Skoči na vsebino

Predelava 4t skuterja 50cc kitajskega porekla


kanyeg

Priporočene objave

Živjo, sem nov na forumu prav tako kar se tiče poznavanja motorjev, saj sem jih do sedaj samo vozil.. Dobil sem 50cc skuter 4t pa me zanima kaj, kako predelati za več navora in malo večjo hitrost(70, 80km/h).

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, sem nov na forumu prav tako kar se tiče poznavanja motorjev, saj sem jih do sedaj samo vozil.. Dobil sem 50cc skuter 4t pa me zanima kaj, kako predelati za več navora in malo večjo hitrost(70, 80km/h).

Hvala :worship:

jst sm dal drugo dizo(večjo),polini filter,pa fino nastavu forgazar(bencin zrak) pa gre kumej 65 po ravnini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr navora za po zadnjem neboš kr tako dobu iz te mašine. sm z sošolcom v njegovem 3 valčke ven dala pa še tist je bol bogo potegnal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš met 80km/h, realnih seveda, ti nič drugega ne pomaga kot 80 kit, pa še z tem ne bo šlo toliko, še bo treba čudaaa drugih stvari menjat. Ker vem kolko grejo te jajce, nikamor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda je iz dreka čokolado delat :whistle:

tr00. Frend ma tega jijajinga al boatiana al wtf karkol pač je, pa so zadnjil tam neki pr fergazerju spreminjal in gre zdej po števcu cirka 65 :) Prej je šol 37 hehehe :lol1: Nevem točn kaj so naredl, sam neki se je poznal.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to frgazer sma tud pr sošolcu rihtala- iglo premakneš nevem al gor al dol :)

Mislm da gor..drgač pa kit, fergazer,variomat,avspuh(kot prvo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da gor..drgač pa kit, fergazer,variomat,avspuh(kot prvo)

pri 4t motorjih manjših kubikaž(50cc) se avspuh nč ne pozna

sprobanu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

amm preden sem kupo peugeota sem tut jaz imel to jajco in sem na njej pridobil kar nekaj izkušenj. Meni motor ni nikam šal. nato sem "razšobil dizo in spilil iglo. kar pomeni da v exploziji prisotno več bencina. Sem še nekaj nastavil na fergazerju in iz filtra vzel ta debelejšo gobico. 70km/h Skuter mi je delal eno sezono lepo, nakar je začela elektronika, vsa plastika je narazn silla čeprav nisem z njim niti padel. zlasti so bili sami problemi. odkar imam peugeota mi je kar užitek delat na njemu ker je tak pricizno in kvalitetno naret. Ne hvalim peugeota, samo ne 4t jajc kupovat mislim poudarit.

No pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdej se je to tko slišal kot da vse kar je 4t je jajc.

Fora je samo to, da je večina kitajcov, korejcev 4t, ker so pač cenejše mašine, oz. je celoten motor zlo pocen. Tako da ne moreš pričakovati neke kvalitete. Jebat ga, mal keša, mal muske. Za do trgovine pa nazaj je pa še vseen dobr. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ta link si od mene dobu_jest sm ga pa v tej temi v kateri zdele pišm :headbang: ampak dobr naj ti bo...

In kaj si naredu maminmu skuterju da gre zdei 60?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla..

Nekako mi gre nekam da se tako "udriha" po 4 taktnih skuterjih..samo se ne mislim petljati v neke prepire..ga imam, imam notri 80kit..pa sem ZELO zadovoljen...Ampak to je samo moje mnenje..

Če koga zanima,sem nekaj ponudil v malih oglasih..

Vse ostalo pa tam..

LP

Marko

post-21002-1219856068.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!