Skoči na vsebino

Zippo


Žarko G.

Priporočene objave

v čem pa je sploh razlika? :hmm: men je to vse isto

zippo ma tak ogen k navad fajrcajg sam, da naj nebi ugasnu če pihaš vanga itd.Brenar ma pa zelenkast plamen pa če ga daš postran bo gorel naravnost(vsaj men) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smem skromno pripomnit:

- zippo je na bencin

- "brener" je na plin

od tod tudi razlika v barvi plamena :whistle: :slap:

drugače pa imam vsaj enih 10 zippotov od tega večino originalnih, od takih mini do normalnih in originalni harley-davidson (mislim da serija 7) ampak jih ne uporabljam ker jih je škoda za v gostilne. za plastiko se ne sekiraš, če pa zgubiš ali ti ukradejo zippota pa ti ni vseeno.

PS: če ti v zippotu zmanjka bencina in si z motorjem daleč stran od civilizacije pa se ti lušta čika - VSEENO GA NE NAMOČIT V KESL V BENCIN :nono: :slap: ker bo pol še dolgo mel vsak prižgan čik okus po bencinu :blush:

PS2: če kdo hoče imam vsaj enih 10 kovinskih brenerjev davidof, galuossis in walter wolf za prodat - cena sitnica samo nafilat jih je treba ker so brez plina :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm sjt tud imam enih par zippo-tov! ;) ti užigalniki so zakon, sej jih uporabljam več kot deset let!!! .) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy dej sliki da vidmo kej

:photo:

prvo morem najt tisto kišto kjer so notri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam samo dva --vendar me služita že 25 let od takrat ko sem bil v vojski nekje v 80 letih!! :huh: Desni je brener-plin klasa X ,levi pa original delan za USA-army ,mi ga je še oče zrihtu iz NATO -baze v Italiji!!!Skratka ZIPPO :worship: :worship:

L.P.MAX

post-11527-1200470480_thumb.jpg

post-11527-1200470569_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudoooooo

te so dost vredni

pač spomini

jst pa mam sam tistga od fotra

z orlom iz amerike

pa mi ga je mtka nekm spravla

pa ga zdej ne najdm

je pa ful dobre klase :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

In kako se vidi če je fejk ali oriđinel? Ker ponaredki so dandanes za pogledat isto kokr original... mislim-na vseh področjih...

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ciao, lep pozdrav vsem skupaj.

Sem frisn tle, mam pa kar nekaj kilometrine na Zippotih.. tko da za enkrat svoje zbirke ne bi slikal cele, ker bo trajal, bom pa pripel par mojih odbitih in resnično redkih fajercajkov..

kot rečeno, zbiram jih - po enem osebnem odbitem ključu, sicer pa jih tudi prodajam in menim, da moja ponudba precej prekaša klasične trafike in mercatorje ter spare...

lp

no, nekaj iz moje osebne kolekcije...

post-21878-1226222452.jpg

post-21878-1226222503_thumb.jpg

post-21878-1226222588_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja se to... omenjate "katere klase " je nek zippo... hm, kot verjetno veste, ger IZKLJUČNO ZA LETNICE !!!

Le redki zippoti imajo spodaj še posebne oznake, če gre za posebno jubilejno izdajo, če so serija ARMOR (dvojno debel pleh) ali npr. TITANIUM collection (nek premaz, k ga je imela nasa za rakete..če se prav spomnim..)

aja, tu pa še moj posebni ponos:

post-21878-1226223169_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

tuki pa moja mala zbirka zippo-tov . . . . . sicer jih še ene par fali . . . .

post-15855-1235158444_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ob tem se spomnim kak faj je blo kadit... pa ko sem preljubega zipota za katerega sem sparal pol leta nato zgubil v pekarni ker sem bil vinjen.... ah, kaki lepi cajti so to bli.... pred leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tega Zippo armor, pa me zanima kaj je fora tega tega armor razen debelejši pleh pa čist je pozlačen?

Ciao, ravno to kar si rekel..ima debeljsi pleh 1,5x debelina, bolj zmohtn je v roki pa redko srecas cloveka, ki bi imel enakega...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

hm . . . . sm pozabu nalimat . . . . še ena dva al tri zippo-ta, k sm poveču zbirko!

post-15855-1247247089_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zippo je bil ena izmed tistih stvari k sm si jih vedno želu, dobu sm ga od fotra lani. mam ga ubistvu za okras ker itak ne kadim.

post-20050-1247248832_thumb.jpg

čist običn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo doma slučajno revijo Radar št. 323 (avgust 2005) v kateri je članek z naslovom ''Legendarni vžigalnik Zippo'' ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jest jih mam ene 5-6 vsi fejk sprot sem jih kupval. en je tud iz ameriške baze v iraku(prnesu stric) tko da se mal zajebavam z njimi. so pa kul ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!