Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Petek: Muta - Krk , na Celje seveda zaradi Sevnica Trebnje in Dvor Kočevje, čez Delnice in na otok.

Sobota: Krk - Jablanac, čez Velebit nazaj proti Senju in Krku, gužva na cesti da pop... , no razen na Velebitu sem sameval(pa še deževalo je ko hudič), super narava do koče Alan.

Nedelja Krk - Muta, na pumpi v Brodu na Kolpi srečal quommeja, vožnja ob Kolpi, nato za Črnomelj, malo pred Novim mestom nas dohitita Zdrawc in Pips, obvezn postanek in debata kako je blo v Livnu. Postanek za kosilo in gasa proti Celju k IXom. V Dravogradu me je vleklo še na Golico, ampak je bilo že malo pozno.

Prevozu dobrih 1000 km, vikend minil kot šus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšno soboto (ni blo cajta pisat ;))

gornja radgona - maribor - slovenska bistrica - podčetrtek - brežice - šentjernej - metlika - črnomelj - vnica

nazaj pa:

vinica - črnomelj - novo mesto - krško - sevnica - laško - celje - slovenka konjice - slovenska bistrica - maribor - gornja radgona

slabih 600 km

aja, pa z boljšo polovico zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden 2x speglal uvinke po jadranski magistrali smer Zadar - Rijeka...med Paklenico in Karlobagom noro hudi uvinki, prazna cesta, hud asfalt :worship: ...tok da sm do kombinezona pršu na kolen :krneki:

Kok so že novi drsniki :P ...ta vikend grem verjetno spet :naughty: ...toj noro :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden 2x speglal uvinke po jadranski magistrali smer Zadar - Rijeka...med Paklenico in Karlobagom noro hudi uvinki, prazna cesta, hud asfalt :worship: ...tok da sm do kombinezona pršu na kolen :krneki:

Res je huda cesta, take v SLO ni. Če te odnese ven proti morju (pot od Crikvnice do Zadra), bi blo pa dobr, če bi mel padalo :hmm: , v nasprotni smeri pa te z špahtelnom strgajo iz skal :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden 2x speglal uvinke po jadranski magistrali smer Zadar - Rijeka...med Paklenico in Karlobagom noro hudi uvinki, prazna cesta, hud asfalt :worship: ...tok da sm do kombinezona pršu na kolen :krneki:

Kok so že novi drsniki :P ...ta vikend grem verjetno spet :naughty: ...toj noro :kva2:

Dobro da se nisi sesu k so tut noro u kurcu :) mene je lani pr 70 km/h vn neslo. Dobro da sm šu 70 km/h ne pa 120 :) ker bi res rabu padalo. Ti si meu pa srečo če pravš da si ga drgnu po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikez...se strinjam...tm če padeš ti glih ni več pomoči...

drgač od Karlobaga prot Zadru ene 40km pa ni lepše ceste, vsak uvink na tleh...drgač je pa kje tut fajn zjebana ja...zadnjič sm šu iz Zadra še čez Rijeko skoz ob morju skoz Pulo pa do Umaga...ene 3x zadn konc odnesl...zanč gladk asfalt...sm šu k da bi po jajcih vozu...

Popravljeno . Popravil Rocco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem konec julija zaključil s prakso in doma nisem imel kaj početi sma se s punco odločila da si privoščima mali oddih na Kolpi. Ker pa sva imela malo več časa sva se v petek odpravila iz Žalca proti Kransjki gori in skozi Vršič do Bovca. Od tam pa nadaljevala proti Idriji, čez Bloško planoto(srečala dve kamikaze :headbang: ), potem pa skozi Kočevje proti Dolu na Kolpi, kjer sma se tudi utaborila. Nabralo se je lepih 400km. V soboto 2.8. se nama je pridružilo moto društvo Štangarji, čigar pot se je začela v Žalcu in nadaljevala skozi Laško, Radeče, Trebnje, Kočevje proti Dolu na Kolpi. V nedeljo pa so se vračali skozi Žužemberk in mimo gradu Bogenšperk, kjer so si naredili na hitro žar party :naughty: . Midva z najino drago pa sma skočila čez mejo skozi Petrino (na benciski srečala Purpla), Delnice do Jadranovega, kjer sma se malo okopala in najedla ter se skozi Rijeko, Rupo, Il. Bistrico, Postojno, Planino (hvala vsem za opozarjanje na modre) vrnila domov. Naredila približno 300km.

