Skoči na vsebino

1. Majska potepanja 2008


Vanga

Priporočene objave

...vreme naštudiraj. Mene je lani pralo od Ajaccia do doma, pa nonstop je deževalo tak da sem se zaklel da tja več ne grem za 1. maj.

Vsak mi omeni vreme na korziki. Glede na to, da sem jih ze tolk slisal za to vreme, bo pa mogoce kaka druga destinacija raje padla. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak mi omeni vreme na korziki. Glede na to, da sem jih ze tolk slisal za to vreme, bo pa mogoce kaka druga destinacija raje padla. :unsure:

Ne paničari. Vreme je loterija, kamorkoli jo mahneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korzika in nato Sardinija, od 20. aprila dalje. Če bo tako kot lani v tem terminu, nič dežja, samo dišeča polja in morje okrog 22 C. V teh dneh bom plačal trajekt, je bistveno ceneje kot tik pred potovanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo motorji pretežki za Tunizijo s kančkom Libije :hmm: , in če se ne zmenimo za čez Turčijo do Armenije :fredy: , potem naložim cunje in jih k Ibrahimu v Maroko odpeljem. :hmm: Se bo treba odločit.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js grem pa skoraj zagotovo delat v Grčijo za prvi maj delat :naughty: :naughty: ... Na žalost le brez motorja :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom verjetno odločil kakšen teden prej ampak zna bit Toskana :whistle:

:kva1: B) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se tak veseliš, sej ti ne bom "tistega" delal, te bom pa časil kakšno pivo. Vredi? :evilgrin:

Cajt bi že bil. :whistle: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIDIM DA VAS GRE VELIKO V TOSKANO,IMA KDO KAKO KONKRETNO INFORMACIJO ZA SPANJE? NE BI GLIH KAMPIRAL,SE PRAVI PRIVAT SOBA,HOSTEL,...SAJ VEM ,DA SE DA VSE TO NAJTI NA NETU,AMPAK MENE ZANIMAJO PREVERJENE INFORMACIJE IZ PRVE ROKE,PA TUDI KAKŠNO CENO LAHKO NAPIŠETE.

BIL SEM DOL PRED DVEMI LETI,ODLOČITEV JE BILA NA HITRO SE PRAVI BREZ VSAKE PRIPRAVE IN REZULTAT TEGA JE BIL UDAREC PO ŽEPU NA RAČUN DRAGEGA SPANJA V HOTELIH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIDIM DA VAS GRE VELIKO V TOSKANO,IMA KDO KAKO KONKRETNO INFORMACIJO ZA SPANJE? NE BI GLIH KAMPIRAL,SE PRAVI PRIVAT SOBA,HOSTEL,...SAJ VEM ,DA SE DA VSE TO NAJTI NA NETU,AMPAK MENE ZANIMAJO PREVERJENE INFORMACIJE IZ PRVE ROKE,PA TUDI KAKŠNO CENO LAHKO NAPIŠETE.

BIL SEM DOL PRED DVEMI LETI,ODLOČITEV JE BILA NA HITRO SE PRAVI BREZ VSAKE PRIPRAVE IN REZULTAT TEGA JE BIL UDAREC PO ŽEPU NA RAČUN DRAGEGA SPANJA V HOTELIH.

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 28/4 do 04/05

Laško-Zadar-Podgorica-Niš-Beograd-Sremska Mitrovica(zbor 2,3,maj)-Laško

Tko je v planu lepo počas po magistralki,sam............ kaj bo na to porekla ženička :whistle: ,se lahko zgodi,da se bo turca za kak dan skrajšala :blink: :cry: .

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče tudi jaz.........., pa se vidimo.....mogoče...... :whistle: :whistle:

Mi bomo tam doli v Pupnatski luki, pridi na pivo ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bomo tam doli v Pupnatski luki, pridi na pivo ! :rolleyes:

Tja dol do obale si upaš z mopedom al prideš z morske strani??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu je Črna gora in delno Albanija :rolleyes: , priprave so se že začele ( zbiranje informacij, planiranje rute, prebiranje foruma.....) tko da...datum odhoda verjetno 26.4. povratek okoli 3.5......potem pa seveda obvezni Umag :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja dol do obale si upaš z mopedom al prideš z morske strani??

Očitno veš kje to je, zato pridi tudi ti, se vsaj spoznava in kako spijeva, ja dol grem z motorjem čisto do obale, počas jasno, sem pa nekaj let nazaj v najhujši sezoni s polno naloženim avtom šel dol pogledat in preklel vse bogove, ker ni bilo niti za obrnit niti za parkirat, zaradi gneče, jasno mi je uspelo tisto kozjo stezo prevozit tudi ven na drugi strani ! :naughty:

No z motorjem je lažje, bistveno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno veš kje to je, zato pridi tudi ti, se vsaj spoznava in kako spijeva, ja dol grem z motorjem čisto do obale, počas jasno, sem pa nekaj let nazaj v najhujši sezoni s polno naloženim avtom šel dol pogledat in preklel vse bogove, ker ni bilo niti za obrnit niti za parkirat, zaradi gneče, jasno mi je uspelo tisto kozjo stezo prevozit tudi ven na drugi strani ! :naughty:

No z motorjem je lažje, bistveno !

Točno vem kje je to,seveda sem tudi jaz klel cesto in vse drugo;na srečo smo se peljali tja z Twingotom od kolega, jaz z motorjem nisem upal dol. Račišče mi je zaradi dostopnosti skoraj bolj všeč, čeprav se pa morš skoraj it alpinista,da prideš do plaže. Jaz grem dol za 14 dni konec julija.

post-5882-1201110499_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno vem kje je to,seveda sem tudi jaz klel cesto in vse drugo;na srečo smo se peljali tja z Twingotom od kolega, jaz z motorjem nisem upal dol. Račišče mi je zaradi dostopnosti skoraj bolj všeč, čeprav se pa morš skoraj it alpinista,da prideš do plaže. Jaz grem dol za 14 dni konec julija.

No V Račišču smo tudi veliko bili in nam je kar všeč, hotelski bife še bolj, ker so imeli odlično belo vino in smo ga s pokojnim prijateljem pridno uničevali, pa naš igralec "Rac" nam je konkurenco delal, ja je bilo lušno včasih, res poezija napram Istri !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malorka B) .

Poročno potovanje :yea1: , samo brez motorja :cry: :cry: :cry: .

Takoj zamanjam z tabo! :naughty:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!