko tebe in tebi podobne nekam..to je to..

jest sm si to zbral, to delam..

povedal pa sem kaj me moti..in ne delam na zvezi..ker si je težko privoščiti da 4 mesece ne dobiš OD..kljub temu da delaš seveda..

lej jst nimam nč prot teb...ampak na nek način delaš isto k brum brum...vska tvoj post je nagativno nastrojen(s tem da simon kdaj pa kdaj vsaj kej pozitivnega napiše), sj ti nben nč noče..pa ne pravm sam z to temo, ampak nasplošno..

vem da je smučanje težek šport, imam veliko ljubezen do tega športa ker sem od vedno želala trenirati pa žal ni blo financ :closedeyes:

vem tut da ti to obvladaš v nulo in niti pomislm ne da bi ti kle pamet solila....povedala sm svoje mnenje, kot jst opažam stvari...

pa brez zamer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nisem jokal kako je mraz..povedal sem kako je in povabil ljudi ki bi želel probat kako to zgleda na trening..

in še enkrat te lahko pošljem nekam..tko za zihr..

pol pa pejva skupaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb se pa vid, da nimaš pojma od pojma, mešaš jabolke pa hruške, sory :winkiss:

Jah, ti pa še šoder pa slamo zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem tut da ti to obvladaš v nulo in niti pomislm ne da bi ti kle pamet solila....povedala sm svoje mnenje, kot jst opažam stvari...

pa brez zamer

ni zamer, zgolj predlog - ker si še mlada, raje včasih temeljito nekajkrat premisli in se s kom pogovori, preden take neslane zbijaš naokoli.

:) lep dan želim, pa vzburljivo noč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!