20080805165341_DSC03427.JPG

20080805165342_DSC03428.JPG

20080805165344_DSC03433.JPG

20080805165345_IMG_0457.JPG

živine :naughty:

20080805165643_IMG_0575.JPG

20080805165646_IMG_0591.JPG

g.Svizec - zvesti spremljevalec AndiGS-a :P

20080805172858_DSC03430.JPG

in še moja kravca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden 2x speglal uvinke po jadranski magistrali smer Zadar - Rijeka...med Paklenico in Karlobagom noro hudi uvinki, prazna cesta, hud asfalt :worship: ...tok da sm do kombinezona pršu na kolen :krneki:

Kok so že novi drsniki :P ...ta vikend grem verjetno spet :naughty: ...toj noro :kva2:

in pol svizec zavije čokolado v celofan :whistle:

ali pa se zbudis doma pa ugotoviš da si imel mokre sanje :lol1:

aja mama ti to vrjame :winkiss: mi ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol svizec zavije čokolado v celofan :whistle:

ali pa se zbudis doma pa ugotoviš da si imel mokre sanje :lol1:

aja mama ti to vrjame :winkiss: mi ne

Kok je mau potrebno da imajo otroci veselje...

ta vikend grem isto turco...lahko se mi pridružiš in se čudiš oz. uživaš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je mau potrebno da imajo otroci veselje...

ta vikend grem isto turco...lahko se mi pridružiš in se čudiš oz. uživaš :winkiss:

hja. lahko samo na panoniji al pa na grobniku. ves taveliki otroci se igramo na pistah :naughty:

aja pa btw mo odrastes bos začel drugace razmišljat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota...

Krško-Bistrica ob Sotli-Rogatec-Majšperk-Ptuj-Ormož-Razkrižje-Dolga vas-Lenti-Nova-Bak-Balatonkeresztur-Fonyod-Balatonfoldvar kopanje v blatnem jezeru, uživanje ob njihovi hrani in zahladom nazaj...

okroglih 690km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je padla ena lepa turca in prva prava. Fotr je reku, da sm dans položu izpit. No, neki izkušenj je res padlo. Štart je bil v Postojni, potem čez Rebrnice do Podnanosa, kjer sem mogu do Vajudščne držat krmilo pod kotom 45 stopinj, da me ne bi pometlo s ceste. Potem so se razmere umirile in v Gorici je že začelo delat prijetno toplo sončko. In že je bil tu tik tak Bovec ter nato do Trente, kjer ti lahko res duša zapoje od vseh lepot, ki jih premore Slovenija. Na cesti večinoma sami turisti, vsi zelo prijazni, večina jih pozdravlja. Potem sem jo usekal na Vršič, edino navzdol sem se malo lovil po tistih ovinkih. Ker sem se po domače usral ovinkov, sem se lepo počasi peljal za enim turisom. V Kranjski Gori se je pooblačilo, tako da sem jo sekal kar naprej čez Đesenice. Tam neki urejajo regionalko za Ljubljano, tako da sem mogu ubrnit in it na Bled. Čeprav nisem tel na avtocesto, ker nimam zelenga listka, sem nekako pristal na njej. V Kranju sem šel dol, lepo do Ljubljane, kjer sem naletel na standardno gužvo pločevinarjev. Tam se mi je zdelo, da motor neki kašlja, ampak to je bilo samo v moji glavi, ker motor še ni utečen in sem se bal, da ne bo kaj narobe, če bo padla daljša furca. Naprej do Vrhine, Logatca in Planine, kjer me je prehitela ena kamikaza na cestaku. Nato spet čez Rebrnice do Gorice. Prišel še ravno pravi čas domov, da sem ujel večerjo. Vse skupaj je blo okol 400km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Stari trg - Ribnica - Kočevska reka - Fara - Dol - Stari trg ob Kolpi in čez Kočevje in Ribnico nazaj domov. 200 prijetnih km-jčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol svizec zavije čokolado v celofan :whistle:

ali pa se zbudis doma pa ugotoviš da si imel mokre sanje :lol1:

aja mama ti to vrjame :winkiss: mi ne

in zakaj mu ne bi verjel, eni pač raje uživamo in malo gas pritisnemo na cestah, ni glih dnara vsak vikend na pisto za hodit, pa tut če bi ga mel mam še vseeno raje cesto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja fura: domača bajta-Ramzes bar-Tojeto bar-Rock klub-domov

Prijetnih 14 km. :P

Pozabil pripisat, da se je vozo nazaj malo munjen.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden 2x speglal uvinke po jadranski magistrali smer Zadar - Rijeka...med Paklenico in Karlobagom noro hudi uvinki, prazna cesta, hud asfalt :worship: ...tok da sm do kombinezona pršu na kolen :krneki:

