Skoči na vsebino

Modelčki - replike


jupiter

Priporočene objave

Pozdravljeni

A mi lahko kdo preveri če je še FJRjka naprodaj in po kakšni ceni, ker 20cm se mi pa kar zdi super.

Častim :beer2: pir za info.

lp:Anton

Bom ti probal preveriti. Videl sem jo v Qulandiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pozdravljeni

A mi lahko kdo preveri če je še FJRjka naprodaj in po kakšni ceni, ker 20cm se mi pa kar zdi super.

Častim :beer2: pir za info.

lp:Anton

Na Ptuju v Qulandiji,v intersparu imaš Yamaho FJR 1300 v modrobeli barvi (Cena 8 evrov ca.1900 sit)merilo pa 1:12. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer ne najdem SV-ja starejšega modela N verzije... :BUA: a kdo ve ali sploh delajo tega, pa kje bi se ga dal najdt???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšne izkušnje z naročanjem na ebay-u???

preberi si temo o Ebayu

drugače pa ja, jaz sem kupil en modelček tudi preko Ebaya in je vse potekalo BP, kot pri ostalih nakupih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni!!!!

sem nov na tem forumu, in da ne bom nove teme odpiral bi kr v tem postu prosil za pomoc:

moj bratranc ima roj. dan in ima mv agusto f4, in bi mu rad za roj. dan podaril maketo omenjene aguste pa bi vas proso za bilokakrsnjo informacijo ce se da to maketo dobiti kje v slo. da mi nebi blo treba narocat iz tujine. ce pa se jo tle ne da narocit bi pa rad vsaj kako pomoc, kr sm mal bol zakrnel glede intrnetnega placevanja preko kakega e-baya in reeees pojma nimam kk to gre

v naprej se vam ze zahvaljujem za informacije

LP mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno MV Agusto rabiš? Za sestaviti ali že setavljeno in pobarvano? Dobi se vse pri nas :) Povej mi kaj hočeš in povem ti, kje dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tole sem pa jaz spacal, nisem ravno zadovljen ampak dobr je za kogar je

:whistle:

Python, lahko bi ga pokazal na forumu od Mini-imports :) Mislim, da je kar dobro narejen. Še posebno, če je tvoj prvi.

Evo, ta dva sta moja, spodaj pa od kolega :) Trenutno sestavljam R1. Glede na mojo hitrost bo preteklo še nekaj časa, preden bo izdelan.

ykuirzg5hmbueFAfLGrtL.jpg

eN8uBKgoyuB7GXVk.v.jpg

Pa še R1 v sestavljanju:

5QX0sO9Q77ENZvb2fD573.jpg

q1wpsgKm4quqn1N-YsG_G.jpg

Kupil sem tudi Hondo CBR 1000 od Maista ozrioma NewRaya, pa je porazna. Vbistvu je izgledala še najbolje sestavljena izmed teh modelov, ki so jih prodajali, tako, da niti nočem vedet, kakšni so šele ostali. Tamiya RULEZ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Python, lahko bi ga pokazal na forumu od Mini-imports :) Mislim, da je kar dobro narejen. Še posebno, če je tvoj prvi.

Ja Tomozuki tale stran me je v bistvu zopet navdušila za sestavljanje teh zadev, pokazu bom pa rajši naslednjega, za katerega si bom, vsaj pri barvanju vzel malo več časa :whistle:

Guess what it will be :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pinch: Ti modeli, ki sem jih jaz sestavil so neke srednje velikosti, v dolžino merijo okoli 18cm, razmerje 1:12. Vsaka čast Tamiyi, da naredi tako odlične kalupe, saj so spoji natančni, podrobnosti je veliko itd. MV Agusto pa lahko dobiš že sestavljeno v hali A v BTC-ju, v Mariboru pa najverjetneje v Interšparu. Je pa precej majhna, 1:18. Mislim pa, da sem ga celo videl na mini-imports. V večjem merilu pa dobiš že sestavljenega tu

Problem je samo, da ni trenutno na zalogi ne modrega, ne rdečega.

Python: hmmm, ZX-12? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pinch: aha, šit :) Ker angleškega prevoda strani pa nimajo. Sram jih bodi. Sem našel še enega, ki ravnotako nima angleškega prevoda, je pa v Avstriji, kar pomeni cenejšo poštnino (načeloma). Plačaš lahko z Mastercardom, Viso itd. Problem je samo, ker se moraš registrirati. Jaz ti priporočam rokovanje s slovarjem ali pa da vprašaš nekoga, ki ti bo razložil celotni postopek in zna nemško. Na Moduniju so jim pošle zaloge, vendar Superbox ima te Aguste :) Nisem pa ziher, da je že sestavljena. Jaz bi ti jo sestavil za neko simbolično ceno, ampak nimam časa. Lahko se pa obrneš na koga iz Mini Importsev. Verjetno je najboljša izbira tista 1:12 ali 1:18 iz BTC-ja. Vsekakor najhitrejša in najcenejša. Niso pa to detajli na ravni tega proizvajalca (Protar).

Python: Super! Bomo imeli kar dve! Moja bo default barvna kombinacija (rdeče-bela).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
Že nekaj časa iščem R1100GS, našel nikjer. Ga je kdo zasledil v kakšni trgovini?

ja, na pumpi na avtocesti v Italiji enkrat novembra lani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, na pumpi na avtocesti v Italiji enkrat novembra lani

Preprosto: pojdi v trgovino, kjer pač imajo take modelčke, pa naj ti naročijo željen model. Ne bi smel biti problem. Razen, če se še vedno niso naučili, kako se pridobi kupca... :whistle:

Ne bom trdil, sem ga pa nekoč zasledil v Direndaju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty kje si tole nabavil?????

v Louisu :)

sj majo še 2 Biaggija pumoje, poj je pa še par muvistark, pa NSR500 (doohan), poj maš ene par jih od rossija.. :) ni glih nevem kakšna izbira. je pa bolš kot nič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Louisu :)

sj majo še 2 Biaggija pumoje, poj je pa še par muvistark, pa NSR500 (doohan), poj maš ene par jih od rossija.. :) ni glih nevem kakšna izbira. je pa bolš kot nič :P

aja, pa cena je bla 4.95€ če te ravno zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U hvala, mam od rossija taksne(italeri in revell) sam ni komplet, treba dokupit, drugace pa sem na italijanskih pumpah to nabavljal, po sreci...

post-3618-1190236953_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!