Skoči na vsebino

1. Majska potepanja 2008


Vanga

Priporočene objave

Midva se pa bova po vsej verjetnosti odpravla v dubrovnik...odvisno od vremena seveda...

Se mogoče kje srečamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče kje srečamo :)

Upam da ja :). Kdaj pa mate namen it? Midva greva 27 al pa 28.4, če bo vreme. Itak se vedno tko prilagajamo, sploh če je dalša turca pa kr smo fraj :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ja :). Kdaj pa mate namen it? Midva greva 27 al pa 28.4, če bo vreme. Itak se vedno tko prilagajamo, sploh če je dalša turca pa kr smo fraj :worship: :worship:

Tudi midva 26. ali 27.4. Vsekakor je odvisno od vremena. A gresta po AC ali po Jadranki??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče kje srečamo :)

x2, če bo vreme :hmm: A poznate dol kak plac za prespat, ugodno seveda? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi plan je bil Banja Luka, Neretva, Sarajevo, Neum in po jadranki nazaj.

Ne vem kako bo zneslo.

Skoraj ziher pa po Jadranki tja do Dubrovnika ali Črne gore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x2, če bo vreme :hmm: A poznate dol kak plac za prespat, ugodno seveda? :D

Odvisno kakšne želje imaš. Če boš kampiral potem je cca. 40 km pred Dubrovnikom, na desni strani pod cesto majhen privat kamp. Je blo skoraj zastonj. Sam to je že 2 leti nazaj. Jaz bom malo po internetu pobrskal pred odhodom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamp v skrajnem primeru, raje kakšno sobo ali kaj podobnega za male pare. Rabim sam posteljo in tuš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče sam en krog mim Grobnika pa do Pule pa nazaj, drugače pa mal po Sloveniji do kolegov. Sam, da se peljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo na Korziko?

mi2 najbrž od 27.4 do 3.5....pa da bo vreme!

LP

naša druščina gre v istem terminu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kul, kolk vas pa je, a se lohk skup pelemo? a greste na popoldanski trajekt ob pol 2h? a se splača karte po netu prej kupt al kr tm na licu mesta?

naša druščina gre v istem terminu

a gre kdo na Korziko?

mi2 najbrž od 27.4 do 3.5....pa da bo vreme!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, gremo že 26/4 zjutraj, giro po avtocesti do pise in livorna. nas je 5 motorjev, 7 oseb. Če želiš, se lahko tudi skupaj peljemo do tam, čeprav bomo tudi mi izgubljeni, saj nihče od nas še ni zajadral v tisti konec.

karte kupi čimprej preko neta (corsicaferries) - sem pravkar preveril in so za 1motor/2osebi skočile v zadnjih cca 2-3 tednih iz 120 na 160 eur - v luki so baje ful dražje, res pa je, da nimaš skrbi z odpovedjo v primeru slabega vremena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul, se bomo dogovorili, pa te kontaktiram dalje na PM.

saj ne da bi bil zgubljen, mam garmina, znam francosko pa mal italijansko :) sam za bolši filing v skupini pa tut bl zgodi ustanem in se peljem ponoči.

se slišmo, čau

M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže tudi motorja ne bom registriral do 1. maja....ampak šele po praznikih :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

karte kupi čimprej preko neta ... - v luki so baje ful dražje...

Jaz sem jih doslej še vedno kupoval v luki in cene so bile popolnoma enake kot na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem gledal karto za motor+2osebi in je 160 eur, s tem, da je samo 1 termin možen. Jaz sem pred cca 3 tedni plačal za isti termin 120 eur, še prej (kake 1,5 meseca) pa je bilo bistveno več izbire glede terminov (npr. nočnih voženj, ki jih sedaj ni več), pa tudi cena je bila nižja. Cena na netu raste iz dneva v dan in kakor je videti, se približuje ceni, ki bo na dan plovbe v luki.

do sedaj so mi vsi rekli, da obvezno kupiti preko neta dosti prej, ker so v luki dražje tudi do 100% (isto navajajo tudi v moto vodiču v reviji Motosi), pa menda so dosti velike gužve za čakanje na karte (to verjamem, da je odvisno, kdaj priležeš v livorno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do sedaj so mi vsi rekli, da obvezno kupiti preko neta dosti prej, ker so v luki dražje tudi do 100% (isto navajajo tudi v moto vodiču v reviji Motosi), pa menda so dosti velike gužve za čakanje na karte (to verjamem, da je odvisno, kdaj priležeš v livorno).

Lej, ne morem ti povedat nič drugega kot to, kar sem sam doživel. "Dosti prej" nisem nikoli rezerviral, ker se običajno dosti prej niti ne odločam za točen dan potovanja. Pa tudi ne želim rezervirati prej, ravno zaradi nepredvidenih okoliščin, ki si jih že sam omenjal.

Sem pa v luki vedno plačal isto ceno kot je bila na netu in dobil iste popuste (jackpot ipd), pa tudi gneče za karte ni bilo nikoli omembe vredne, niti sredi sezone.

Termini na relaciji Livorno - Bastia so pa menda v glavnem 2 ali trije. Okoli osmih zjutraj in okoli enih ali pol dveh popoldne. Običajno sem plul s tistim, ki gre iz Livorna popoldne, ker:

- ga komot ujameš, če greš zjutraj od doma

- prispeš na Korziko še dovolj zgodaj, da si najdeš prenočišče

Samo enkrat sem se vračal s Korzike z nočnim trajektom, ampaq to je bilo že pred leti in ne vem, če sploh še vozi. Takrat sem slučajno uletel v luko v Bastii, videl varianto in se vkrcal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peace, ej, saj ti verjamem. ampak verjem tudi, da sem plačal za karto 120 e, sedaj je pa že 160. Pač, sem ziher, da grem, zato sem rezerviral prej. Pa tudi kak mesec in pol nazaj sta bila na voljo vsaj še dve večerno/nočne vožnje, ker sem sam želel iti na to varianto, pa sem se predolgo obotavljal z rezervacijo karte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže tudi motorja ne bom registriral do 1. maja....ampak šele po praznikih :closedeyes:

Ma mulo kej ga serješ :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ni rečeno, da je v pristanišču dražja. bolj je vprašanje, če prideš, pa rečejo, da ni več mest za motor, za avto pa ni problema. to se je meni zgodilo lani. je pa res, da je bilo to na soboto. potem sem kupil karto za naslednji dan zjutraj in mislim, da me je prišla povratna 60 eur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem

Od 26.4 pa do 3.5.2008 imamo v Toskani rezevirane štiri hišice. http://www.toscanavillage.com/en/dove.htm

Zaradi odpovedi nam je ostala ena viška tako, da kdor se še ni odločil oz ne dobi namestitve mu jo lahko odstopimo.

Zanjo smo že plačali 75 € avansa (30%).

Hišica je za štiri v ločenih spalnicah, kakšen bi lahko tudi spal v dnevni sobi torej primerno za večjo družino ali družbo.

Če kdo koga pozna naj pokliče na tel 040 218393

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zadeva je takale, od 1-4.5 sem fraj tko kot večina ane, pa me zanima če gdo načrtuje kako tako mal krajšo furco(ne glih 14 dni). Nekaj sem v prejšnih postih zasledil od dalmacije.... Tkoda če ma gdo kej u planu pa me vzame sabo se z veseljem pridružim.... :whistle:

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, 21.4. :yes: ne glede na vreme :yes: greva z Blackboy-u na krajši Tour po Balkanu... Približno 300-400km dnevno, da bo čas za free time...

Še slikca za mal predstave...:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!