Kok so že novi drsniki :P ...ta vikend grem verjetno spet :naughty: ...toj noro :kva2:

haha jaz tudi jaz tudi. sobota in nedelja. u eno stran z motorjem , pa z autom nazaj in še ke pa nazaj s kombijem, :naughty::D na trenutke razmišljam, da bi šu jeseni za kak vikend u karlobag, in se vozu do paklenice trikat na dan. . . kaj sploh nabijam. sej vsi vemo de je tam ULTRA.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha jaz tudi jaz tudi. sobota in nedelja. u eno stran z motorjem , pa z autom nazaj in še ke pa nazaj s kombijem, :naughty: :D na trenutke razmišljam, da bi šu jeseni za kak vikend u karlobag, in se vozu do paklenice trikat na dan. . . kaj sploh nabijam. sej vsi vemo de je tam ULTRA.

hehe :grim ...men je najbolš od Paklenice prot Karlobagu...maš kratke leve uvinke za brust (levi mi pač bolj ležijo) :) pa dolge desne...

Jutri pa na Kočevje, Plitvička jezera, Pag do Zadra pol pa...raj je raj do Karlobaga :OK: :P ...domou pa skoz Babno polje...baje je huda cesta ...neomejeno uvinkov B)

Glede jeseni za čez vikend u Karlobag...ni slaba ideja :naughty:

Popravljeno . Popravil Rocco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...domou pa skoz Babno polje...baje je huda cesta ...neomejeno uvinkov B)

Od slovenske meje je cesta res fajn...pred tem je pa za ubit se, ovinki so res lepi, sm kaj k podlaga čez ovinke ni (vsaj nazadnje k smo mi šli vsi polni pričakovanj o užitkih tm čez ni bla). Od "starta" pred Gerovim naprej zrezane lukne v asfalt, enih 10 cm globine, brez kakršnihkoli opozoril prej :headbang: , d se lohk fentaš. Pa pred mejo se morš prekopat še čez ene par kmjev makadama :slap: . Če niso v tem času kj popravl že pol je cesta srednja žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od slovenske meje je cesta res fajn...pred tem je pa za ubit se, ovinki so res lepi, sm kaj k podlaga čez ovinke ni (vsaj nazadnje k smo mi šli vsi polni pričakovanj o užitkih tm čez ni bla). Od "starta" pred Gerovim naprej zrezane lukne v asfalt, enih 10 cm globine, brez kakršnihkoli opozoril prej :headbang: , d se lohk fentaš. Pa pred mejo se morš prekopat še čez ene par kmjev makadama :slap: . Če niso v tem času kj popravl že pol je cesta srednja žalost.

to govoriš o cesti skoz prezid? lani jeseni je bla še totalna katastrofa. ekstremno poflikana. dvomim da se je kej drastično spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Cartman,

ja, SN :winkiss: je mislila cesto skozi Prezid... od naše meje naprej super cesta, do tja tragedija v verzih, ne samo totalno poflikana, tudi posedena, Gerovske ride plus še drseč asfalt... okoli Malega Luga nekaj popravljajo, seveda brez oznak za delo na cesti, ker tko z znaki zna vsak, oni so pa nekaj posebnega :headbang: pa kar nekaj kmjev makadama tik pred mejo... skratka, ne it tle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje!

Danes ob pol osmih na Jezerskem Aprilia RSV na tleh! Pacient odpeljan s helikopterjem.....

Vtisi - beda!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od slovenske meje je cesta res fajn...pred tem je pa za ubit se, ovinki so res lepi, sm kaj k podlaga čez ovinke ni (vsaj nazadnje k smo mi šli vsi polni pričakovanj o užitkih tm čez ni bla). Od "starta" pred Gerovim naprej zrezane lukne v asfalt, enih 10 cm globine, brez kakršnihkoli opozoril prej :headbang: , d se lohk fentaš. Pa pred mejo se morš prekopat še čez ene par kmjev makadama :slap: . Če niso v tem času kj popravl že pol je cesta srednja žalost.

No tnx za info. Eni pravjo da je cool eni zdj tuki da ni...

Bo treba pol bl po polžje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tnx za info. Eni pravjo da je cool eni zdj tuki da ni...

Bo treba pol bl po polžje :unsure:

kakšen mesec nazaj, sem se tam pelu, je blo še vse razrit, makadam, luknje itd., boš mogu res na izi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerej obiskani lepi ovinkci ves čas v dobri družbi... najprej preko zale, do sp. idrije proti žirem... krasen pogled...

bild0400.jpg

potem pa na planino, rakek, cerknico, ribnico, na kočevsko reko, banjo loko, vse do kolpe, pjačka in klepet, ter kar po isti poti nazaj...

nabralo se je preko 300 km... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!