Skoči na vsebino

eno vprasanje in predlog


xavier

Priporočene objave

Nekje sem prebral (na forumu) da se da quada 50ccm peljati z H kategorijo, če se da katerega mi priporočate????

Popravljeno . Popravil xavier
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z H kategorijo je vozen. Priporočam ti da kupiš kej močnejšega ker teh 50ccm je premal, hitrost je okol 50km/h, pa 2 se zlo teško gor peleta.

na skor nobenem ATVju se 2 ne peljeta komot :whistle: sploh pa ni problem končna hitrost, prej je težava v tem da ni to namenjeno cesti ampak off road kjer bo pa 50 ccmov DEFINITIVNO premalo.

Jaz predlagam kak malo močnejši kitajc pa ga nedaš registrirat, gor daš nalepke 50ccm pa to je to ... jebeš situacijo..itaq nemisliš ki po cesti noret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm quadi morajo biti ravno tako registrirani, kot mopedi. Kar je edino prav, kar se tiče vožnje po cesti. Ti en tak mopedek prileti v avto, imaš kar precej škode. Druga je terenska vožnja. Jaz imam 450ccm Yamaho, registrirano, pa imam tablico kar v kombiju, da jo pokažem pri prehodu meje. Po cesti se tako ali tako na vozim, na progi jo pa ne rabim.

Se pravi: cesta - registracija, če tudi 50ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm quadi morajo biti ravno tako registrirani, kot mopedi. Kar je edino prav, kar se tiče vožnje po cesti. Ti en tak mopedek prileti v avto, imaš kar precej škode. Druga je terenska vožnja. Jaz imam 450ccm Yamaho, registrirano, pa imam tablico kar v kombiju, da jo pokažem pri prehodu meje. Po cesti se tako ali tako na vozim, na progi jo pa ne rabim.

Se pravi: cesta - registracija, če tudi 50ccm.

Definitivno se strinjam...vse kar je na cesti mora biti zavarovano, ATV pa ni ravno namenjen za cesto ... moj je sicer registriran, ker se jasno da do brezpotja vseeno moraš pripeljati, ampak vem da jih ogromno nima ...

bistvo pa je da 50 ccm ATV ni drugo kot pa za malo deco ...

rajši si naj kaj druga umisli, saj so ja skor vsi vozni z B kategorijo ... pa registracija je tut bagatelni strošek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na skor nobenem ATVju se 2 ne peljeta komot

Niso samo Bashani na svetu.So tudi ATV-ji na katerih se dva prav komot peljeta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, ne zdaj iskat izjem, da se že, načeloma pa je ATV fun zadeva in je namenjena za po terenu, tam pa ni najbolje imeti še sopotnika-co zadaj ... da se pa že...da se vse če se hoče ... tut na mojem se lahko dva peljema, prvenstveno pa rajše vidim če se žena pelje na svojem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

MA....?

Čudne odgovore dajete na zastavljeno vprašanje. Človek vas je samo vprašal, katerega ATVja 50ccm priporočate. Mogoče je sam mladoleten ali pa ima mladoletnega otroka. :unsure:

Sam priporočam Kymco MXU50. Moped je dovolj velik, da se lahko peljeta tudi 2. Samo za par cm je manjši od 150 ali 250/300ccm. Sam sem ga kupil 13 letnemu sinu in je nadvse zadovoljen z njim. Če nebi imel manjših težav s "določenim" servisom, bi bilo zares vse OK. Pa tudi to sem rešil. Ostalih težav ni.

Še dve slikici:

640ymig.jpg

641ymiq.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

jest mam tud atv 50 ccm se ga da registrirat kupljen v avstriji in je se kar velik. dva se na njem ne morta peljat. top speed je 50kmh. pospeški so kar solidni in potegne v vsak breg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!