Skoči na vsebino

1. Majska potepanja 2008


Vanga

Priporočene objave

Takole, 21.4. :yes: ne glede na vreme :yes: greva z Blackboy-u na krajši Tour po Balkanu... Približno 300-400km dnevno, da bo čas za free time...

Še slikca za mal predstave...:

Zakaj je to v temi o Korziki? Glede trajektnih kart pa se mi zdi, da Corsica Ferries ni edini ladjar, na netu ima Moby lines nižje tarife. (nisem pa še bil tam :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je to v temi o Korziki? Glede trajektnih kart pa se mi zdi, da Corsica Ferries ni edini ladjar, na netu ima Moby lines nižje tarife. (nisem pa še bil tam :( )

Malo si zalutal zgleda. Tole je tema o prvomajskih potepanjih 2008 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm v dilemi :unsure:

Toscana ali Balkan?

Za Toscano pravijo da je za 1 Maj gužva in ostala sranja, v Sarajevu in okolici po drugi strani ni gužve pa čevapi, burek,...

Kje je že dilema? :winkiss:

No, resno kaj mislite koloko drena po cestah je za pričakovat v Toscani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo si zalutal zgleda. Tole je tema o prvomajskih potepanjih 2008 :whistle:

moj glas.....bmwslo.... :worship:

eee :blush: se opravičujem. preveč oken=zmeda. Mea culpa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa mnde šele v soboto krenem - lubica more še na faks - pe so nori tu v LJ!!! :slap:

U glavnem plan mama sam tule mal bližnjo Italijo - ker pičima ob povdne boma pomoje do kakih Benetk (mal pred njimi v kak kamp) pičila, pa pol drugi dan do Gardskega jezera pa mal poležavanja pa če bo sonček še lepo za Bolzen pa Dolomiti pa domu - kakih 5 dni pa bo.

Če bo majka bomo pa še poslikali pa napisali pa vržemo gor ne :)

hehe

ajd pjebi - če ma pa kdo kak nasvet pa naj lepo napiše

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

v soboto s SN za dober teden pičiva na tradicionalno prvomajsko Sardinijo :OK: če kje srečate modro-bel in srebrno-siv GSX-R, pomahajte, pocukajte, gremo na pijačo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

v soboto s SN za dober teden pičiva na tradicionalno prvomajsko Sardinijo :OK: če kje srečate modro-bel in srebrno-siv GSX-R, pomahajte, pocukajte, gremo na pijačo :)

:worship:

Torej, predvidevam prav, da rezervna varianta Toskana ni več aktualna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Mutika,

si me prehitela :) ja, zaplet dopustov se je tako ugodno razpletel, da rezervna varianta res ni več aktualna... vseeno sem ti/vam zelo hvaležen (in ne bo ostalo samo pri besedah :naughty: )

celi jati želim maxplus lepo vreme v Toscani, brez gneče na cestah, drugega IMHO itak ne potrebujete, al ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Bliža se 1 maj, pa da mal obudimo temo :rolleyes:

So že plani :? ? Mene vleče proti Romuniji, če pa bo slabo vreme gremo za soncem. Samo da se gre in se kaj dogaja. Ni ga lepšega kot, da v spomladanskem soncu po 500 km spiješe enega ali dva mrzlega tam nekje :whistle:

Popravljeno . Popravil dopolaoro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!