Skoči na vsebino

KRIŽIŠČE


Schumy

Priporočene objave

To križišče sem pofotkal,ker takšnega križišča še nikoli v mojem lajfu nisem vidu.

Na prednosti cesti je " STOP " :blink: :blink:

slika091be6.jpg

Če bi še stopil malo nazaj, bi videl zakaj je stop znak, ta stop znak je namenjem vozilom katera gredo naravnost, ker odcep desno, tako kot kaže potek prednostne ceste je malenkost prej in ti ga nisi ujel na fotko.

To je križišče kjer se zavije za Umag, oziroma na hitro cesto proti Puli, naravnost pa po stari cesti, in po predpisih ima tvoj desni prednost, ker tega pred postavitvijo znaka skoraj ni nihče upošteval so pokali po dnevnem redu.

Meni vglavnem to ni nič nenavadnega in nerazumljivega.

Če se pa motim, pa me naj nekdo prosim razsvetli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če znaš brati znake so čisto vredu postavljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tega pred postavitvijo znaka skoraj ni nihče upošteval so pokali po dnevnem redu.

Meni vglavnem to ni nič nenavadnega in nerazumljivega.

Če se pa motim, pa me naj nekdo prosim razsvetli.

Res ni bilo dneva, ko tu ne bi bil "pok", lepo so ga zrihtal pa naj še tako čudno zgleda!

če znaš brati znake so čisto vredu postavljeni

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem križišču sem nedolgo tega skoraj povzročil nesrečo, ker sem prepozno opazil ta stop znak in le sorazmerno dobrim zavoram se je zahvaliti, da ni reklo BUUUUM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ko smo ravno pri tem kako gledamo prometne znake. mam jest eno štorijo.

vsak dan se vozim v službo čez en most, kjer je prostor samo za eno vozilo. in seveda kdo ima prednost je urejeno s prometnim znakom. lepega dne so pa prometna znaka zamenjali. in jaz seveda zapeljem na most nasproti mi pripelje avto. jaz vsa penasta, kaj ne vidiš, da imam prednost. ker sem bila čisto na začetku mostu se peljem vzvratno in ustavim. odprem šipo in voznico v nasprotnem avtomobilu ful nazmerjam. ona pa mi lepo pove da so zamenjali prometa znaka. seveda sem postala čisto rdeča v glavo in mi je bilo potem žal da sem vpila nanjo. :blush: :blush: :lol: :lol:

takole mal off topic

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je bilo pri nas (križišče pri bivši nami- zdaj krožno). Še dve leti po spremembi poteka se mi je zgodilo, da mi je čiča s klobukom kazal na čelo, zakaj ne peljem, ko je bil na prednostni,-prej stranska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!