Skoči na vsebino

Volvo penta


mulej

Priporočene objave

Ziujo,jest pa obnavljam izvenkrmni motor Volvo penta,pomoj je letnik 83-84,in problem je ,da ne vem kje bi dobu rezervne dele,logrje bate dihtnge itd...sprasvou sm tut ze po volvo servisih in se jim ni sanjalo kje bi lahk to dobu.

Katerakoli informacija bi bila v pomoc

Hvala,Mulej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziujo,jest pa obnavljam izvenkrmni motor Volvo penta,pomoj je letnik 83-84,in problem je ,da ne vem kje bi dobu rezervne dele,logrje bate dihtnge itd...sprasvou sm tut ze po volvo servisih in se jim ni sanjalo kje bi lahk to dobu.

Katerakoli informacija bi bila v pomoc

Hvala,Mulej

Nevem koliko ti bo pomagalo,najbližji in najbollj založen servis za Volvo penta je na Dunaju(Wien) pelješ čez Dunaj vse proti Pragi in ko pelješ čez Donavo zaviješ desno takoj spet desno skoraj do Donave tu takoj je servis,kar nimajo ti naročijo plačaš in ti pošljejo domov.Jaz sem bil tam pred leti s kolegom,ko je kupoval in tudi nekaj naročil so mu vse poslali domov,nažalost je že pokojni (prometna) tako,da kakšnih naslovov ti nemorem posredovati.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem koliko ti bo pomagalo,najbližji in najbollj založen servis za Volvo penta je na Dunaju(Wien) pelješ čez Dunaj vse proti Pragi in ko pelješ čez Donavo zaviješ desno takoj spet desno skoraj do Donave tu takoj je servis,kar nimajo ti naročijo plačaš in ti pošljejo domov.Jaz sem bil tam pred leti s kolegom,ko je kupoval in tudi nekaj naročil so mu vse poslali domov,nažalost je že pokojni (prometna) tako,da kakšnih naslovov ti nemorem posredovati.

uf :unsure: mau dalec,sam se vedno dobra informacija

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf :unsure: mau dalec,sam se vedno dobra informacija

Hvala

Če neboš nikjer mogel dobit,pošlji mi privat meil in ti pošljem nasalov od mojega kolega v Kopru on ve kje bi se to dalo v Trstu naročit in ti bi to sigurno zrihtal,samo vedi eno ti deli so zelo dragi in boš moral sigurno prej poslati vse podatke motorja spisek vsega kar rabiš in avans sicer to zastonj ti nihče nebo rihtal OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če neboš nikjer mogel dobit,pošlji mi privat meil in ti pošljem nasalov od mojega kolega v Kopru on ve kje bi se to dalo v Trstu naročit in ti bi to sigurno zrihtal,samo vedi eno ti deli so zelo dragi in boš moral sigurno prej poslati vse podatke motorja spisek vsega kar rabiš in avans sicer to zastonj ti nihče nebo rihtal OK.

no hvala,bom se malo okol prvprasou pa pogledou,ce nebom nc najdu ti pa mail posljem

Lp,Mulej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!