Skoči na vsebino

Lahko noč + dobro jutro (6. del)


Priporočene objave

Pa to je noro.... Ob 1h zjutraj se uležem spat. Padem dol v momentu. V popolni idili jutranjega sna se okoli 2h zjutraj se začne v kopalnici dreti budilka. Po kakih 10ih minutah, me le uspe predramiti in v polsnu ugotavljam, od kje za vraga prihaja to dretje? Par minut ugotavljam, če se mi sanja ali dejansko vpije budilka. Ugotovim, ves penast, da bo to drugo. Vstanem in oddirjam proti kopalnici - na milimetre mimo podboja vrat, za centimetra zgrešim obešen kombinezon, nesrečno zapnem stojalo za perilo. Pridem v kopalnico in na polici zagledam krmiminalca kako se mi dere naravnost v obraz.

Stopim do ure in usekam po snooze gumbu. Nič! A? Jo obrnem in hočem gum prestaviti na off. Šokiran ugotovim, da je že na off?! Zato ga dam na on in nato na off. Še vedno nič... ura kikirika naprej. Pa kdo se je mene spravil &%$# ob 2h zjutraj, si mislim. Ura pa kar vpije. Kot da je sama in 2 popoldan. Potegnem pokrovček baterij in hočem ven vzeti bakterije. Ne grejo! Aaaaaa! Začnem puliti in končno mi uspe eno potegniti ven. In hudič končno izdihne, umre. Moral bi jo v sekret zabrisat pa vodo potegnit. Ni mi jasno kaj jo je zmedlo. Pomoje, da so se ji kake frustracije nabirale zadnjih nekaj let in ji je usekalo ven :) In tako sem ob 2h nadaljeval spanec do 05:30. Fertik.... naspan, da navzkriž gledam. Pomoje, da če bi sedajle jokal, da tako na X vidim, da bi mi solze po hrbtu tekle...

wakey-wakey.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!